Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

12 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 19 Misafir (14 Mobil) - 7 Masaüstü24 Mobil2 iOS11 Android
5 sn
57.976
Cevap
3.028
Favori
13.767.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6678
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3028
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (921 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (607 mesaj) TulparHAN (497 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35039 mesaj) Mobil (12719 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3850 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
520 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    130 Mesaj

ben ekstradan finish tablet aldım hocam   

|
    |
    charles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj

aldık bakalım bizde deterjan ve tuvalet kağıtlarımızı :D yedin bitirdin bizi amazon

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/67/ba/2b/67ba2b3ac7cf0b3e7d151f27b0042303.jpeg&t=0&width=480&text=1
  • Yüzbaşı
    557 Mesaj

millet seneye demiş de seneye amazon kalırsa öpün de başınıza koyun. adamlar ülkesinde 20 dolara sattığı malı burada 150 tl'ye satmaya çalışıyor yine bize fiyatı yüksek geliyor , bizim alım gücü yerlerde önce bunu kabul edelim sonra amazona laf diyelim

Amazon.com: Stanley Master Unbreakable QuadVac Vacuum Mug 18 ounces (Olive Drab): Kitchen & Dining

Stanley One-Hand 2.0 Çelik Termos Bardak, Haki, 0.35 Lt: Amazon.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssmm -- 27 Kasım 2020; 23:45:56 >

• Yüzbaşı
    494 Mesaj

Cyber Monday heyecanının başlamasına son 19 dakika!!! :)

• Teğmen
    199 Mesaj

Arkadaşlar almayanlar sepetten silerse alacağım. Almayacaksanız neden bekletiyorsunuz anlamıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d4/c4/37/d4c4376512155a79255343a95e0f6f90.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1zagmuk

25 dk kaldı hayallerimizin yıkılmasına

bak bu iyiydi 

|
    |
  • Binbaşı
    1732 Mesaj
    Ben de kırıcı-delici matkap için pusudaydım ama hayal kırıklığına uğradım. Önümüzdeki maçlara bakacağız. 2.99'a 5'li bulaşık süngerinden bene na...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2670 Mesaj

Fairy'nin linkini atabilir misiniz?

|
    |
    archeuscaine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

Fairy çok iyyinş. Daha önce hiç bu serinin tanesi 1 lira altında görmemiştim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kuftikufti

Fairy çok iyyinş. Daha önce hiç bu serinin tanesi 1 lira altında görmemiştim.
  • Teğmen
    195 Mesaj

Zaten 6999 a yada 7k 50tl ye falan baya yerde gördüm ancak hiç bir yer o beklediğim 6799 yada en kötü 6899 yapan bile olmadı ya.

|
    |
    ordoabchao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2670 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj

nivea için teşekkürler hocam 3 dakika kala geçtim birtane

|
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08HRH72YJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_6IwWFbFE02VRG

Philips epilatör 389 tl. Diğer sitelerle baya fark var. Linki koydum 499 oldu şansa bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bldshd -- 28 Kasım 2020; 0:2:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Hadi geçmiş olsun herkese 😀
    |
    |
  • Binbaşı
    1732 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: archeuscaine

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam. Son 3 dakika kala ben de satın aldım ve fiyatı yaklaşık 50 TL arttı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2670 Mesaj

30 KasımPazartesi

|
    |
    sirphoenixx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj

Evet, cyber monday'in başlamasına değil heyecanının başlamasına demiştim zaten :)

|
    |
    johonwayni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2159 Mesaj
    Listemdeki her şeyin fiyatı arttı ne oldu amazona yahu gece gece 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3312 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

millet seneye demiş de seneye amazon kalırsa öpün de başınıza koyun. adamlar ülkesinde 20 dolara sattığı malı burada 150 tl'ye satmaya çalışıyor yine bize fiyatı yüksek geliyor , bizim alım gücü yerlerde önce bunu kabul edelim sonra amazona laf diyelim

Amazon.com: Stanley Master Unbreakable QuadVac Vacuum Mug 18 ounces (Olive Drab): Kitchen & Dining

Stanley One-Hand 2.0 Çelik Termos Bardak, Haki, 0.35 Lt: Amazon.com.tr

Dediğinde 100% haklısın. Katılıyorum sadece paylaştığın 2 ürün çok farklı. Biri quadvac master serisi çift yalıtımlı yani. 24$ süper bir fiyat.

Ama başka örnek vereyim 1,9 litrelik olanı 439 sattılar yani 56$ en son 30% civarındaydı satış. Evet fiyat yüksek Türkiye için ama düşününce kendi ülkesinde indirimde 39 dolara satıyor yani 310 tl. Tr. Deki gümrük vergisi yok o vergisi bu vegisine rağmen makul bir fiyat. Başka bir örnekte bende bu ürünü geçen yıl aldım 11.11 indiriminde kuponla 310 a geliyordu fiyatı (ben ilave kart kampanyasından 290 a getirmiştimm) Dolar 5.7 idi yani 54 dolara gelmiş geçen sene kasımda satılan en uygun fiyat. Ve kapış kapış gitmişti satıcı kutupayısı idi (yani tr distribütörü) 2 saat içinde stok tüketmişlerdi 1 hafta içerisinde ancak kargoya vermişlerdi. Ülkenin bu durumuna göre 30% iyi bile sattılar. Ondan önceki senede dolar olaral o mertebedeydi satış fiyatları. Şu net ki kart kampanyası filan birşleştirmeden en iyi en sıcak fırsatta 50 - 55 usd ye gelen bir ürün her sene kapış kapış giderken bu sene aynı fiyattan yarısı bile satılmadı. Bunarda bugün HB de 429 dan sattı ama hala stok var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.