Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1972. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 123 Misafir (9 Mobil) - 125 Masaüstü15 Mobil4 iOS1 Android
5 sn
330.943
Cevap
8.111
Favori
72.700.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır başımızın etini yediler indirimlerle aldıklarım:

-1 tane diş macunu

-1 tane deterjan

-1 tane de deodorant.

Bir de bunlar da az kalsın bitiyordu diye hızlı hızlı aldığım için ayrı ayrı almak zorunda kaldım, ayrı kargolanacak yani.Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

ben ne umuyordum:

-valla bir tane laptop şöyle 8 bin civarı beklenen indirim yok. amazon global de aynı fiyata çok daha iyileri var gerçi istesem de alamazdım anında yok ediyorsunuz maşallah Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

- kaliteli bir monitör hoparlör bakıyordum fiyatında gram indirim olmadı hatta bindirdiler

-bir tane 400 lira civarında kablosuz kulakiçi kulaklık (inmedi)

-ssd

-ihtiyacım yoktu ama yine de bi 8 gb ram de alayım demiştim indirim olur diye.

-acil bot ihtiyacım vardı, şöyle 300 lira seviyesine düşer umuduyla eklediğim botlar yine fos

kısaca amazon dan normal zamanda ürün almak daha mantıklı. şu an zaten reklamlarla insanlarda "almalıyım" psikolojisi de var aç kurtlar gibi saldırıyorlar her şeye, normal zamanda en azından bu kitle az oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Therion -- 27 Kasım 2020; 23:9:19 >

• bLooP B kullanıcısına yanıt

Evet Barista Express

• SMTZHR kullanıcısına yanıt
    Tamam yani çocuğa sinirlenme Amazon arada kutulamada ilginçlikler yapabiliyor.

Hayır ıslak mendillerde 1,25 mi neydi üründen fazla kutulama parası harcamışlar bunlarda bir cins anlamadım gitti.
  • kaiserx K kullanıcısına yanıt

Standart kullanıcı mantığında böyle olması mantıklı, ama bu firmaların düzeninde kargo firmalarına çok düşük ücretlerle taşıma yaptırıldığı için o kadar da çok önemsemiyorlar. Bir de her ülke veya topluluğun iade oranı donanimhaber gibi olamadığından dengeleniyor :))

Pandemi şartları ve ülkenin durumu kötüye gittikçe hepimizde ürün misafir etme durumu yaşanmaya başladı, bir süre sonra bu sıkıntıya sebep olabilir. Satıcılar satıp satmadıklarını ancak 15 gün sonra anlayabilir hale geldiler, oranı yükseldikçe garipleşen bir durum.

• mrF_T kullanıcısına yanıt

Herkese yapsalar iyi olur ama seçici davranıyorlarmış demek. Bana da bir şey yapmalarına izin vermedim siparişi iptal ederek :)

• @iDoctor hocam elim ayağım titriyor böyle tipleri görünce ya Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

@BlackLead O anı bende yaşadım hocam :(

@radko Onu doğru dedin hocam ama belli ki almış daha okumamış Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• efsane_26 E kullanıcısına yanıt

hocam orada size vergi dahil fiyatı çıkıyor ödeme aşamasında da kargo dahil fiyatı çıkıyor amazona ödemeyi yaptıktan sonra hiçbir şey ödemiyosunuz (kargo şirketinden vergi mesajı gelebilir sistemsel sorun etmeyin) ve ürün elinizde

• Mega Therion kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam. 1 hafta bilgisayarda yaşadık resmen, tam bir hayal kırıklığı oldu. Aldıklarım bunlardan ibaret, oysa neler hayal etmiştim ama hiç "gerçekten kaçmaz" bir fırsata denk gelmedim. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • The Rat kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

2 haftadır başımızın etini yediler indirimlerle aldıklarım:

-1 tane diş macunu

-1 tane deterjan

-1 tane de deodorant.

Bir de bunlar da az kalsın bitiyordu diye hızlı hızlı aldığım için ayrı ayrı almak zorunda kaldım, ayrı kargolanacak yani. 

ben ne umuyordum:

-valla bir tane laptop şöyle 8 bin civarı beklenen indirim yok. amazon global de aynı fiyata çok daha iyileri var gerçi istesem de alamazdım anında yok ediyorsunuz maşallah  

- kaliteli bir monitör hoparlör bakıyordum fiyatında gram indirim olmadı hatta bindirdiler

-bir tane 400 lira civarında kablosuz kulakiçi kulaklık (inmedi)

-ssd

-ihtiyacım yoktu ama yine de bi 8 gb ram de alayım demiştim indirim olur diye.

-acil bot ihtiyacım vardı, şöyle 300 lira seviyesine düşer umuduyla eklediğim botlar yine fos

kısaca amazon dan normal zamanda ürün almak daha mantıklı. şu an zaten reklamlarla insanlarda "almalıyım" psikolojisi de var aç kurtlar gibi saldırıyorlar her şeye, normal zamanda en azından bu kitle az oluyor.

Bu başımızdakilerin ve onları destekleyenlerin ayıbı, yaptıkları eften püften işlerin yansıması...

Tuvalet kağıdı, havlu kağıt, kulaklık, powerbank gibi ürünlerden daha fazlasını bekleme lüksünüz dahi yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Aynen öyle hocam. 1 hafta bilgisayarda yaşadık resmen, tam bir hayal kırıklığı oldu. Aldıklarım bunlardan ibaret, oysa neler hayal etmiştim ama hiç "gerçekten kaçmaz" bir fırsata denk gelmedim.  

tamam işte gülümsetti fırsatlar ama acı acı gülümsetti!

• Amazon bitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Aynen öyle hocam. 1 hafta bilgisayarda yaşadık resmen, tam bir hayal kırıklığı oldu. Aldıklarım bunlardan ibaret, oysa neler hayal etmiştim ama hiç "gerçekten kaçmaz" bir fırsata denk gelmedim.  

Kesinlikle. İşte sorun da o oldu. Valla o kadar işimiz gücümüz var; açtık baktık nedir ne değildir, eminim benim gibi çok arkadaş işini aksattı veya çalıştığı işe %100 performansını veremedi bu "indirim" heyecanı yüzünden.

Şimdi ben bunu yazdım diye bazıları belki "ya ne ölücüsün" ya da "kapitalizmin tüketim toplumunun kölesi olmuşsun" gibi yorumlar yapabilir. Hiç de değil valla, para olmadığı için kovalıyoruz bunları.

ben "bir çılgınlık para harcayayım" psikolojisi ile girmedim bu indirimlere. İhtiyacım olmayan bir şey almam zaten. Çok iyi fiyatlar bekledim, en azından yıl boyu ihtiyaçları aradan çıkarırım dedim. 1-2 aydır da bunu bekliyordum harcama yapmıyordum, kesinlikle çok büyük hayal kırıklığı oldu.

• sıvı deterjan ve bulaşık süngeri ile geçitti bitti bu yıl , seneye daha da absürt ürünler ile yine bekleriz sevgili amazon. com.tr

• Robot süpürgede gram indirmedi. Boyun devrilsin amazon Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Prima day dedik yalan oldu, olsun bu başlangıç önümüze bakalım diye geçiştirdik..11 kasım indirimleri dedik onu da yalan ettik asıl indirimler 24/27 arası olur nasıl olsa diye vee bu da yalan oldu şükür... Yani benim için öyle sizler için bişey diyemiycem. O kadar ürün ekledim listeme hiç birini alacak bir fırsat göremedim.. Boş geçiyorum,hiç bir şey almadan..

Neyse ben gideyim çayımı içeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 dk kaldı hayallerimizin yıkılmasına
  • bir çok ürün vardı listemde bir kaçı haricinde hiç biri indirime girmedi. bir çoğunu gg, hb ve trendyoldan tamamladım.

gerçekten bu indirim dönemlerinin en kötü yanı işleri aksatması. bi diş macunu alacam diye 10 saat telefonun/bilgisayarın başında bekliyorum be kardeşim. hayır aradaki fiya farkıda 10 tl, yarınki benzine zam ile katı katı alacaklar benden bu parayı da. elalemin marketinde neleri yarı fiyatına düşürüyolar geldiğimiz hale bak...

Kesinlikle katılıyorum, normal zamanda yaptıkları 100/25 , 120/20 veya 25 gibi kodlarla ve haftalık işte şu kategoride %30-40 indirimleri birleştirince çok daha uyguna alışveriş yapılıyor.

Spigen 27w şarj adaptörü ve yine spigen hızlı şarj kablosunu 134tlye aldım yukarıda anlattığım şekilde. Aldığım günden beri takip ediyorum ne Prime day ne Black friday yanına bile yaklaşamadı aldığım fiyatın.
  • 
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.