Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1923. sayfa)

5 sn
331.049
Cevap
8.113
Favori
72.721.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benzeri başıma geldi stok bitti denildi, ben alırken başkası satın almış son ürünü. En azından bana denilen şey bu. Bu yüzden 1 hafta bekledim kargolanmadı, sonra iptal ettim

• Ben mi çok şanslıyım yoksa sizde mi bahtsız bedevi şansı mı var anlamış değilim. son 1 ayda 20 nin üzerinden siparişim oldu, bir tanesinde bile kullanılmış olduğuna dair herhangi bir ibare bulamadım. Bu zamana kadar 1 tane ürün iade ettim, o da ayağıma büyük gelen bir ayakkabı yüzündendi. ben pek foruma yazan biri değilim daha çok okuyorum ve gördüğüm kadarıyla maalesef kötü niyetli insanlar mevcut ve buna istinaden kullandıkları ürünleri iade ediyorlar. gerçi arkadaşların paylaşımında gördüğüm üzere amazon'un yorumunu bile yazanlar var. iyi fiyata aldığım bir ürünü pek beğenmediğim için iade etmeyi düşündüm ama iade etmeden önce letgo'dan aldığım fiyata satmayı denedim ve aynı gün satıldı. Velhasıl karşımızdaki elbette global bir şirket, sorumluluklarını yerine getirmeli ama bizde iyi hizmet aldığımız bir kurumu korumalıyız diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dengesek -- 25 Kasım 2020; 10:5:18 >

• Ne enteresan bir kısır döngü içerisinde kalındı. Bir yandan sürekli olarak aldım iade ettim diyenler, diğer yandan e bana kullanılmış ürün geldi diyenler.. Hatta bazılarına bakıyorum, iade ettim diyen adam da bana kullanılmış ürün geldi diyor. Ya ne olacaktı, gelen ürünler çöpe atılıp sana yenisi mi gelecek. Ne ekerseniz onu biçiyorsunuz anlayım artık.

Amazon bu iade politikasından bir an önce vazgeçmeli zira yakında sadece 2. el platformu olarak faaliyetlerine devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 25 Kasım 2020; 10:10:52 >
  • Stanley SCH20S2K-TR 18V Li-Ion 1,5 Ah Çift Akülü Darbeli

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07C987MGL/

piyasa altı hp fiyatına çekilmiş.

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Böyle iade edenler yüzünden gün gelecek gerçekten haklı sebepler iade etmek isteyenlerde mağdur olmaya başlayacak. Ürün bozuktur, ses seviyesi anlatıldığı gibi değildir, kulağına büyük veya ufak gelir. Kablosuz ürünse şarj olma süresi yazılandan daha uzun veya tek seferlik şarjda müzik dinleme süresi yazılandan kısadır iade edersin o anlaşılır ama ortada mantıklı bir sebep yokken iade olayını bende cidden anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -observer-

Prime ekspres teslimat kargonun stoğuna göre mi değişiyor acaba.

Dün gece bir sipariş geçtim prime ekspres teslimat ile hemen onaylanmış perşembe teslim edilecek diyordu. iptal edip 2 adet sipariş verdim onaylanması gün içinde oldu ve 30 Kasım'da teslim edilecek görünüyor. Lokasyon Kocaeli

Aynı gün teslimat +12 TL seçeneği var birde, bu tüm türkiye için mi geçerli deneyen oldu mu

Aynı gün teslimat Marmara bölgesi illeri için geçerli. Ama İstanbul dışındaki Marmara bölgesindeki illerde yaşayanlara 1 gün sonra teslim gerçekleşmiş oluyor. Şimdi ne farkı kalıyor o zaman Marmara bölgesi dışındaki iller dersen söyle bir farkı oluyor. 25 Kasımda ürün aldın teslimat tarihi 1-2 Aralık yazıyor mesela. Bursa- Yalova- Sakarya- Kocaeli gibi illerde oturan biriysen 25 Kasımda aldığın ürün o gün kargoya veriliyor ve 26 kasımda teslim almış oluyorsun.

• Daha önce çok da uygun olmayan bir fiyata yakaladığım 500gb SSD'yi 10 gün boyunca göndermediği için iptal etmek zorunda kalmıştım. Bu sefer de Primanova banyo sandalyesini Prime ve express kargo olmasına rağmen kargolamıyor. Burada reklam yapan arkadaşlar Amazon'dan ürün almayı nasıl başarıyor anlamıyorum.

• riderman R kullanıcısına yanıt

Hocam araştırarak mı aldınız ?

Benim kahve makinaları hakkında çok bilgim yok açıkçası, americano , latte yapabilmek için bir tane almayı düşünüyorum.

Fiyat olarak da iyi geldi bu ürün. Americano, latte için tavsiye eder misiniz ?

Ya da bilgi sahibi başka bir arkadaş tavsiye eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --mlh-- -- 25 Kasım 2020; 11:4:11 >
  • boşuna kendinizi yormayın iade olayı amazonun dünya çapında en büyük albenisi, ben dahil birçoğu bu kadar kolay iade imkanı olduğu için hiç uğraştırmadığı için güvenle alışveriş yapıyor bunun ortadan kalkma şansı yok boşuna amazona mesajlar atıp hepsiburada gibi iade edene kadar canımızı çıkarın diye yalvarmayın

yapılacak şey belli iade gelen ürünün yeniden sıfır gibi gönderilmemesini sağlamak, kulaklığı alan adam 2 ay kullanıp sıfır gibi paketleyip geri gönderiyorsa burda sorun amazonda değil bunu yapanda, yurtdışında ürünü kullandın diye bazı ürünler hariç iade etme hakkın kaybolmuyor , bu tip ekstra maliyetler satış fiyatının içinde zaten RMA diye araştırabilirsiniz iade gelen ürün mutlaka üreticisine geri gider, bizde üretici direk temsil edilmediği için araya distribütör girer ve kalite doğal olarak düşer

hatta amazon us kullananlar bilir iade sayfasında ürünü kullandınızmı diye bir soru var ve hemen altında bu soruya cevabınız iade durumunuzu etkilemez diye yazar, yani diyorki "kullandıysan söyle de başkasına satmayalım"

• Arkadaşlar gözünüze çarpan gore tex çizme&bot fırsatı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • johonwayni kullanıcısına yanıt
    İnsanlar amazonla ilgili yasadigi her seyi buraya aktarmaktan zevk aliyor hocam ozellikle kargo muhabbetlerinin fetisi cok, kitabinin ucu kivrik gelenler tarikati baya populer, uyari yapinca insanlari ergenlikle suclayan forum nedir felsefesi yapan yanliz emekliler ayri bir grup, haa bi de ürün muhabbetilerini özele tasimayip burada sayfalarca tartisan ruh hastalari var, bolca falanca ürünü uygun bulursaniz bana haber verinciler ve olmazsa olmaz kod var micilar.

Yönetici yol veriyor, her muhabbeti yapabilirsiniz diyor o yuzden kahve gibi burasi.

Basliktan firsatlar silinsin muhabetleri yazilsin, sadece firsat basligi hareketlenir belki diyen olsada duymazdan gelinip mesajlari siliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceb -- 25 Kasım 2020; 11:11:46 >
  • --mlh-- kullanıcısına yanıt

Amazon.de sitesindeki tüm yorumları okudum.

Fena olmadıgına karar verdim.

150 den 100 euroya düşünce aldım bende.

Bu fiyata türkiyede servisi olan delonghi cihazlarda mevcut.

Onlarıda değerlendirebilirsiniz.

Bu severin cihazın sadece 2 yıl garantisi var.

2 yıldan sonra olası arızayı kendimiz çözmemiz gerekli olacak.

Benim için bir diger artısı su akışını otomatik kesmesi.

Pek çok modelde bu işlemi manuel siz kendiniz yapıyorsunuz.

Dalgın biriyseniz tüm bardagı doldurmuş olabilirsiniz yanlışlıkla

• riderman R kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkür ederim yorumların için.

Servisinin olmaması biraz kafamı karıştırdı. İyi indirim olmuş gerçekten, hatta ben almanya' dan arkadaşıma da aldırabilirim 96€ ya direkt.

Biraz delonghi araştırayım. Sizin delonghi de önerebileceğiniz bir model var mı acaba, bu fiyat aralıklarında.

• giges1997 kullanıcısına yanıt
    😄guzel noktaya deginmis arkadas...Ben de 6 sinda aldığım robot supurgenin bozuk olduğundan iadesini sikayetlerle foruma yazmayla bugun iade alabildim...gidin hb den alın
  • Amazon s5 max robot için garanti şartlarını mı değiştirdi.diğer markalarda amazon garantisi var ibaresi s5 için yok.bilgisi olan var mı ?

• mediatic_ kullanıcısına yanıt

https://www.amazon.com.tr/dp/B087MRXMFK/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_iJHVFbFCK83NW?_encoding=UTF8&psc=1

Geçen sene 440 liraya almıştım aynısını bu sene 600 altına düşmedi hiç bi bakın isterseniz

• Dostlar linkte new balance ayakkabı mevcut fırsat mıdır fiyat nedir almayı düşünüyorum da yorum yapabilcek varmı?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B086HD82HW/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

https://www.amazon.com.tr/dp/B087MRXMFK/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_iJHVFbFCK83NW?_encoding=UTF8&psc=1

Geçen sene 440 liraya almıştım aynısını bu sene 600 altına düşmedi hiç bi bakın isterseniz

Şimdi de 675 lira hocam

• kendi ayak numarama göre sadece bir adet kaldığı için hemen siparişi oluşturdum. Diğer sitelerde 850 ve üstü olarak satışa sunulmuş. Detaylı inceleme yapamadım, markasına güvendiğim için direkt satın aldım. Umarım güzel çıkar. Haberdar ettiğiniz için teşekkürler.
  • johonwayni kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız
  • 
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.