Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1994. sayfa)

5 sn
331.556
Cevap
8.114
Favori
72.854.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19921993199419951996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buzdolabı gibi büyük ürün alındığında kapıya kapıya kadar çıkarma oluyor mu yoksa apartman girişine indirip giderler mi?
  • radko kullanıcısına yanıt
    Eve teslim oluyor. Çamaşır ve bulaşık makinemi netten aldım.
  • AGT' ye denk gelmemek için dua etmekten başka şans yok gibi.

Tabi bölgelere göre farklılıklar olacaktır ama bu başka bir konu gibi duruyor. Motorla teslim nedir? O paketin içinde 10k değerinde bir laptop olsa kapıdan adama "al geri götür" derim.

Bakalım şimdi indirimler zamanı diye bişey demeyelim, inşallah gelenek haline getirmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Buzdolabı gibi büyük ürün alındığında kapıya kapıya kadar çıkarma oluyor mu yoksa apartman girişine indirip giderler mi?

çıkarmak zorunda değiller fakat genelde teslim ediyorlar kapıya kadar.

• akenatons kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolun
  • ilkerl İ kullanıcısına yanıt

Valla bende aldım ama ne özelliği var bilmiyorum bilgilendirebilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mk15 M kullanıcısına yanıt

Hocam bende aldım ama 2484 ödedim

İptal edilir mi ne yapayım

• SarıGafa S kullanıcısına yanıt
    Çok kararsız kaldım. Siparişi en sonunda iptal ettim. Robot süpürge konusuna yabancıyım. Biraz daha araştırmak istedim. Sonunda muhtemelen daha fazla para harcayacağım. Bu işin sonunda genellikle böyle olur😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarıGafa

Valla bende aldım ama ne özelliği var bilmiyorum bilgilendirebilir misin

Linkten özelliklerini inceleyebilirsiniz:

https://smartrobotreviews.com/g/rv/ecovacs-deebot-n79s/

• quote:

Orijinalden alıntı: th3sicilian

buna da baktım hocam 23 dolar buna vermeye elim varmadı. 23 dolar buna verip yaklaşık 30 dolara kart almak ile aynı paraya direk ürünü alayım dedim. 256gb hafıza kartı için fiyat aslında uygun fiyat. Bu kartın sıkıntısı yeni teknoloji değil 2014 sanıyorum üretimleri bunların yazma hızı da düşük 30-40 arası seyrediyor sanıyorum.

https://www.amazon.com.tr/Sandisk-SDSQXCY-128-Micro-Kart/dp/B07G3H5RBT/

bu ürünü aldım aslında bundan memnunum ama bununda yazma hızı 100 demesine rağmen 40-50lerde geziyor.

Standby olayını inceliyorum o sorun çıkarmazsa açıkçası memnun kalırım gibi üründen sadece yedekleme için kullanacağım çünkü.

Hayirli olsun, umarim gonlunden gecen performansi alirsin.

Ben Adaptor + Kart cozumunu 1 yildir kullaniyorum, bir sorun yasamadim. Gecenlerde arkadasin gazina gelip mac e windows kurdum, baya hosuma gitti. dayanamayip amazon.com dan linkteki m2 ssd ve adaptorunu 3 gun once sparis ettim. 10-15 gunu elime gececek, bakalim

https://www.amazon.com/gp/product/B07BN4NJ2J/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Hayirli olsun, umarim gonlunden gecen performansi alirsin.

Ben Adaptor + Kart cozumunu 1 yildir kullaniyorum, bir sorun yasamadim. Gecenlerde arkadasin gazina gelip mac e windows kurdum, baya hosuma gitti. dayanamayip amazon.com dan linkteki m2 ssd ve adaptorunu 3 gun once sparis ettim. 10-15 gunu elime gececek, bakalim

https://www.amazon.com/gp/product/B07BN4NJ2J/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Alıntıları Göster

o araba kaç yakmıyor mu hocam?  

• Arkadaşlar Amazon sitesinde 5300 TL ödeyerek bir bilgisayar aldım. Bilgisayarın linkini aşağıya

bırakıyorum.

HP Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD, AMD Ryzen 7-3700U, 8 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 10 Home, 3K179EA: Amazon.com.tr

Daha sonra vazgeçip ( 2 ya da 3 saat sürmedi bile) iptal talebi oluşturdum ama adamlar hızlı çıktı, ürünü paketleyip hazırlamışlar. Bugün de eve geldi.

Bize canlı dersler için 2. bir bilgisayar lazımdı dersler çakıştığı için. Fakat emanet bir bilgisayar ile işi çözdük. ( Yedek bilgisayar olayını çözünce iade talebi oluşturduk )

Zaten halihazırda idare eder ( 3-4 yıllık, i5 işlemcili, ssd'li ve iyi de bir ekran kartına sahip ) bir bilgisayarımız var. Bize fazlasıyla yetiyor. Fakat uzaktan eğitim sürecinin uzun sürecek olması ve gelecekte şimdiki bilgisayarımızın eskimesi ve performansının düşmesi ihtimalini göz önünde bulundurunca, gelecekte bir notebook lazım olduğunda bu fiyatlara almamın mümkün olmadığını düşününce iade talebi oluşturmadım bugün. Bu bilgisayar hakkında ciddi araştırma da yapamadım açıkçası.

Sizlerden bu konu da bana yardımcı olmanızı istiyorum.

Bu bilgisayar nasıldır? ( Ekran panelinin eski teknoloji olduğunu okudum bir kaç yerden )

İade etmeyip kullansam verdiğim paranın karşılığını bu bilgisayardan alabilir miyim?

Sizce iade etmek mi yoksa kullanmak mı daha mantıklı?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

• th3sicilian T kullanıcısına yanıt

yedekleme olacaksa sorun olmaz ama o zaman da güzel usb'ler alınabilir bence. bunu tak-unut şeklinde sürekli takılı kullanmak için alıyor insanlar, o durumda da kapağı indir-kaldır yapınca eject-insert yapmak gerekiyor gibi şeyler gördüğümü hatırlıyorum. o konuda uyarmak istemiştim. belki çözülmüştür zaten dediğim gibi, çok zaman oldu. güle güle kullanın.

• bahriserhat B kullanıcısına yanıt
    Hocam alınmış alınmıştır.İade edersiniz bir daha bu fiyata bulamazsanız üzülürsünüz.Vatanda 2800₺’ye almadığım i5li hp için hala üzülüyorum.5-6 ay geçmeden aynı ürün 8000₺ oldu.Önünüzdeki bir yıl boyunca lazım olacaksa,ben olsam,kullanırdım.Oyun için falan iyi midir diye sorarsanız ekran kartı bilgim olmadığı için cevaplayamayacağım.
    Ben intel işlemcili
    Minimum 16 RAM Li
    harici ekran kartlı bir cihaz alırdım gelecek 7 yıl için
    Ancak Aldığınız laptop da fiyat olarak iyi yine de iade ederdim.
    Monitörünüz varsa Mac minileri de gözden geçirin 7 yıl pişman etmez
  • Ronot süpürgeyi alanlar icin ;
    Roborack s5 ile karsilastirinca cok vasat neredeyse yari yariya daha düşük ozellikler mi mop pro da bundan cok daha iyi. Yani aldığınız fiyatlar neredeyse anca normal fiyati gibi duruyor özelliklere bakınca

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

yedekleme olacaksa sorun olmaz ama o zaman da güzel usb'ler alınabilir bence. bunu tak-unut şeklinde sürekli takılı kullanmak için alıyor insanlar, o durumda da kapağı indir-kaldır yapınca eject-insert yapmak gerekiyor gibi şeyler gördüğümü hatırlıyorum. o konuda uyarmak istemiştim. belki çözülmüştür zaten dediğim gibi, çok zaman oldu. güle güle kullanın.

Yedeklemeden kastım tak unut yapacağım zaten silinmesini istemediğim ama aklıma gelince bakacağım dosyaları tutacağım. dediğinz duruma baktım videolarda karşıma çıktı ancak ürün gelince deneyerek öğreneceğiz onu artık. İçindeki verileri silmediği sürece sıkıntı olmaz gibi bakalım teşekkürler

Hocam 5300'e almışsınız iade etmek yerine satsanız 1k kar bırakır madem kullanmayacaksanız.

• 
Sayfa: önceki 19921993199419951996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.