Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

13 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 20 Misafir (14 Mobil) - 8 Masaüstü25 Mobil2 iOS9 Android
5 sn
58.161
Cevap
3.035
Favori
13.809.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6692
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3035
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (921 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (615 mesaj) TulparHAN (502 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35179 mesaj) Mobil (12757 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3857 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
526 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    40 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B014R2W32Y/

Sony Mdr-Xb50Apl Kulakiçi Kulaklıklar, Mavi 119tl

konuda paylaşılmıştı.

edit: hemen bitmiş.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146697570

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 26 Kasım 2020; 23:49:53 >
    |
    |
    eraglises kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2159 Mesaj
    Bana da fazladan şampuan yollamışlar bugün, bir de geri istiyorlar, geri gönderme ile uğraşacağım, şampuanın nesi geri istenir ki bir daha mı satacaksınız.

benim adım yazıyor kutunun üstünde , faturada kadının

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1448 Mesaj
    Termos lobisi iş başında. Zorla termos aldıracaksınız bana :)

• Teğmen
    171 Mesaj

Bende stanley 0.47 l kovaliyorum fakat fiyat hiç düşmedi.
    |
    |
    Ayrton_SENNA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1238 Mesaj

Hata yapmislar doğru ama siz hataya hatayla karşilik vermeyin.Amazona hiç birşey olmaz ama belki bir emekçinin parasini keserler yazik olur...

Constantius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F37FFE089

Bu mesaj silindi.

Yahu arkadaşım ne diyorsun sen iyi misin ne bu celal? Ben yıllardır alışveriş yaparım işin çakallığında çukallığında değilim amazonda da kısa zamanda 50 nin üzerinde siparişim var. Şampuanı gelsinler evden alsınlar işim gücüm var çok pahalı bir ürün olsa neyse gideyim kargoya emanet edeyim. 10 ar liralık Şampuana mı ihtiyacım var benim?

Benim demek istediğim kişisel bakım ürününün bir daha bu şekilde satılması doğru bir şey mi? benden aldıkları ürünü tekrardan satmaları doğru mu? Şampuan bu ya

• Teğmen
    128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Constantius

Yahu arkadaşım ne diyorsun sen iyi misin ne bu celal? Ben yıllardır alışveriş yaparım işin çakallığında çukallığında değilim amazonda da kısa zamanda 50 nin üzerinde siparişim var. Şampuanı gelsinler evden alsınlar işim gücüm var çok pahalı bir ürün olsa neyse gideyim kargoya emanet edeyim. 10 ar liralık Şampuana mı ihtiyacım var benim?

Benim demek istediğim kişisel bakım ürününün bir daha bu şekilde satılması doğru bir şey mi? benden aldıkları ürünü tekrardan satmaları doğru mu? Şampuan bu ya

Alıntıları Göster

Parasını ödemeyi teklif edin, şampuan lazım olur. Beni de istedikleri kadar uğraşsınlar şu kaosta kargoya götüremezler. Gelip alacaklarsa alsınlar. O konuda haklısınız. Da amazonda neler oluyor?

|
    |

• Yüzbaşı
    538 Mesaj

iyi ki Türkiye ye geldi şu Amazon, hızlı teslimatla tanıştırdı, en son 10tl lik şarj kablosunu 1 gün sonra

gece saat 19.30 teslim edildi, artık başka sitelere bakmıyorum,güven çok önemli Amazon'un beni mağdur etmeyeceğini

biliyorum 

|
    |
  • Yüzbaşı
    906 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Çok sağolun hocam aldım bir tane.

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun hocam, burada da konusulmustu tavsiye edenler oldu. memnun kalırsınız umarım.

|
    |
  • Binbaşı
    1238 Mesaj

Ahlak bekçiliği ahlaksizliktan iyidir cvp yazdiğima seviyenle pişman ettin..Adam sandik ta yazdik pişmaniz kusura bakma...

|
    |
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
  • Teğmen
    109 Mesaj
    Bütün stoklar yenilendi vay normal üyelerde faydalansın diye şaşkınım
  • Teğmen
    130 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/dp/B07P9ZDM5N/ref=gbps_tit___bb63aa04?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

bu fiyata kaçırılmaz... belkin usb-c lightning. ben 5 gün önce aldım yeniden gelmiş 30 tl

edit:tükendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Translasyon -- 27 Kasım 2020; 0:11:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    6733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: riderman

lityum pil olmayan tüm cihazlar çöptür arkadaşlar.

aldıgınız cihazın pili ne tür acaba?

Alıntıları Göster

aslında aynı zamanda kablolu kullanılamayanlar da çöop sayılır 3 yıl içinde batarya performansı düşüyor ve bu da direk kesim kalitesini etkiliyor.

bıçakları hala çok sağlamken batarya yüzünden tam performans alamıyorsunuz bu sefer de..

Remington PG4000 tavsiye ederim.

• Yüzbaşı
    425 Mesaj

Bu çok iyiymiş ama para kalmadı millette

|
    |
    stevenashty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    145 Mesaj

Sizce bu mu yoksa diğer gaming PC mı?
    |
    |
    stevenashty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj

Tükendi bile 3-4 dakika içinde  

|
    |
    ellez78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj

Hakikaten doğru, şu ürünün içine birşeyler katıp iade eden olsa ne olacak? Şampuan'nın da iadesi olmaması lazım, haklısınız hocam. Zamanında Hepsiburada'dan aldığım şampuanları tek tek hepsiburada bantı ile bantlayıp göndermişlerdi. Aynı şekilde kuş ve balık vitaminlerim de böyle gelmişti de anlam verememiştim, şimdi uyandım işe.

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.