Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: paradiso45 , hamemo , darkknight88 , Miharbi , versamaxx Daha Az
5 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 17 Misafir (5 Mobil) - 12 Masaüstü10 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
51.976
Cevap
2.844
Favori
12.512.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6377
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2844
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (901 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (452 mesaj) ŞAKACI (379 mesaj) zknmr (357 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30228 mesaj) Mobil (11837 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3543 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
462 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    130 Mesaj

ben ekstradan finish tablet aldım hocam   

|
    |
    charles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aldık bakalım bizde deterjan ve tuvalet kağıtlarımızı :D yedin bitirdin bizi amazon

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/67/ba/2b/67ba2b3ac7cf0b3e7d151f27b0042303.jpeg&t=0&width=480&text=1
    Marmara Ege Karadeniz ve hatta Akdeniz cacık olur diyorum
  • Yüzbaşı
    557 Mesaj

millet seneye demiş de seneye amazon kalırsa öpün de başınıza koyun. adamlar ülkesinde 20 dolara sattığı malı burada 150 tl'ye satmaya çalışıyor yine bize fiyatı yüksek geliyor , bizim alım gücü yerlerde önce bunu kabul edelim sonra amazona laf diyelim

Amazon.com: Stanley Master Unbreakable QuadVac Vacuum Mug 18 ounces (Olive Drab): Kitchen & Dining

Stanley One-Hand 2.0 Çelik Termos Bardak, Haki, 0.35 Lt: Amazon.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssmm -- 27 Kasım 2020; 23:45:56 >

• Yüzbaşı
    485 Mesaj

Cyber Monday heyecanının başlamasına son 19 dakika!!! :)

Arkadaşlar almayanlar sepetten silerse alacağım. Almayacaksanız neden bekletiyorsunuz anlamıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d4/c4/37/d4c4376512155a79255343a95e0f6f90.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

Orijinalden alıntı: 1zagmuk

25 dk kaldı hayallerimizin yıkılmasına

bak bu iyiydi 

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Fairy'nin linkini atabilir misiniz?

|
    |
    archeuscaine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "yada" Doğrusu "ya da" || "herkez" doğrusu = "herkes" || "birşey" doğrusu = "bir şey" || "herşey" doğrusu = "her şey" || orjinal" doğrusu = "orijinal" || "direk ifade.." doğrusu => "direkt" -- Lütfen dil kurallarına özen gösteriniz.

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

• Yüzbaşı
    572 Mesaj

Fairy çok iyyinş. Daha önce hiç bu serinin tanesi 1 lira altında görmemiştim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kuftikufti

Fairy çok iyyinş. Daha önce hiç bu serinin tanesi 1 lira altında görmemiştim.
    Marmara Ege Karadeniz ve hatta Akdeniz cacık olur diyorum
  • Teğmen
    195 Mesaj

Zaten 6999 a yada 7k 50tl ye falan baya yerde gördüm ancak hiç bir yer o beklediğim 6799 yada en kötü 6899 yapan bile olmadı ya.

|
    |
    ordoabchao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    "yada" Doğrusu "ya da" || "herkez" doğrusu = "herkes" || "birşey" doğrusu = "bir şey" || "herşey" doğrusu = "her şey" || orjinal" doğrusu = "orijinal" || "direk ifade.." doğrusu => "direkt" -- Lütfen dil kurallarına özen gösteriniz.

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

• Teğmen
    130 Mesaj

nivea için teşekkürler hocam 3 dakika kala geçtim birtane

|
    |

Philips epilatör 389 tl. Diğer sitelerle baya fark var. Linki koydum 499 oldu şansa bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bldshd -- 28 Kasım 2020; 0:2:49 >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1731 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archeuscaine

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam. Son 3 dakika kala ben de satın aldım ve fiyatı yaklaşık 50 TL arttı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2662 Mesaj

30 KasımPazartesi

|
    |
    sirphoenixx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    485 Mesaj

Evet, cyber monday'in başlamasına değil heyecanının başlamasına demiştim zaten :)

|
    |
    johonwayni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ssmm

millet seneye demiş de seneye amazon kalırsa öpün de başınıza koyun. adamlar ülkesinde 20 dolara sattığı malı burada 150 tl'ye satmaya çalışıyor yine bize fiyatı yüksek geliyor , bizim alım gücü yerlerde önce bunu kabul edelim sonra amazona laf diyelim

Amazon.com: Stanley Master Unbreakable QuadVac Vacuum Mug 18 ounces (Olive Drab): Kitchen & Dining

Stanley One-Hand 2.0 Çelik Termos Bardak, Haki, 0.35 Lt: Amazon.com.tr

Dediğinde 100% haklısın. Katılıyorum sadece paylaştığın 2 ürün çok farklı. Biri quadvac master serisi çift yalıtımlı yani. 24$ süper bir fiyat.

Ama başka örnek vereyim 1,9 litrelik olanı 439 sattılar yani 56$ en son 30% civarındaydı satış. Evet fiyat yüksek Türkiye için ama düşününce kendi ülkesinde indirimde 39 dolara satıyor yani 310 tl. Tr. Deki gümrük vergisi yok o vergisi bu vegisine rağmen makul bir fiyat. Başka bir örnekte bende bu ürünü geçen yıl aldım 11.11 indiriminde kuponla 310 a geliyordu fiyatı (ben ilave kart kampanyasından 290 a getirmiştimm) Dolar 5.7 idi yani 54 dolara gelmiş geçen sene kasımda satılan en uygun fiyat. Ve kapış kapış gitmişti satıcı kutupayısı idi (yani tr distribütörü) 2 saat içinde stok tüketmişlerdi 1 hafta içerisinde ancak kargoya vermişlerdi. Ülkenin bu durumuna göre 30% iyi bile sattılar. Ondan önceki senede dolar olaral o mertebedeydi satış fiyatları. Şu net ki kart kampanyası filan birşleştirmeden en iyi en sıcak fırsatta 50 - 55 usd ye gelen bir ürün her sene kapış kapış giderken bu sene aynı fiyattan yarısı bile satılmadı. Bunarda bugün HB de 429 dan sattı ama hala stok var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,750
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.