Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
67.887
Cevap
3.206
Favori
15.465.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7042
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3206
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1013 mesaj) TulparHAN (725 mesaj) mito1172 (725 mesaj) rasiTR (626 mesaj) yedikeresekiz (419 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41127 mesaj) Mobil (14527 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (4288 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (1576 mesaj)
  • @
597 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    808 Mesaj

1-2 hafta once 400e aldığım kulaklık 368 olmuş.. sağlık olsun diyeyim napayım  

https://www.amazon.com.tr/Anker-SoundCore-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k-Siyah/dp/B08FRB517P

|
    |
  • Teğmen
    128 Mesaj

hangisi ucuza gelirse onu kullanıyorum, genelde colgate ya da sensodyne. Amazonda sensodyne 2 li paketi 24 tl ye düşmüştü onu aldım bugün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Translasyon -- 26 Kasım 2020; 22:10:51 >
    |
    |
    ersinduzgun4141 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj

• Yüzbaşı
    842 Mesaj
    Powerbank almayı düşünüyorum bu model aklima yatti. Typ-C ile sarj, hızlı sarj desteği tabi fiyatı ile almaya değer mi ?

https://www.amazon.com.tr/dp/B081K7WVC7/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_q0.VFb3CJY30K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekin-71 -- 26 Kasım 2020; 22:9:47 >
  • Binbaşı
    1642 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eraglises

iyi akşamlar bilgisayarda dizi/film için kulaklık alan var mı?

ya da önerebileceğiniz bir model?

Bütçene bağlı. İbasso it01 çok iyidir. 1300 tl civarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    140 Mesaj

Al benden de o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valve Corporation -- 26 Kasım 2020; 22:13:9 >
    |
    |
    erakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam neden 2080super alıyorsunuz? Rtx3070 yakalanır o civara :D İsterseniz 2.el bakın. msi 2080super triox var bende de vatan faturalı. rtx3080 yakalayamadık ki satalım.

|
    |
    Valve Corporation kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Aldım 1 tane sanırım beden sıkıntı ılacak gibi de satıcı amazon zaten iade ederim 😁
    |
    |
    cagrxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    644 Mesaj

redmi nin 10000 lik bu modelinde quick charge yok bilginiz olsun. redminin yanılmıyorsam 20000 lik modelinde qc var ki zaten ilanında qc 18w diye yazıyor. bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tekin-71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    226 Mesaj

Böyle bir durumda mh ile görüştüm. Ekrandan kontrol etti daha çekilmemiş dedi ve benim onayımla iptal etti. Siz de arayın yardımcı olsun mh.
    |
    |
    Awesome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    906 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Erkek bakım seti arıyorum.İlk kez alacağım.Hiçbir fikrim yok.Tavsiye var mı acaba?Bütçe max 400 tl

philips mg7720 7715 7730 felan güzeldir 1 yıldır kullanıyorum ben. Yukarıda da paylaşılmış bi kac mesaj önce. Gecen gun amazonda380 civarına kadar düştü dip diyorduk ama Vatan bilgisayar suan 350 ye satıyor gayet iyi fiyat bence. Cumartesi fiyatı 500e çıkar

• Yarbay
    10668 Mesaj

Sağolun hocam. Müşteri hizmetlerini bugün başka bir şey için aradım telesekreter internete yönlendirip kapadı. Zaten vazgeçtim iptal etmicem, 30gün iade seçeneği daha cazip geldi diğer firmalara göre.
    |
    |
    drilldozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YarasaCorbasi

Aldım 1 tane sanırım beden sıkıntı ılacak gibi de satıcı amazon zaten iade ederim 😁

XS mi aldınız hocam? Normal şartlarda small giyipte bazı ürünler hafif bol geliyorsa belki olabilir, diğer türlü zor ihtimal olması. Ağustosta 90 liraya almıştım M bedenini severek giyiyorum

|
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj

2080 süper ekledim çünkü rtx2070 süper gibi fiyatının düşme şansı var.Bugün 2070 s 4.500 den satıldı.Hiç belli olmaz.
    |
    |
    melek12345 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    14902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Şuan aktif kupon var mı 100 tl üstü AMZN25 gibi ?

yok

|
    |
  • Yarbay
    3064 Mesaj

https://www.milliyet.com.tr/dunya/yanlislikla-servet-yolladilar-1979496

Amazon da eskiden beri olan olay, milyon dolarlık siparişin de başkasına gittiği haberi vardı.
    |
    |
    amaniyeböyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Sağolun hocam. Müşteri hizmetlerini bugün başka bir şey için aradım telesekreter internete yönlendirip kapadı. Zaten vazgeçtim iptal etmicem, 30gün iade seçeneği daha cazip geldi diğer firmalara göre.

30 gün değil. 62 gün iade sürecin var.

• Teğmen
    213 Mesaj
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.