Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1956. sayfa)

5 sn
330.815
Cevap
8.109
Favori
72.675.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam aynı benim gibisiniz ben de belkin kabloları çatır çutur geçtim 30 liradan  

• n0fx kullanıcısına yanıt

hocam usbc girişli adaptör bulduysanız indirimde özelden atma şansınız var mıdır? 3 gündür bakıyorum yok

• Arkadaşlar bugün bir sipariş vermiştim (gönderilmedi) şimdi bir tane daha versem 2 kargo mu gelir, birleştirirler mi? 3-5 liralık ürün için yine kutu,kraft harcanıp bir de kargocu yorulsun istemiyorum.

• HP Dizüstü Bilgisayar, Intel i5-1035G1, 8 GB RAM, 1 TB HDD + 256 GB SSD, GeForce MX330, FreeDOS, 3H819EA

Beyler bilgisayardan çok anlamıyorum.Bu ürünü sipariş verdim 5600 tl ye mantıklı mı? yoksa iptal mi edeyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

Kaldı gene PC toplama hayallerim.

İsin incehesap a kaldı. Bazen toplanmış kasalar da indirimli olabiliyor ilginç şekilde.

Teknobiyotik incehesap gibi sitelerden kampanyalı pclere bakabilirsin. Incehesapta da indirecektir akşama.. Eğer bu yola baş koyduysan parça parça alacaksın ürünleri, ıncehesaptan ne alırsan üstünü tamamlayacaksin artık. Bu son indirimler bilgin olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt

Birleştirme yok hocam ayrı ayrı kutu gelir

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08K2JCVW5/ref=ox_sc_act_title_9?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1&ie=UTF8&th=1&tag=spydrop-20

Prime Erken Erişim bitince yarım saat içinde 10 tane satıldı bu bilgisayardan.

Stok sabahtan beri 15 adetti.

Bu bilgisayar için 14000 TL fiyatı bir tek bana mı pahalı geliyor acaba?

• Translasyon kullanıcısına yanıt
    Bana da lütfen.
  • aynı makinenin windows lisansı olmayanını 12k ya sattılar bir önceki indirimde

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

Hocam olur da fırsat görürsen yaz, çiz, konu aç, çok memnun olurum forumu anlık takipteyim.

2x8 GB ram ve 1 TB SSD aldım şimdilik  

İnşallah yarın bu işi bitiririm.

• ByRambo54 kullanıcısına yanıt

+1 al benden de o kadar. İndirim olacağına bindirim yapıyorlar sürekli.

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07WD5B99P/

Sony WHCH510W.CE7 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Beyaz-Siyah 255 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: replaa

HP Dizüstü Bilgisayar, Intel i5-1035G1, 8 GB RAM, 1 TB HDD + 256 GB SSD, GeForce MX330, FreeDOS, 3H819EA

Beyler bilgisayardan çok anlamıyorum.Bu ürünü sipariş verdim 5600 tl ye mantıklı mı? yoksa iptal mi edeyim?

Kronik bir sorun yoksa normal, ne çok iyi ne kötü, her türlü işini görürsün.

Oyun anlamında çok bir şey beklememeni tavsiye ederim, 1650, 1650ti, 1660, 1660 ti altındaki bu MX'ler koyulmasa daha iyi inanın boşa sıcaklıp üretecek ve muhtemel ileride bozulup arıza çıkaracak :) amacı oyun oynamak olanlar dediklerimden daha düşük bir ekran kartlı bilgisayara bakmasın bile, sorusu olan da sormaktan çekinmesin.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Kasım 2020; 0:48:48 >
  • zipmaker kullanıcısına yanıt

ram ve ssd olarak neler aldın?

• Mannesmann 89 Parça Premium Evrensel Ve Ev Alet Çantası, M29085

https://www.amazon.com.tr/dp/B0051E16LW

471tl+146tl kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.hüseyin -- 27 Kasım 2020; 0:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08K2JCVW5/ref=ox_sc_act_title_9?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1&ie=UTF8&th=1&tag=spydrop-20

Prime Erken Erişim bitince yarım saat içinde 10 tane satıldı bu bilgisayardan.

Stok sabahtan beri 15 adetti.

Bu bilgisayar için 14000 TL fiyatı bir tek bana mı pahalı geliyor acaba?

reis doların 8 euronun 9.40 olduğu bir ülkede 16 gb ramli, 1 tb ssd'li, rtx2070 li, ips 144 hz lik laptop alıyorsun.

şu son zamanlarda içinde adam akıllı bir parça olmamasına rağmen uçan kaçan laptop fiyatlarına göre bu laptop kesinlikle parasını hak ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Kronik bir sorun yoksa normal, ne çok iyi ne kötü, her türlü işini görürsün.

Oyun anlamında çok bir şey beklememeni tavsiye ederim, 1650, 1650ti, 1660, 1660 ti altındaki bu MX'ler koyulmasa daha iyi inanın boşa sıcaklıp üretecek ve muhtemel ileride bozulup arıza çıkaracak :) amacı oyun oynamak olanlar dediklerimden daha düşük bir ekran kartlı bilgisayara bakmasın bile, sorusu olan da sormaktan çekinmesin.

Edit:imla

Alıntıları Göster

Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bende iptal etmeyi düşünüyorum,belki yakın bir zamanda biraz daha yüksek fiyatla daha uygun bir fırsat yakalarım.

• zipmaker kullanıcısına yanıt

Hehheh bari bir kedi alın da kablolar işe yarasın.

Amazon'da kedi yok, bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.