Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
67.884
Cevap
3.205
Favori
15.465.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7042
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3205
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1013 mesaj) TulparHAN (725 mesaj) mito1172 (725 mesaj) rasiTR (626 mesaj) yedikeresekiz (419 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41125 mesaj) Mobil (14527 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (4288 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (1576 mesaj)
  • @
597 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    160 Mesaj

iyi akşamlar bilgisayarda dizi/film için kulaklık alan var mı?

ya da önerebileceğiniz bir model?

• Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Ben de smart özellikli TV var ama mi box s alsam mı. Netflix YouTube kullanıyorum. Extra bir artısı var mı bu cihazın.
  • Er
    6 Mesaj

Smart TV varsa yeterlidir. Boşuna para vermene değmez. inceleme videolarini izle benim işime yarar dersen al
    |
    |
    mitescere kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1455 Mesaj

TV’niz android ise almanıza gerek yok. Değilse iptv, stremio gibi uygulamalar için alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7982 Mesaj

Bende yanlış hatırlamıyorsam 2015 de aldığım 32 inch lg var. Smart özellikli. Hala sorunsuz netflix, youtube izleyebiliyorum. Sadece youtube 720p kalitede oynatıyor. Çözemedim ama yetiyor. Sizin ki çok daha iyidir tahminimce.
    |
    |
  • Binbaşı
    1026 Mesaj

Erkek bakım seti arıyorum.İlk kez alacağım.Hiçbir fikrim yok.Tavsiye var mı acaba?Bütçe max 400 tl

• Çavuş
    45 Mesaj

Hocam asagidaki urunu bir inceleyin isterseniz. Ben uzun zamandir takip ediyorum. Biraz daha fiyat dusmesini bekliyorum.

https://www.amazon.com.tr/dp/B075QGBMH7/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_vD.VFb4DK20HA?_encoding=UTF8&psc=1

|
    |
    Lu£ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Arkadaşlar selam sabah şu laptopu 5.560 liraya aldım. Bazı arkadaşlar HP pişmanlıktır falan diyince içime kurt düştü. Kuzenlerin online eğitimi ödevi için iş görür diye düşünmüştüm ileride 8 ram daha eklenir hem.

Sizce iptal edeyim mi? Biraz konu dışı oldu kusura bakmayın. İptal edersem fırsata tekar düşer fırsat olur :D konu içi oldu

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0877BVGZV/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marakku -- 26 Kasım 2020; 21:53:37 >
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj

Tv de android özelliği yok maalesef. Google play store vs yok yani.
    |
    |
    Ayrton_SENNA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj

Saçmalama. O kuzenlerin sana aynı fiyata aynı özellikleri bulacak mıymış?
    |
    |
    marakku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    74 Mesaj

Bence mükemmel fiyat ben 6kya 11.11de 256gbli dell aldım bu indan daha avantajlı ve özellik olarak daha iyi marka olarak bi deneyimim yok ama
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj

Uygulama yükleme olayı yok TV de. Yoksa Netflix YouTube kullanıyorum sorun yok.

Bir de aklıma gelmişken 4k özellikli TV de Netflix in en alt paketini mi box ile 4 k seyretmek mümkün müdür
    |
    |
    xweser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj

Hocam ihtiyacınız varsa kaçırmayın bu fırsatı bence, mevcut piyasada daha uygununu bulmanız imkansız bu özelliklerde
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resistancemetal -- 26 Kasım 2020; 21:57:56 >
    |
    |

• Teğmen
    178 Mesaj

Yanlışın var hocam günde ortalam 3,6 milyor dolar kazanıyor hatta bir günde 13 mr dolar kazanarak rekor da kırmıştır kendileri :D

|
    |
    kuftikufti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9807 Mesaj

Fena karışmış o zaman :)

|
    |
    amaniyeböyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.