Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1959. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 44 Misafir (4 Mobil) - 44 Masaüstü12 Mobil2 iOS4 Android
5 sn
328.695
Cevap
8.079
Favori
72.124.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5700 aldım hocam
  • erakan kullanıcısına yanıt
    Hocam valla forum insanı psikopat yapıyor ya
  • jr.architect J kullanıcısına yanıt

Mediamarkt'ta fiyat yüksekti ama siz söyleyince baktım 1999'a düşmüş dediğiniz gibi, işin ilginci mediamarkt'ta Worldcard'ınız varsa 50+150TL de puan ile 1800'e gelir.

Bu arada ben gündüz 900N de aldım 950TL'ye. (kargolandı bugün içinde teslim edilir muhtemelen)

1000xm3 Amazon'da 1500 TL civarına düşerse onu da sipariş edebilirim. (bu durumda 900N'i iade ederim)

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

Hocam şuan pahalı olmayan ne var ki ? Bu fiyat bandında paylaşımlı ekran kartları var. Yapacak bir şey yok. Bu ekonomi çöküntü böyle devam edecek. Bence bu ekonomi şartlarında iyi bir fiyata bu laptop alındı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Ben de takip ediyorum bu kulaklığı. 1500 lere gelirse almayı istiyorum. Gerçi AirPods pronun da 1500 lere gelmesini bekliyorum :) bir ofis ortamında çalışıyorum anc özelliği için almak istiyorum. Ama büyük kulaklık ofiste çok dikkat çeker mi ona da emin değilim, o yüzden pro olabilir
  • forever eagle kullanıcısına yanıt
    Evet bu tarz ürün lazım hocam Acelem yok uygun fiyatlı denk gelince Alicam. Teşekkürler 👍
  • hidensa H kullanıcısına yanıt

Laptoplar, telefonlar ve elektronik ürünler aşırı zamlandı. Örneğin şöyle bir haber:

Bilgisayar fiyatları son bir yılda yüzde 74 arttı

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/bu-fiyatlarla-cocuklar-ebaya-nasil-baglansin-6069105/

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Mediamarkt'ta fiyat yüksekti ama siz söyleyince baktım 1999'a düşmüş dediğiniz gibi, işin ilginci mediamarkt'ta Worldcard'ınız varsa 50+150TL de puan ile 1800'e gelir.

Bu arada ben gündüz 900N de aldım 950TL'ye. (kargolandı bugün içinde teslim edilir muhtemelen)

1000xm3 Amazon'da 1500 TL civarına düşerse onu da sipariş edebilirim. (bu durumda 900N'i iade ederim)

Bence amazon esas kazancı iade sürecinde elde ediyor, önce alt modeli indiriyor, aldırtıyor, sonra daha iyisini indiriyor, onu da aldırıyor hop normalde harcıyacağımızın iki üç katı para kasasında. Ama bir dakika ben ondan vazgeçtim diyene kadar, gönderdim senin ürünleri iade edersin canım diyor, al sana emanet para. Gecelik repo bile yapsa, güzel para bırakır bizim emanetler...

Yahu arkadaş, hanıma sormadan viledanın sarı bezini aldım, 30 kasıma teslim ederim dedi, hanım kızdı iptal et şunları dedi, bir saat sonra iptal için düğmeye bastık, "iptal edilmeye çalışıyor" dedi. Sabahına da teslim ettiler bezi. Şimdi iade gireceğim mecburen...

Sonuçta amazon garip bir şekilde iade işini seviyor arkadaşlar, ben buna ikna oldum, evet.

• erakan kullanıcısına yanıt

ben hiç bu şekilde düşünmemiştim, jeff bezosun neden zengin olduğu belli oldu. vay be aydınlattınız hocam.

• Arkadaslar ps4 icin indirime giren monitor tavsiyeniz var mi 27 inc ve uzeri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekmaster

Ben de takip ediyorum bu kulaklığı. 1500 lere gelirse almayı istiyorum. Gerçi AirPods pronun da 1500 lere gelmesini bekliyorum :) bir ofis ortamında çalışıyorum anc özelliği için almak istiyorum. Ama büyük kulaklık ofiste çok dikkat çeker mi ona da emin değilim, o yüzden pro olabilir

neden 1000xm3'ün kulakiçi versiyonunu almıyorsunuz? Estetik olarak Airpods pro'nun havasını vermeyebilir ama spor yapmayacaksanız Noise cancelling'i Airpods pro'dan daha iyiymiş. Bugün 990'a düşmüştü Amazon'da

• Normal de buradan sık alışveriş yapmam ama indirimlerden dolayı prime üye oldum. Smoothie blender da güzel indirimler olursa alayım dedim olmadı. Bilgisayar toplayım dedim olmadı. Yeğene 3 gün önce yine amazondan 248 liraya ddr4 8gb 3000mhz xpg ram aldım bugün indirim günü diye 278den sonra 298den satıldı. Anakart 515 liraydı belki düşer dedim 600 liraya düştü! :) Pc için kompresör alayım dedim o da pahalı geldi. Baktım led ampül varmış 15 liradan 8 liraya düşmüş ampül aldım bende. Onda da kargo için ayıp olmasın diye utana sıkıla 4 tane aldım. 30 lirayı bari geçsinde kargoya yazık olmasın diye.

Yani demem o ki benim için indirim günlerinin özeti; "pc toplamak için girdim ampül alıp çıktım" gibi oldu :)

• Arkadaşlar 1000 lira üzerinde elektronik alışveriş yapacağım, kod var mı indirim için acil...
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Bir değerlendireyim onu da :) aslında dijital piyanom var. Ona da bağlanmak istiyorum, ama dijital piyanolarda gecikme sorunu yüzünden kabloyla bağlanmak zorundasınız.
  • mekmaster M kullanıcısına yanıt

kaç milisaniyelik latency ritmi kaybettirir bilmiyorum dijital piyanoya kablosuz bağlantıda ama tabi bu durumda kablolu bağlantı özelliği de olan kulak üstü kulaklık daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F37FFE089

Bu mesaj silindi.

Walla hoca, o yanlışlıkla gönderilen ürünü teslim alan arkadaşlar ne yaparlarsa bilemiyorum fakat iade edilip geri gelince, tekrar sana bana satılacak. İşin kötü tarafı o.

Ha forumdaşımız bir şeyler yapacak diye yazmıyoruz bunları yanlış anlaşılma olmasın, fakat amazon'un yaptığı da çok büyük hata/yanlış, aşağıdaki cümleyi kafanızdaki en lakayt ses ile canlandırarak okuyun, anlarsınız:

"Haa, pardon çok istediğiniz, kredi kartınızın son limiti ile aldığınız ürün yerine size MUZ göndermişiz, ben hemen size yardımcı olup iade kodu oluşturuyorum, MUZ'u bize iade edin, MUZ bize gelince paranızı alırsınız. Bu arada istemiş olduğunuz ürünü de tekrar satın alın ki istemiş olduğunuz ürünü belki size gönderelim"

Not: Şampuan hadisesi sakat hoca, jelatini olmayan bir kozmetik ürününü uzak mesafe ile satın almamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Translasyon

ben hiç bu şekilde düşünmemiştim, jeff bezosun neden zengin olduğu belli oldu. vay be aydınlattınız hocam.

boş zamanlarımda komplo teorileri de geliştiriyorum hocam, kitap yazcam 

• 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.