Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1954. sayfa)

5 sn
328.549
Cevap
8.081
Favori
72.099.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1585 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B014R2W32Y/

Sony Mdr-Xb50Apl Kulakiçi Kulaklıklar, Mavi 119tl

konuda paylaşılmıştı.

edit: hemen bitmiş.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146697570

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 26 Kasım 2020; 23:49:53 >
  • Bana da fazladan şampuan yollamışlar bugün, bir de geri istiyorlar, geri gönderme ile uğraşacağım, şampuanın nesi geri istenir ki bir daha mı satacaksınız.

benim adım yazıyor kutunun üstünde , faturada kadının

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Termos lobisi iş başında. Zorla termos aldıracaksınız bana :)

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Bende stanley 0.47 l kovaliyorum fakat fiyat hiç düşmedi.
  • Constantius kullanıcısına yanıt

Hata yapmislar doğru ama siz hataya hatayla karşilik vermeyin.Amazona hiç birşey olmaz ama belki bir emekçinin parasini keserler yazik olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F37FFE089

Bu mesaj silindi.

Yahu arkadaşım ne diyorsun sen iyi misin ne bu celal? Ben yıllardır alışveriş yaparım işin çakallığında çukallığında değilim amazonda da kısa zamanda 50 nin üzerinde siparişim var. Şampuanı gelsinler evden alsınlar işim gücüm var çok pahalı bir ürün olsa neyse gideyim kargoya emanet edeyim. 10 ar liralık Şampuana mı ihtiyacım var benim?

Benim demek istediğim kişisel bakım ürününün bir daha bu şekilde satılması doğru bir şey mi? benden aldıkları ürünü tekrardan satmaları doğru mu? Şampuan bu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Constantius

Yahu arkadaşım ne diyorsun sen iyi misin ne bu celal? Ben yıllardır alışveriş yaparım işin çakallığında çukallığında değilim amazonda da kısa zamanda 50 nin üzerinde siparişim var. Şampuanı gelsinler evden alsınlar işim gücüm var çok pahalı bir ürün olsa neyse gideyim kargoya emanet edeyim. 10 ar liralık Şampuana mı ihtiyacım var benim?

Benim demek istediğim kişisel bakım ürününün bir daha bu şekilde satılması doğru bir şey mi? benden aldıkları ürünü tekrardan satmaları doğru mu? Şampuan bu ya

Alıntıları Göster

Parasını ödemeyi teklif edin, şampuan lazım olur. Beni de istedikleri kadar uğraşsınlar şu kaosta kargoya götüremezler. Gelip alacaklarsa alsınlar. O konuda haklısınız. Da amazonda neler oluyor?

• iyi ki Türkiye ye geldi şu Amazon, hızlı teslimatla tanıştırdı, en son 10tl lik şarj kablosunu 1 gün sonra

gece saat 19.30 teslim edildi, artık başka sitelere bakmıyorum,güven çok önemli Amazon'un beni mağdur etmeyeceğini

biliyorumAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Çok sağolun hocam aldım bir tane.

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun hocam, burada da konusulmustu tavsiye edenler oldu. memnun kalırsınız umarım.

Ahlak bekçiliği ahlaksizliktan iyidir cvp yazdiğima seviyenle pişman ettin..Adam sandik ta yazdik pişmaniz kusura bakma...

• Bütün stoklar yenilendi vay normal üyelerde faydalansın diye şaşkınım
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07P9ZDM5N/ref=gbps_tit___bb63aa04?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

bu fiyata kaçırılmaz... belkin usb-c lightning. ben 5 gün önce aldım yeniden gelmiş 30 tl

edit:tükendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Translasyon -- 27 Kasım 2020; 0:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riderman

lityum pil olmayan tüm cihazlar çöptür arkadaşlar.

aldıgınız cihazın pili ne tür acaba?

Alıntıları Göster

aslında aynı zamanda kablolu kullanılamayanlar da çöop sayılır 3 yıl içinde batarya performansı düşüyor ve bu da direk kesim kalitesini etkiliyor.

bıçakları hala çok sağlamken batarya yüzünden tam performans alamıyorsunuz bu sefer de..

Remington PG4000 tavsiye ederim.

• stevenashty kullanıcısına yanıt

Bu çok iyiymiş ama para kalmadı millette

• stevenashty kullanıcısına yanıt
    Sizce bu mu yoksa diğer gaming PC mı?
  • ellez78 E kullanıcısına yanıt

Tükendi bile 3-4 dakika içinde Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Hakikaten doğru, şu ürünün içine birşeyler katıp iade eden olsa ne olacak? Şampuan'nın da iadesi olmaması lazım, haklısınız hocam. Zamanında Hepsiburada'dan aldığım şampuanları tek tek hepsiburada bantı ile bantlayıp göndermişlerdi. Aynı şekilde kuş ve balık vitaminlerim de böyle gelmişti de anlam verememiştim, şimdi uyandım işe.

• 
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.