Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1987. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deserteagle50ae , kgulle , faithless35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 102 Misafir (5 Mobil) - 99 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19851986198719881989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhan63

Yurt dışı fiyatı kadar kargo var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah onu görmedim ilginç bir durum call center olacak.

• Evet arkadaşlar kargo mağduriyetini bende yaşamış bulunuyorum. Verdiğim sipariş ile gelen ürünler arası bir bağ bulunmuyor.

Siparişlerim bunlar.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

ALO deterjanlar yerine bebek bezleri gelmiş. Bunun kargosunu dün annem aldığı için anlamamış tabi kutuda ne var ne yok. Yoksa ağırlıktan anlardı.

Bugün ben ise öğlen AGT den gelen arkadaşlardan diğer resimdeki kutuyu aldım onda ise gene farklı ürünler içine konmuş.

Ayrıca SPADA ekran koruyucu da 2 adet sipariş vermeme rağmen 1 adet koymuşlar.

Mühim ve acelesi olmayan ürünler olduğu için, sorun değil bir şekilde iade edip vs. halledilir sorun ancak bu daha pahalı ürünler için büyük sorun teşkil ediyor.

Kargo kutu üstlerine ve irsaliye faturada benim isimlerim ve doğru ürünlerin adları yazmasına rağmen kutu içerikleri farklı.

Buna acil bir çözüm bulmaları lazım. Hem farklı ürünler hem de eksik ürün barınıyor

• cagdass07 C kullanıcısına yanıt

bu hafta amazon iyi saçmaladı gerçekten ne diyeceğimi bilemedim.

• erhan63 E kullanıcısına yanıt

Hocam cressisub kaliteli dalış malzemeleri olan bir marka zannedersem gözlükte onların ürünü su oyunlari na uygun gibi birşey diyor ama genede bilemiyorum kargo olmasaydı alinirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellez78 -- 29 Kasım 2020; 22:44:2 >
  • Amazon trendyoldan iyidir en azından müşteri hesaplarını çaldırmıyor
  • Konunun yeri mi bilmiyorum fakat Amazondan tek seferde 6 parca urun aldim, bu siparisteki tek urun kargoya verildi diger 5 parca gonderilmedi, ben de bu 5 parcayi iptal ettim fakat para iadesi sadece bu 5 parca urunun 1 tanesine yapilmis, siparislerime bakiyorum, oradan da silinmis isin garip tarafi iptallerde de yok. Inanin ne yapacagimi sasirdim. Para iadesi urun ozelinde teker teker mi yapilacak.
  • sacmAdam kullanıcısına yanıt

Kimseye yanıt vermedim ama 2 gün önceki mesajı bulup cevap yazdığın için seni tebrik etmek istedim reyis. İşsizlik maaşını düzenli veriyordur devlet umarım. En çok sen hakettiğini kanıtladın tebrikler. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B087GPNJDZ

Bu monitör bu fiyata iyi mi? ₺1.197,80

Daha ucuza satıldığı oldu mu?

Ünlü yabancı bi kanal incelemişti ve beğenmişti bu monitorü. Bu fiyata alınabilecek iyi bir monitor.

• ozgurr34 O kullanıcısına yanıt

144hz ile 165hz arasındaki fark yok denecek kadar az hocam, tek sebebi buysa değmezdi. Ha ben kavisli sevmiyorum mesela sizin de öyle bir şey varsa bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Amazon com tr den pc monitoru aldim oyun konsoluyla kullaniyorum. Fakat memnun kalmadim. Futbol oyunlarinda ciddi bulaniklik var eski monitörüme göre. Bir dünya ayar denedim olmadı. İade etmek istiyorum son iade tarihi 31 ocak 2021 olarak görünüyor. İlk defa ürün iade edicem amazona sorun çıkar mı? Satıcı amazon.com.tr.

Hangi monitorü aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

144hz ile 165hz arasındaki fark yok denecek kadar az hocam, tek sebebi buysa değmezdi. Ha ben kavisli sevmiyorum mesela sizin de öyle bir şey varsa bilemem.

Hocam hatırlatma valla pişman oldum iptal ettiğime, bekliyorum şimdi cybermonday ayağına yine bi indirim olur diye :D

• arapaşığı A kullanıcısına yanıt
    Hiç bu açıdan düşünmemiştim çok haklısınız
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam, bana da henüz hiç mng gelmedi ankara'da ancak büyük paketlerin durumunu merak ediyordum, aydınlandım. O haliyle gönül rahatlığıyla sipariş geçeceğim.

• E hani cyber monday?

Lan biz bu prime i ne diye aldik?

BF si yok CM si yok. E ertesi gun kargoyu zaten unuttuk yogun gunlerde. E ben niye 7.90 vereyim sana amazon? Kimsenin izlemedigi dizileri izlemek icin mi?

Sonradan edit: Amazon Basics i unuttuk. Onlar zaten hic yok. Hic olmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akelei -- 30 Kasım 2020; 0:13:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19851986198719881989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.