Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: allaturca89 , Chronos_ , YavuzKpt , Try it , Try it Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 117 Misafir (4 Mobil) - 114 Masaüstü8 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
330.807
Cevap
8.109
Favori
72.669.455
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18811882188318841885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babaya alınacak laptop arıyorum 3-4k TL'e kadar limit var. Tavsiye verebilecek arkadaşlar olursa sevinirim.

• sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Bu alet yanında internet servis sağlayıcısının modemi ya da routerı olmayınca çalışmıyor. Eğer orada gigabit portun varsa ona da gerek yok . Brüt 200 metrekare ye kadar 2 Li e4 iş görür 3 Lü olursa tadından yenmez 😊
  • kuftikufti kullanıcısına yanıt
    Wi fi 6 alınabilir seviye ancak 5 senede gelir diye düşünüyorum. Tıpkı 5G destekli telefonlar gibi ülkemizde 5 sene için göz boyamanın ötesine gidemez.
  • Hızlı şarj destekli type-c kablo fırsatı gören olursa beni etiketlemesini rica ediyorum. Kediden dolayı en az 10 adet alacağım, 10'luk pakette olabilir, teşekkürler.

• Ya arkadaşlar bir link paylaşıyorsunuz yanına ne olduğu fiyatını yazmak ne kadar zor olabilir
  • Wifi 6 lı Xiaomi Ax1800 aldım Aliexpressten. Uygun fiyata geliyor baya Tr'de ki modellere kıyasla.

Wifi 6 lı başka modellerde yazayım. Xiaomi Ax 1800,Ax3600 ve Huawei Ax3 Pro.

• Birini kullanmak için, dördünü yedek, kalan beşini de kediye alıyorsunuz sanırım. Mantıklı.

İki papağan ile aynı evi paylaşıyorum ve çoğunlukla dışarıdalar. Kablo ile besliyoruz.

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Ne kadar vergi ödediniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgottenh

Ne kadar vergi ödediniz acaba?

48 dolara almıştım 18 tl çıktı. Ama vergi olayı şans. 100 tl civarı çıkar diyordum. Mesela 2 ay önce mifa hoparlör almıştım 150 tlye ona 50 tl çıkmıştı. Tamamen şans vergi olayı.Aliexpressten xiaomi router alcak arkadaşlar pm atsın satıcı vs. öneririm. Burayı meşgul etmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 20 Kasım 2020; 19:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Birini kullanmak için, dördünü yedek, kalan beşini de kediye alıyorsunuz sanırım. Mantıklı.

İki papağan ile aynı evi paylaşıyorum ve çoğunlukla dışarıdalar. Kablo ile besliyoruz.

Kedimiz kablo hastası, açıkta kabloyu bulduğu anda ısırıp koparıyor. Geçen sene 20'den fazla aukey kabloyu paraladı, ucuz buldukça kablo alırım. Isırdıkları kablolar artık ona oyuncak oluyor.

Evde kedi beslerseniz bu durumu daha iyi anlayabilirsiniz.  

• thelordof kullanıcısına yanıt

tvye değil mi stick e bağlayacaksın  ayrıca maus usb değil bluetooth olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Kasım 2020; 19:30:16 >
  • Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player, Siyah

Fiyat:₺269,00 TL ye indi

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08B8F63XP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: coderux

Hızlı şarj destekli type-c kablo fırsatı gören olursa beni etiketlemesini rica ediyorum. Kediden dolayı en az 10 adet alacağım, 10'luk pakette olabilir, teşekkürler.

amazon kedi medi dinlemez hocam,

muhtemelen, sizi satıcı olarak değerlendirip,

siparişi iptal eder, hesabınızı da kara listeye alır.. 

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

amazon kedi medi dinlemez hocam,

muhtemelen, sizi satıcı olarak değerlendirip,

siparişi iptal eder, hesabınızı da kara listeye alır.. 

Alıntıları Göster

10 tane kablo alınca satıcımı olunuyor.  Uyguna kablo bulursam denerim, bakalım engelleme olursa yazarım konuya.

Var mı hızlı şarj destekli kaliteli bir Type-c kampanyası? Bakındım ama bulamadım maalesef.

• Evde kedi + köpek var. Yavruyken 2 tane cat6 kablo yediler. Bende kabloya kolonya döküp öyle yere bırakıyordum koklayıp uzaklasiyolardı. Kablo kemirme takıntıları çabuk geçti.

• Samsung 860 Evo 250 GB sata SSD şuan 298 TL fiyata düştü almak isteyen varsa acele etmesini öneririm 100 TL civarı indirim uygulanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: weird_is_fun

Evde kedi + köpek var. Yavruyken 2 tane cat6 kablo yediler. Bende kabloya kolonya döküp öyle yere bırakıyordum koklayıp uzaklasiyolardı. Kablo kemirme takıntıları çabuk geçti.

Kolonyayı bende denedim ama maalesef bizimkinde bir işe yaramadı. Kolonya konusu geçene kadar bekliyor geçtikten sonra yine ısırıyor. Bizimki cat6 gibi kalın kabloları ısırmıyor, sadece şarj kablosu gibi ince kabloları ısırıyor.

Bu sebeple evde kapalı şarj dolabı yaptım, şarj edilecek her aygıt orada şarj ediliyor ama bazen göden kaçabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Modemlerde yaşadığınız kopma sorunlarıyla ilgili teknik bir bilgim yok, sizin sorununuzda arka planını bilmediğim için. Yani Wi-Fi bağlantı gidiyor demişsiniz ama wi-fi sinyali mi kayboluyor yoksa wi-fi sinyali olmasına rağmen internet bağlantısı mı gidiyor. Modemi resetledim dediğinize göre internet bağlantısı gidiyor diye anladım, onu ancak internet servis sağlayıcınız çözebilir. Wi-Fi kopuyorsa ya da evin büyüklüğü sebebiyle sinyal bazı yerlere ulaşmıyorsa ancak önereceğim çözüm mesh sistemi.

Kablolu bağlantıda hiç sorun yok. Evim büyük değil her yerde de internet lazım değil ama Aslında geniş düşününce router yerine mesh sistemi bi kere alınıp daha uzun süre kullanılabilir sanki tabi fiyatı 2 kat fazla.

• Hocam arkadaş doğru söylemiş 10 tane kablo bir müşteri için ihtiyaç dışı bir harcama gibi gözükebilir tabii bir şeyde olmayabilir ama yinede boşu boşuna kara liste riskine girmeyin derim ben.

Ben indirime girdiğinde 10 tane kedi kumu almıştım bir problem olmamıştı ancak kedi kumu kablodan daha hızlı tüketilen bir şey kablo sorun yaratabilir size.

Kötü bir niyetle yazmadım bu arada gerçekten bu şekilde indirimli ürünleri alıp satan insanlar var zaten aşırı indirim olduğunda genelde alım sınırı koyuyorlar.

Edit: Bu arada 10 adet almak hakkınız sonuçta adet seçerken 10 adete kadar müsade ediyor ancak malum fırsatçılar yüzünden bu tarz bir politika uygulayabiliyorlar ve bu onların yasal hakkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 20 Kasım 2020; 20:32:3 >
  • 
Sayfa: önceki 18811882188318841885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.