Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1938. sayfa)

5 sn
330.995
Cevap
8.111
Favori
72.712.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1590 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LeXaL0102

Her Amazon indirimi öncesi yükselen umutlar sonrasında gelen hayalkırıklığı değişmiyor. 3/3 gidiyoruz şu an.

o 3 dönemde en iyisi buydu ama

laptop ve tvlerde iyi fırsatlar vardı

amazon'da telefon stok problemi var, indirim göremiyoruz o yüzden. millet çünkü normal zamanda tüketiyor o telefonları indirime gerek kalmıyor iphone'lar falan hiç dayanmıyor ki

• Otostopçunun Galaksi Rehberi - 5 Kitap (Ciltli):

https://www.amazon.com.tr/gp/product/6051715193?psc=1

son 1 yılın dip fiyatı 59.94tl

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biggcoffe espresso makinası güzel fiyatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atını Öpen Kovboy -- 26 Kasım 2020; 12:24:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

İphonelerde yokmu bisey?

amazon'da iphone stoğu yok ki. millet normal zamanda alıyor zaten indirime kalmıyor.

• Zorrrrrrrrtttt

• Pcler inmiş valla 11.11de alanlar olarak gözumüz yaşlı
  • type c girişli adaptör (hızlı şarj) indirimde bulabilen var mı? paylaşırsa çok sevinirim.

• TheBrandy kullanıcısına yanıt
    Bunu gerçekten neden yapıyorlar çok merak ediyorum. Ya yanlışlıkla oluyor ya da gerçekten milletle alay etmek için yapıyorlar bakıp eğleniyorlar falan heralde. Buralarda çalışan mantığını bilen biri var mı gerçekten merak ediyorum şakasız.
  • LEGO® Harry Potter Hogwarts Büyük Salon 75954 Yapım Seti 

Prime Üyelerine 519 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0792RDN2V

• Dün birisi stoklar azaldıkça fiyat da düşüyor demişti. Bu doğru mu?

• yamuafi Y kullanıcısına yanıt

Taypsi giriş demiş knk çıkış değil

• Valla bu black friday'i boş geçmemek için 123 liralık philips kulaklığı bir de 9 liralık diş macununu aldım. Tam yeter derken baktım darth vader figürü varmış onu da ekledim ama gerçekten çok tırt indirimlerdi.

• Bakalım bugün hangi çöpler fırsat olarak paylaşılmış
  • Alacak olsanız hocam hangisini alırdınız çok anlamam bilgisayar donanım fiyat işinden

• Prime uyesine kargo ucretsiz degil miydi ya ben mi yanlis hatirliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Hala düşünüyor musun

Alıntıları Göster

bilemiyorum apple ip 11 ile nasıl iyi çalışırmı bilemiyorum kopma sorunu falan yaşarmıyız..kulaklığın ergonomisi de kötü diyen var..gerçi apple proya bile diyen var..bende mevcutta kablolu sony kulaklık var su an ve ben eski kafalı oldugumdan hep sony kulaklık kullandım ve beni hiç üzmedi 1995 de sony kulaklık vardı 2020 dede dediğim gibi ben ses tınısından memnunum şimdiye kadar üzmedi..az once kuak üstü aldım 900n yi şimdide bunu alıcam bakalım parası önmli değil önemli olan f/p ürünü almak belki proda alabilirim bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Kalıbı nasıl sıcak tutuyor mu.

Dün öğleden sonra şans eseri görüp bir tane 128 aldım. Bedeni ufak gelmez umarım çocuğa.

İns. Bedeni uyar hocam çok memnun kalacaksınız , bütün kış vazgeçilmeziniz olacakAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.