Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1921. sayfa)

5 sn
331.553
Cevap
8.114
Favori
72.852.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ayrı kargom agt tarafından şahsıma teslim edildiği gösterildiği halde kargo falan gelmedi. Bakalım nasıl bir çözüm sunacak amazon beni agt ile ne kadar muhattap ettirecek merakla bekliyorum. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Hocam bu gün aldım kargoyu DHL parayı istedi vermicemi söyledim yetkili birine söyleyin dedim biraz bekletti parayı almadı bi aksilik olursa size ulaşırız dedi para almadan ürünü verdi.

hocam benden istenen bir şey olmadı teslimden birkaç saat sonra gümrük kaydı için tc mi istediler çağrı merkezinden arayıp sadece bu kadar

• hdd kampanyası denk geldi mi hiç? 8tb - 6tb gibi yüksek kapasiteliler

• Mega Therion kullanıcısına yanıt

Hocam aynı sorunu bende 4-5 defa yaşadım, AGT Kurye ürünleri 'Teslim Edildi' diye göstererek Amazon'a karşı olan sorumluluğundan kurtulmaya çalışıyor, muhtemelen kargonuz yarın gelecektir. Bu yapılanı defalarca Amazon'a şikayet ettim, çok defa teşekkür ettiler ama hala bu uygulamayı yapan AGT ile çalışmaya devam ediyorlar. Lütfen sizde kargonuz size ulaştığı zaman Amazon destek kısmından bu konu ile ilgili şikayetinizi dile getirin.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07FNSF256/ref=gbps_tit___0342c507?smid=A1UNQM1SR2CHM

LEGO® Star Wars Resistance Binbaşı Vonreg’in TIE Fighter’ı 75240 Yapım Kiti (496 Parça)

Fırsat Fiyatı:₺352,00

• quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Hocam aynı sorunu bende 4-5 defa yaşadım, AGT Kurye ürünleri 'Teslim Edildi' diye göstererek Amazon'a karşı olan sorumluluğundan kurtulmaya çalışıyor, muhtemelen kargonuz yarın gelecektir. Bu yapılanı defalarca Amazon'a şikayet ettim, çok defa teşekkür ettiler ama hala bu uygulamayı yapan AGT ile çalışmaya devam ediyorlar. Lütfen sizde kargonuz size ulaştığı zaman Amazon destek kısmından bu konu ile ilgili şikayetinizi dile getirin.

Bu saatte arayamadığım için direkt olarak mail attım; ilginç bir şekilde 5 dakika önce de döndüler; agt nin beni haberder edeceğini falan söylediler.

Ben kargoyu beklemekten yana bir sorunum yok hiçbir zaman. Sağlam getirsin de isterse 3-4 gün geç getirsin hiç sorun değil. Amaaa teslim edildi denmesi bambaşka bir sorumsuzluk.

• Amazon'la ilk defa sıkıntı yaşadım. Satıcı Amazon olan bir çok ürün aldım. Hepsi elime ulaştı bir tanesi kargoya verilmedi. Amazon chatine durumu bildirdim inceleyeceklerini söylediler. Daha sonra amazondan e-mail geldi. Diyor ki ödeme yönteminde sıkıntı olduğundan parayı cekememisler. Hemen karta bakım ödeme yapılmış, bir sorun yok. Tekrardan chate durumu bildirdim, karttan ödeme yapılmış, bana böyle bir mail geldi dedim. MH de baktı evet ödemeniz alınmış dedi. Sistemsel bir sıkıntı olmuş dedi fakat bu benim aklıma yatmadı. Burada bir suistimal olduğunu düşünüyorum. Çünkü para çekilmediyse bana haber edilmesi lazim. Ben sorunca, bana böyle bir sorun olduğunun iletilmesi çok saçma. Siparis durumunda her hangi bir sıkıntı görünmüyordu, bilgilendirici mailde gelmemişti. Para iadesi istemediğimi belirttim. Para iadesi yapılırsa yüksek mercilere şikayet edeceğimi söyledim. 5-10 dk sonra Amazon tarafından arandım, karttan para bir kaç kez çekilmiş o yüzden iptal olmuş. Ben bu duruma inanmadım. Ödeme sisteminde sıkıntı olsa anında mail ile bilgilendirilmem lazım, cunku sistemleri bu sekilde. Ürünün teslim tarihi 24-26 Kasım. Yarın ürün kargoya verilmezse bu olayın üzerine sonuna kadar gidecem. Bu forumda biri buna benzer bir sorun paylaşmıştı, o yüzden Amazon çalışanlarından birinin ürünü aldığını ya da başka kişiye gönderildiğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mega Therion kullanıcısına yanıt

Aras kargo ise bu yöntemin farklı versiyonunu uyguluyor. O gün dağıtıma çıkarıp yetiştiremediyse sisteme "eksik/yetersiz adres teslim edilemedi" diye giriyor. Ertesi gün getirip teslim ediyor.

• römercan kullanıcısına yanıt

tamam bunlar terbiyesiz de amazon da her haltı koşulsuz iade almayacak abi üstüne bunları yenileyip satarsa çok yanlış sanki dinsizin hakkından imansız gelir der gibiAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

bu arada şu densizin sayfasını verseydin de gömseydikAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Kasım 2020; 0:36:53 >
  • mytra kullanıcısına yanıt

Adres yetersiz deseler yine iyi her türlü ibareyi yazıyorlar. Mesela benim paket tam dağıtıma çıkacakken arka tarafta toplumsal olaylar çıkmış Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Ah hocam ah böyleleri trendyol u hakediyor yemin ederim vericeksin eline trendyol u 1 hafta kargo beklicek 1 hafta para iadesi beklicek iyice nefret ediyorum bu ve bunlar gibilerden hizmeti suistimal etmekte 1 numarayız
  • turgay75x kullanıcısına yanıt

hangi kargo bu? toplumsal olay korona galibaAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  ben önemli bir şey alacaksam ya 7 tl verip prima alıyorum yada yine kolay gelsin olan kargoyu seçiyorum artık 1 günde tertemiz geliyorAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  gerçi artık pc parçası almaya korkarım buradan böyle iadeleri paketleyip başka müşterilere yollamaya devam ederlerseAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Kasım 2020; 0:44:31 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Üstte arkadaş aras kargoyu örnek vermiş, bir örnek de ben vermek istedim. trendyol satıcısı aras ile göndermişti. amazondan aldıklarım hep mng ile geldi şimdiye kadar hem de çok hızlı şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay75x

Adres yetersiz deseler yine iyi her türlü ibareyi yazıyorlar. Mesela benim paket tam dağıtıma çıkacakken arka tarafta toplumsal olaylar çıkmış  

iyi darbe oluyor yazmamışlar Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Şu üründe 2. Yorum yapan adam ama ne yazık ki ismini yazmamış. Ben yine de ilgili yorumu şikayet ettim MH’ye de yazıp bunun gibiler yüzünden artık Amazon’dan bir şey almaya çekindiğini söyledim.

Anker SoundCore Life Q20 Bluetooth Kulaklık -Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B082LT329C/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_wayVFbY2RVPVC?_encoding=UTF8&psc=1
  • turgay75x kullanıcısına yanıt

Şikayetinden utandım şimdi. Benimkiler yanında Sizinki tam bir küresel felaket olmuş dostum. Bir de o felaketin üstüne "alıcı kargoyu kabul etmiyor" yok mu? O bitiriyor insanı. Keşke arkadaşları kırmayıp kabul etseydiniz.Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Aynen katılıyorum

• 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.