Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1966. sayfa)

5 sn
331.557
Cevap
8.113
Favori
72.854.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Trendyol gibi yapması lazım amazon un. Kıyafeti kendi poşetiyle birlikte amazon yazılı bir poşete koyup göndermeleri lazım. O zaman herkes sever. Kutuymus falan ne gerek var di mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jdivision -- 27 Kasım 2020; 15:23:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• imfatalty kullanıcısına yanıt
    Aynen ekran kartların da fırsat yok şuan 5700xt var asus ondada kronik vida sorunu varmış öyle diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valve Corporation -- 27 Kasım 2020; 15:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Amazon'dan otomatik ve şık bir hareket. Müşteri memnuniyetine önem vermelerini taktir ediyorum.

Kafalarına göre takılıyorlar. 1 ay kadar önce kesinlikle biz kimseye yapmadık yapmayız diyen firmaya bak temsilciden temsilciye farklı politikalar güdüyor.

Sizin adınıza sevindim hocam :)

• Klavye arayanlar varsa

MSI Vigor GK50 Elite Box White
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08LN8JB4B/

523 TL

Gülümseten Cuma fırsatlarında fiyat iyi ben aldım.
  • uur.35 kullanıcısına yanıt
    Paketleme işinde gerçekten iyiler. İçine koydukları kağıdı söylemiyorum bile. Her siparişte 2 sayfa fatura çıkarıyorlar kendi kendime yazık diyorum 1 sayfa olsa keşke diye. 👏🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boyle Buyurdu Zerdust

Amazon İspanya'dan 26 Kasım'da yola çıkan PS5 CD'li versiyon konsolum 1günde İspanya/Almanya/İstanbul yaptı..

İstanbul'dan Siirte eminim ki 5 günde gelemeyecek.. Adamlar o kadar sistematik ki, Geçen seferde aynı şey oldu neredeyse saati saatine ispanyadan/Almanya/İstanbul girişleri yapıldı.

Adamlar hakikaten lojistikte çok sistematik ve 1numaralar.

Hocam vergiler vs ile aynı fiyata mı geliyor Türkiye ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valve Corporation

Aynen ekran kartların da fırsat yok şuan 5700xt var asus ondada kronik vida sorunu varmış öyle diyorlar.

nasıl bir vida sorunuymuş üstad 2 adet alma aşamasındayım

• Concordato kullanıcısına yanıt

Türkiye'de satış yok şuan, Tüm Sony stokları bitti şuan. Yani bir satış olmadığından fiyat kıyaslaması yapamam ama 8400lü ön siparişi kasdediyorsan ondan aşşağı fiyatı İspanya'dan aldığım

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Ben de bugün aldım aynı mesajdan.

Her ne kadar aradaki fark pek önemsenmeyecek kadar olsa da böyle bir harekette bulunmalarını takdir ettim doğrusu...

Teşekkürler Amazon Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Bu ne saçma sapan bir uygulama yahu. Ürünü dün gece sepete atıp daha sonra satın al diyerek kaydettim. Şimdi almak istedim ve "%4 talep edildi" yazıyor ona rağmen bana aldırmıyorlar. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Halbuki sepetten silmiş olsam şimdi alabilirdim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thundarios

Ben de bugün aldım aynı mesajdan.

Her ne kadar aradaki fark pek önemsenmeyecek kadar olsa da böyle bir harekette bulunmalarını takdir ettim doğrusu...

Teşekkürler Amazon  

Affet baba, oğlun bir eticaret sitesine aşık oldu...

• Boyle Buyurdu Zerdust kullanıcısına yanıt

Hocam Ps5 satışı dünya genelinde yok zaten ama taa İspanya'dan daha ucuza geliyor olması harbi çok garip bizim ülkedeki bu elektronik ürün satış mantığını çözemiyorum.

Bu şekilde yurtdışından ucuza geliyorsa ben de yurtdışından almayı düşünüyorum da fiyat farkının olabileceğini düşünmüştüm sonuçta yurtdışından alırkenden o ülkenin vergili fiyatından alıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Amazon'dan otomatik ve şık bir hareket. Müşteri memnuniyetine önem vermelerini taktir ediyorum.

Bunu benim sayemde yapıyorlar Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Hem fiyatı hem de kargo kilosu epey ağır bir şey satın aldım.

Baktım fiyatı benim aldığım fiyata göre biraz inmiş. Ben başıma geleceği bildiğim ve vicdanen doğru bulmadığım için ürünü açmamıştım bile. Neyse,

Uzun uzun anlattım. Bakın ben bu ürünü kargoya götüreceğim bedavaya yollayacağım. Siz kargo parası ödeyeceksiniz yine aynı ürünü sizden alacağım hem de daha ucuza yine kargo parası ödeyeceksiniz.

Bu kadar kısa sürede bunu yapmayın vicdanım buna elvermiyor ama kişisel menfaatlerim de beni böyle yapmaya zorluyor diye uzun uzadıya anlattım.

Böyle iade hakkı varken bu yaptığı çok saçma Amazon'un.

• Concordato kullanıcısına yanıt

Yurt dışından sipariş verirken o ülkenin dahil edilmiş vergi miktarı çıkartılıp sizin verginiz ekleniyor fiyatlara eğer bahsettiğiniz şey buysa.

Ekstra vergiye rağmen halen çok daha uyguna geliyor yurt dışı maalesef.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Bu bana 2-3 ay önce olmuştu, yazmıştım buraya da "umarım kampanya ayında düzeltirler" diye. Dün de almadığım halde sepete attığım bir ürüne aynen bu şekilde uyarı çıktı. İşin ilginci bazen yapıyor bazen yapmıyor.

• Dün 3 farklı sipariş geçtim. Sabah erkenden hepsini teslim ettiler. Paketleme mükemmel. Keşke çok daha fazla ürün çeşitliliği olsa.

• Bu indirimlerde Amazon bana çok sönük geldi, hiç uygun bir şey bulamıyorum. Ivır zıvır çok fazla. Özellikle aradığım bir şey olmadığı için de ekstra zorluyor.
  • 20 Kasım'da sipariş verdiğim ürün en geç 27 Kasım tarihinde teslim edilecekti. 26 Kasım oldu hala kargoya verilmedi. Arayan soran bilgi veren de olmadı. Ben ulaşınca depoda sorun olmuş dediler. Tekrar alın dediler ama beden kalmamıştı ve fiyat artmıştı. İptal edin dedim tamam dediler bitti. Yalandan özür dileme dışında başka bir yaklaşımları olmadı. Ben arasam belki haftalarca daha sipariş o vaziyette bekleyecekti. Adam mı seçiyor bu amazon acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasdereli70 -- 27 Kasım 2020; 16:21:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.