Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kendorf , tafesan , commagene Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 112 Misafir (5 Mobil) - 110 Masaüstü5 Mobil
5 sn
330.807
Cevap
8.109
Favori
72.669.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19221923192419251926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    675 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 25 Kasım 2020; 14:12:26 >
  • Ravensburger (127962) S200 Parça Puzzle Güneş Sistemi ₺32,69 https://www.amazon.com.tr/dp/B0014A7QO8

Spigen Xiaomi Redmi Note 7 Cam Ekran Koruyucu Tam Kaplayan Full Cover ₺28,97 https://www.amazon.com.tr/dp/B07VW68QZ2

Şeker Portakalı ₺12,49 https://www.amazon.com.tr/dp/9750738608

• seagate expansion portable 2 tb STEA2000400 harici hdd piyasaya göre gayet iyi 398 tl benzer fiyat mediamarkette de var orada 399 tl'ye düşmüş herhangi bir yorum yaparsanız 10 tl indirim kodu veriyor mediamarket ama kargo işi sakat olduğu için girişmedim oraya amazon adresime kolaygelsin ile güvenilir teslim ediyor.

1 tb modelide STEA1000400 298 tl bu arada amazon.com.tr'de

arşiv depolama işleri için gayet ideal bir ürün üst düzey yazma okuma performansı beklemeyin

30 gün direk iade ve 2 yıl garantisi de var özellikle sordum müşteri hizmetlerine bir teknik sorun olursa 2 yıl garanti süresi içinde amazona gönderin biz hallediyoruz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 25 Kasım 2020; 12:30:42 >
  • 41 liraya kinetix ayakkabı almıştım kutusu böyle 🤗 ayakkabı da gayet hoş Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Aynı gün teslimat Marmara bölgesi illeri için geçerli. Ama İstanbul dışındaki Marmara bölgesindeki illerde yaşayanlara 1 gün sonra teslim gerçekleşmiş oluyor. Şimdi ne farkı kalıyor o zaman Marmara bölgesi dışındaki iller dersen söyle bir farkı oluyor. 25 Kasımda ürün aldın teslimat tarihi 1-2 Aralık yazıyor mesela. Bursa- Yalova- Sakarya- Kocaeli gibi illerde oturan biriysen 25 Kasımda aldığın ürün o gün kargoya veriliyor ve 26 kasımda teslim almış oluyorsun.

Alıntıları Göster

Eyvallah hocam, gayet Hızlılar maşallah, arada bir geç kargolasalarda. Kendim gidip fiziksel alışveriş yapsam daha geç olur o derece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ByMustafa59 kullanıcısına yanıt
    Mart gibi 200₺ hb’den almıştım.Sonrasında skechers da aldım.Onunla karşılaştırmak doğru mu bilmiyorum ama new balance ayakta güzel görünmesine rağmen giyimi rahat bir ayakkabı değil.

Bir kaç ay önce aynısını Amazon'dan 200 TL'ye almıştık 229 da iyi fiyat Türkiye üretimi duruşu resimdekinden daha güzel

• juve212 J kullanıcısına yanıt

Alıyorum hocam kur gözetildiğinde zaten fiyat artışı makul kabul edilebilir zaten nike, adidas gibi markalara da baktım bu fiyatlarda malesef ayakkabı yok önceden 150 ye ne ayakkabılar vardı şimdi bakıyorum birde farka acayip açılmış. Geçen sene yine cuma indirimlerinde almıştım 2 nike ayakkabı halen kullanıyorum o zaman 135 e almışım düşünün neredeyse 2 katı diyecek pekte söz yok açıkcası. Amazon ilk defa kullanıyorum umarım üzmez beğenmezsem iade etmeyi düşünüyorum.

• mirulusoy M kullanıcısına yanıt

haklısınız, kutudan çıkan belgedeki şartlar geçerlidir diyor. daha önce yoktu bu ibare.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noogard -- 25 Kasım 2020; 14:1:22 >
  • Arkadaşlar galiba amerikalı satıcılar da amazon tr ye gelmeye başlıyor.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• zeoce kullanıcısına yanıt
    Umarım sorunsuz bir şekilde entegre ederler uğraştırmasınlar artık bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _terminatör_ -- 25 Kasım 2020; 14:12:2 >
  • turgay75x kullanıcısına yanıt
    Bu nedir ya ağzım açık kaldı umarım daha özel şeyler yazmazlar oraya :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • johonwayni kullanıcısına yanıt

Pişman etmez hocam emin olun bende çok araştırdım gönül rahatlığıyla 1 yıldır giyiyorum ilk günkü gibi hala

• Amazon mobil uygulamasının 25tl kampanyası için yaptığım 2 alışverişi Amazon iptal etti. depo sorunları yüzündenmiş.

• mirulusoy M kullanıcısına yanıt
    Artik kendisi garanti vermeyecek anlamına mı geliyor bu

Kesinlikle hocam bu fiyatları da bulmak zorlaşacak gibi, iade konusunda da hızlılar aklınızda kalmamış olur.

• Roborock s5 max 4087,37₺ ye düşmüş
  • noogard kullanıcısına yanıt
    Pahalı değil mi hala?
  • Arkadaşlar kaliteli bir klavye ve mouse arıyorum.

Işıklı mışıklı uçarlı kaçarlı ürünler güzel görünse de artık sıkıldım :) Ürünlerin ergonomik olması önceliğim. Özellikle mouse'un büyük olmasını istiyorum.

Özellikle sizin kullandığınız ürünlerden tavsiyede bulunabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 19221923192419251926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.