Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
57.107
Cevap
3.010
Favori
13.609.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 26 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6641
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3010
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (916 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (583 mesaj) TulparHAN (429 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34366 mesaj) Mobil (12570 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3803 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
511 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    49 Mesaj
    Cyber monday namına hiçbir şey yok yahu Amazon’da, olmayacak da herhalde. Hayal kırıklığı :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5418 Mesaj

benim başıma hatalı ürün sevkiyatı hiç gelmedi ama gelen kişiler burada belirttiler .

Alternatif olarak firma gelen ürün sizde kalsın, biz doğrusunu gönderiyoruz tekrardan diyor.

Kasım ayında vuku bulan yanlış ürün sevkiyatları konusunda umarım firma kalıcı çözüm bulur,sorunu halleder.

|
    |
    umutt86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj

Saybır mundey yalan oldu. Adamlar da haklı tuvalet kağıdı mı satacak cyber monday'de  

|
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj

Belki akşama doğru bir kod falan verirler ya da kampanya düzenlerler.

|
    |
  • Yarbay
    2309 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c6/e7/4f/c6e74f0f1cddc77bf66ec89b7b87ca8e.png&t=0&width=480&text=1

cidden taktir ettim.. helal olsun.... ürün iphone SE...

|
    |
  • Yarbay
    7441 Mesaj
    Bu yoğunlukta bile teslimat tarihi çarşamba olmasına rağmen cuma ve cumartesi aldığım ürünlerin hepsi bugün geliyor.

Helal olsun Amazon'a, iyi ki var. 1lt kolonyayı 15 günde getiren trendyol'a saygılar.

• Yarbay
    2908 Mesaj

amazon.com da ne biçim laptop fiyatlar ı var ya arkadaş. burdan vergiyle kargoyla alınca bile ucuza geliyor

mesela şu herşey dahil 1200 dolar. bu paraya burda yarısını anca alırız

https://www.amazon.com/gp/product/B087RSQGSV

• Teğmen
    163 Mesaj

Kesinlikle çok güzel fiyatlar, ABD'den gelecek arkadaşıma aldirsam havalimanında bir soeun yaşar mı acaba ? Bir de bunu tr klavyeye nasıl cevirebiliriz. Veya çevirmeye gerek yok mu ? Karakterlerin yerleri belli zaten. Çünkü 983 dolar 7800 TL yapıyor çok uyguna geliyor.

|
    |
    yedikeresekiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2908 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ocean92

Kesinlikle çok güzel fiyatlar, ABD'den gelecek arkadaşıma aldirsam havalimanında bir soeun yaşar mı acaba ? Bir de bunu tr klavyeye nasıl cevirebiliriz. Veya çevirmeye gerek yok mu ? Karakterlerin yerleri belli zaten. Çünkü 983 dolar 7800 TL yapıyor çok uyguna geliyor.

laptopları getitirken nasıl bir prosedür var bilmiyorum. ama eğer arkadaşınız gelecekse büyük fırsat. bu alet burda en az 15 bin

|
    |
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    sir.eko

Filtre kahve Makinesi arıyoruz ama kaliteli f/p ürünü bildiniz bir ürün var mı,şu an uygun fiyatlı değil ise fiyat takibi için de olabilir.
    |
    |
    Arwen Undomiel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4962 Mesaj

Arkadaşlar merhaba,

amazon.com.tr den herhangi bir şey alıp sonra iade eden oldu mu? 23 Kasımda iade işlemi gerçekleşti yazıyor sistemde fakat benim hesabıma hiç bir şey gelmedi. Bankayla da görüştüm 2 kere, hayır henüz bir iade gelmemiş diyorlar.

• Yüzbaşı
    314 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/Philips-Hd7461-20-Kahve-Makinesi/dp/B00R04CAH0/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=philips+filtre&qid=1606727903&sr=8-1&ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

hocam ben yaklaşık 2 ay önce bunu aldım ve gayet memnunum başlangıç seviyesi için yeterli bir makine. 320 tl ye almıştım ben geçen hafta 298 e satıldı fiyatını takip ederseniz eğer uygun bir fiyata alabilirsiniz düşer muhakkak.

|
    |
    sir.eko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1469 Mesaj

Ülkemizde tek kelime ile: Tokatlıyorlar!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yedikeresekiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    vlknmnkse

Bütçeniz nedir Hocam ona göre öneri yapayım

|
    |
    sir.eko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj

Hocam stand gelince bir bilgilendirme yapar mısınız ? Ben de almayı düşünüyorum tablet için. Tablet ipad 7 bu arada.

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    sir.eko

Teşekkür ediyorum.
    |
    |
    pfaff100 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    sir.eko

Ev kullanımı için bakıyoruz,açıkçası çok fiyat ve ütün bilgim yok,güzel kaliteli bir ürün olursa almaya çalışırız ama 1000 TL falan üzeri olmasın. Ben genelde 500 TL ve daha az fiyatlı görüyorum ama ne marka ne de model bilmediğim için alamadım.
    |
    |
    vlknmnkse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3967 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar merhaba,

amazon.com.tr den herhangi bir şey alıp sonra iade eden oldu mu? 23 Kasımda iade işlemi gerçekleşti yazıyor sistemde fakat benim hesabıma hiç bir şey gelmedi. Bankayla da görüştüm 2 kere, hayır henüz bir iade gelmemiş diyorlar.

İade onaylanıp bankaya iadeniz yapıldı denildikten sonra iadenin hesaba geçmesi 3-10 gün arası sürebiliyor.

Bende garanti bankası kredi kartına 3 günde yatırıldı mesela.

• Binbaşı
    1407 Mesaj
    çay neyimize yetmiyor filtre kahveyi abartı buldum🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7441 Mesaj

Tabi hocam akşam eve geçince deneyip dönüş yaparım.

|
    |
    Engin Cann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.