Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1880. sayfa)

5 sn
331.515
Cevap
8.114
Favori
72.845.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dangerous

Valla daha önce de almıştım bu üründen. 150 mi 200 mü tam bilmiyorum. Ama rulolar normal formlardaydı. Gözle görülür bir fark gözlemlemedim. Oturup saymadım da açıkçası. :)

Ben de 16 lik almıştım hocam üzerinde yazıyormuş 150 imiş, o yorumdan sonra farkettim :) sanırım her marka 150 tane markette baktıgim markalar hep 150ydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

Pusudayım. Notebook disk yetmiyor. Oyun atıp usb3.0 ile hızlı şekilde oyunları oynayabileceğim bir hdd bakıyorum.

Şu taşınabilir diskin fiyatı düşmüş, belki işine yarar.

https://www.amazon.com.tr/Toshiba-HDTB410EK3AA-Harici-CANVIO-USB3-0-SİYAH-YENİ/dp/B07997KKSK/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=1+tb+hdd&qid=1605862428&sr=8-7

Toshiba Canvio Basic 2.5 inç Taşınabilir Hard Disk, 1TB, USB 3.0, Siyah

329₺

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt

2.5 liralık alışveriş diye mi iptal ettiler acaba? haklılar eğer öyleyse  

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    nasıl haklı olabileceklerini düşünüyorsunuz anlamıyorum. iptal edeceksen sipariş alt limit koyarsın kimse 2.5 tl’lik ürün alamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chesstern -- 20 Kasım 2020; 12:29:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trmp T kullanıcısına yanıt
    TP link deco mesh sistemi

• quote:

Orijinalden alıntı: chesstern

nasıl haklı olabileceklerini düşünüyorsunuz anlamıyorum. iptal edeceksen sipariş alt limit koyarsın kimse 2.5 tl’lik ürün alamaz.

prime'ın olayı zaten alt limitsiz kargo bedava olması. sen her seferinde 2.5 - 3 liralık alışveriş yaparsan adamlarda artık iptal etmeye başlar. suistimale giriyor çünkü.

arkadaşın olayını tam bilmiyorum belki ilk defa alışveriş yapmasına rağmen iptal edilmiştir ama genel olarak bu konuda ki düşüncem bu

• Şu indirimlere bak yazık yazık. Burada Amazon'un sahibiymiş gibi savunanları konuya bekliyorum.

3 gün önce aldığım kabloların fiyatı artmış hemde Kırmızı Cuma etiketiyle satışta.

Amazon indirim felan yapmasın, anlamıyor bu işlerden.

Zaten anca kablo, deterjan ve kitapta indirim yapabiliyordun, bari onu düzgün yapaydın be.

Bizde seviyoruz Amazon'u ama sahibiymiş gibi savunmayın artık. Sizin gibiler yüzünden bu durumda indirimler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimleri beğenmeyen tipleri anlamıyorum. Ürünleri bedavaya satıp iflas edip gitmelerini mi istiyorsunuz?

Takip ettiğin bir ürün olur, ihtiyacın vardır, ve diğer sitelerle karşılaştırırsın. Cebine göre indirimli alırsın, indirim miktarını beğenmezsen de almazsın pusuya yatarsın veya alternatif ararsın. Sizi satın almaya mecbur bırakmıyor sonuçta.

Gerek kargolama, gerek müşteri memnuniyeti ile birlikte adamlar piyasadan uyguna ürün satmaya çalışıyorlar, ama yine de kâr etmeleri gerektiğini aklınızdan çıkarmadan alışveriş yapın.

• prime müşterisiyim onlarca siparişim var daha 50 lira altı hiç sipariş vermedim, üç kuruşa kargocu gezdirmeye ne gerek var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuftikufti

TP link deco mesh sistemi

mediamarkt ta deco larda indirim var. Deco e4 599tl. Clube üye olunca (biraz geç de olsa) 50tl de kupon veriyor. 550tl ye gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

prime müşterisiyim onlarca siparişim var daha 50 lira altı hiç sipariş vermedim, üç kuruşa kargocu gezdirmeye ne gerek var.

hocam birlikte de alsanız bazen ayrı ayrı küçük paketlerde geliyor.

• Concordato kullanıcısına yanıt
    Hukuki durumu müşteri temsilcisine sorup mu öğrendiniz? Tebrik ederim.

Siz “Amazon’un yanlış gönderdiği ürünü iade etmezsem ne olur?” Diye sormuştunuz değil mi? Ben de tek kelimeyle suç demiştim. Hala da bu görüşüm değişmedi.

Siz koşulları değiştirmişsiniz; ilk sorduğunuzda kendi tasarrufunuzla “ iade etmezsek ne olur” demiştiniz, şu andaki durumda ise iade etme niyetinizi gösteriyorsunuz. Amazon “MNG ile evden aldırma anlaşmamız yok” dediğinde başka bir şirketle gönderip parasını Amazon’dan tamamını alabilirsiniz, onlar 20TL ile sınırlı vs dese de önemli değil. İsterseniz polise de bırakabilirsini

Amazon size “Sizde kalsın hediyemiz olsun” demediği durumda sizin verdiğiniz bir siparişe karşı yanlış ürün gönderildiğinde kendi insiyatifinizde o ürünü tutmanız suçtur. Bunun cezası da şikayete bağlıdır ve 1 yıla kadar hapis veya adli para cezasıdır.

Eğer “gerçekten böyle midir?” Diye sorgulayacaksanız avukatlara sormanızı tavsiye ederim, MH hayır suç değil demesi malın sahibinin isteğinin aksine kendi insiyatifinizle yanlışlıkla ele geçmiş bir şeyi tutmanın, kullanmanın suç olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

• sudkaldo kullanıcısına yanıt
    bilmem bana hep tek paket geldi ,belki alakasız şeyleri tek seferde almadığım içindir🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trmp T kullanıcısına yanıt
    Modemlerde yaşadığınız kopma sorunlarıyla ilgili teknik bir bilgim yok, sizin sorununuzda arka planını bilmediğim için. Yani Wi-Fi bağlantı gidiyor demişsiniz ama wi-fi sinyali mi kayboluyor yoksa wi-fi sinyali olmasına rağmen internet bağlantısı mı gidiyor. Modemi resetledim dediğinize göre internet bağlantısı gidiyor diye anladım, onu ancak internet servis sağlayıcınız çözebilir. Wi-Fi kopuyorsa ya da evin büyüklüğü sebebiyle sinyal bazı yerlere ulaşmıyorsa ancak önereceğim çözüm mesh sistemi.

• Arkadaşlar kasam için ssd ve fan bakıyorum da göze çarpan indirime rastlamadım

• melek12345 kullanıcısına yanıt

HG255s ile yaşamadığım problem kalmadı benim de. Özellikle bu modemin Wi-Fi konusunda ciddi problemleri var. Ufak bir araştırma ile bu sorunu yaşayan bir sürü kullanıcı olduğunu görebilirsiniz. Yıllardır Vodafone Fiber de, Superonline Fiber de bu modemi getirip bırakıyor. Geçen aylarda TP-Link Archer C60 Router aldım Amazon'dan. HG255s'de olan tüm Wi-Fi yayınlarını(2.4GHz ve 5GHz) kapatıp kablosuz ağı Router üzerinden yayınlamaya başladım. Yaşadığım tüm problemler çözüldü.

802.11ax standartlı bir çözüm istiyorsanız 3-4 kat fazla ödeme yapmanız gerekecek tabii.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt

Ben de RT-AX55'e bakıyorum işte. Şuan ASUS geri ödeme kampanyası var hem. 2 gün kaldı bitmesine. Ax82u 'yu da düşündüm fakat değer mi bilemiyorum. 420TL geri ödeme var Ax82u için de :/

Siz hg255s 'i sökmeden arkasına takıp mı kullanıyorsunuz? Neden hg255si komple çıkarmadınız? Olmuyor mu? şimdi ben yapmaya kalkarsam sıkıntı yaşayacak mıyım? WAN şifresi falan var elimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 20 Kasım 2020; 13:25:37 >
  • melek12345 kullanıcısına yanıt

Konuyu dağıtmamak adına özel mesajdan ulaşıyorum size.

• Böyle saçma bir iş görmedim. 3-4 gün önce araç için FM verici aldım 90 TL. Ürün bugün teslim edildi fakat içinden aynı markanın şarj kablosu çıktı.

Hemen iade talebi oluşturdum. Siparişlerimi verirken hep iş yerine isterim. Kargocu günde 2 defa gelir.

Kargocu şimdi iade ürünü almıyor şubeye getir diyor.

İşten çıktığımda kargo kapanmış oluyor. Şimdi ben 20 liralık ürün için iş yerinden 1 saat izin alıp 20 km yol mu gideceğim?

Müşteri hizmetleri ile görüştüm uygulama bu şekilde diyor.

Saçma sapan işler yemin ederim. Koskoca AMAZON.. hadi tamam ürünü yanlış gönderdin, bari gel kapıdan al. Ben mağdur olmak zorunda değişim ki..

• Daha olayı tam anlamı iel bilmedne amazonun gönüllü savucunusu avukatı savcısı hakimi hüküm vermiş kouyu kapatmış :)

gereksiz kişilere cevap vermeye bile değmez

Mesele 2.50 tl lik ürün değil zaten iptalini bile görmedim bugün kontrol ederken dikkatimi çektim. Sorun satıcısının amazon olduğu bir ürünün hiçbir gerekçe belirtilmeden iptal edilmesi, satıcı amazon değilse hadi tamam ama bunu amazonda yapıyorsa ben amazondan bir ürün aldığımda tamam bu bana gelir diyemem demektir. Yani bu 2.50 tl lik üründe olur 2.500 tl likte mesele satiş zihniyeti

Ayrıca ben o ürünü aldığımda stokta 1 adet vardı yani daha fazla stok olsa büyük ihtimal 2-3 tane alacaktım. Yani çok bilmiş savunucu zat her şeye atlamayı seviyorsunuz belli, amazonu savunun istediğiniz kadar benim için farketmez.

Haa bu yazılarda sizin için değil konunun açıklanması için getirilmiştir.

• 
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.