Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1887. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 81 Misafir (13 Mobil) - 80 Masaüstü19 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
331.562
Cevap
8.113
Favori
72.857.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18851886188718881889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam, önce kişinin kendi sağlığı  

• serdaragorn S kullanıcısına yanıt

300 küsür TL'ye almıştım hocam geçen aylarda. Oldukça memnunum. Değişim isteyince yeni bir HG255s ya da HG253s geldiğini okudum yorumlarda. Superonline ve Vodafone bir problem görememişti modemlerde. Ülkenin büyük bölümüne zorla bu çöp modemleri verdiler ve büyük bölüm de bu sorunları yaşıyor. En güzel çözüm Router alıp modemin kablosuz sinyalini kapatmak.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • thelordof kullanıcısına yanıt

Kargoları benim gibi sürekli kullanıyorsanız gelen dağıtımcı arkadaşların telefonlarını alın. Bir süre sonra birbirinizi tanıyıp samimi oluyorsunuz zaten. Migros sanal market, agt, kolay gelsin gibi firmalar genelde bölgede aynı kurye ile çalışıyor ve bir aksilik olduğunda kolayca çözmeye yardımcı oluyorlar.

Daha geçen hafta Kuryenet ile bir türlü gelmeyen Denizbank kredi kartımı agt kuryesi arkadaşı arayarak aldım. Hepsi birbitlerini tanıyorlar. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynı taktiği Telekom için de kullanabilirsiniz hocam. Bana da şikayet kaydı için gittiğim Telekom müşteri hizmetlerindeki bir hanım vermişti bu aklı. Gelen ekip nazlanmadan değiştirmişti modemi.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

3 yıldan fazladır aynı modemi kullanıyorum. Superonlinedan Vodafona geçtik yine kurtulamadık.

Vodafona ilk geçtiğimde 100 mbit internetin 50 mbit ile çok da farkını yaşatmadı bu lanet modem. 2 kez de değiştirttim sıfırıyla ama sorun modemin kendisinde. Şimdi arka odalar için bir tane Netmaster router kullanıyorum ama genel olarak ikisinden de hiç memnun değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

3 yıldan fazladır aynı modemi kullanıyorum. Superonlinedan Vodafona geçtik yine kurtulamadık.

Vodafona ilk geçtiğimde 100 mbit internetin 50 mbit ile çok da farkını yaşatmadı bu lanet modem. 2 kez de değiştirttim sıfırıyla ama sorun modemin kendisinde. Şimdi arka odalar için bir tane Netmaster router kullanıyorum ama genel olarak ikisinden de hiç memnun değilim.

hg255s i bende attım kaldırdım keenetic air aldım.hg255 fabrikasyon hatalı bir modem hiçbir şekilde verim alamazsınız zaten.

• Mi router 4a ile çözdüm ben de sıkıntıyı

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07XK958TH

540₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 21 Kasım 2020; 0:6:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt

Modeme güç gelmiyor demek lazım di mi?

Wifi si sürekli kopuyor diye arıza kaydı açmıştım tt de. Gelen teknisyen çok nazlanmadan değişmişti. Gelen kişi çok önemli.

• kaçırmayın.

Nike Viale Moda Ayakkabılar Erkek - 44 numara son 1 adet. 288 tl. . ben daha 1 ay önce 333'e almıştım  

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00PKL532Y/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Çok sağolun hocam. Çok mantıklı.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Kendi ayrı modemimize kullanıcı adı ve şifreyi nasıl giriyoruz, superonline o bilgileri veriyor mu?

• Şu modem tecrübelerinizi özelden yapsanıza fırsat konusu burası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt

Düşünenler için gayet iyi fiyat.

• İki gün önce hepsiburadadan çekle 140 geldi henüz teslim almadım en ucuz şuan burada en ucuz 150 TL iyi gibi geldi fiyat

https://www.amazon.com.tr/dp/B084LQRD5L/ref=asc_df_B084LQRD5L1596038400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B084LQRD5L&linkCode=asn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergoben -- 21 Kasım 2020; 0:19:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Ben sadece bağlantı ve hız sıkıntısı yaşıyorum demiştim. Ama gelen ekip cihaz kendini resetliyor ve bağlantı kopuyor türünden gerekçeler yazmışlardı rapora. Ama hiç sıkıntı çıkarmadan değiştirmişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 21 Kasım 2020; 0:30:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Kendi ayrı modemimize kullanıcı adı ve şifreyi nasıl giriyoruz, superonline o bilgileri veriyor mu?

sol vermiyor vodafone veriyor.sol için bazı yöntemlerle alınabiliyor forumda internet modem bölümünde bulursunuz

• 
Sayfa: önceki 18851886188718881889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.