Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muratseker , fatu38 , fatu38 , sagesa41 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 102 Misafir (5 Mobil) - 98 Masaüstü8 Mobil3 iOS
5 sn
331.078
Cevap
8.113
Favori
72.727.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhendislikzorzanaat M kullanıcısına yanıt
    İade süresi 1 yıl değil o kesin de kaç liralık kamera aldınız ve kaça düşmesini bekliyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı arkadaşlar geçen indirimleri kara cumayla karıştırıp acele etmişler sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendislikzorzanaat

Teknolojik ürünlerde de iade süresi 1 ay mı arkadaşlar? IP kamera aldım ancak black friday'e kadar kutusunu açmak istemiyorum.

iade süresi 10 sene hocam Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

İade süresi 1 yıl değil o kesin de kaç liralık kamera aldınız ve kaça düşmesini bekliyorsunuz?

Tarih karıştırmışım, 1 aymış kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Sanırım en dip fiyat.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07KCZ1J2V/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Ne diyorsunuz alınır mı yoksa daha düşer mi? :)

Venom anlamadigim banggood fiyati 430 tl

Tr Garantili basil bu fiyata satiliyor orjinal midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bendegeldimtamolduk

Ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum memnunum, fiyatını da takip ediyorum daha aşağısına düşme ihtimali çok az hocam.

Hocam tek modelo mi bunun? Yoksa bikac cesit isimleri birbirine mi benziyor, ilginc fiyatlari car cunku

• Bu amazonun yenilenmiş ürün yani müşteriye gitmiş bi sebebten beyenmemiş tekrar paketlenmiş ürünleri gönderdiğini duymuştum fakat büyük firma olurmu öle şey dedim içimden velasıl bugün bi monitörüm geldi (Asus VG259QM) paketi açarken şüpelendim neden derseniz kutunun ağız tarafı boydan boya üzerinde asus yazılı bi koli bandı ile bantlanmıştı ve aynı şekilde plastik tutacak yeride bantlanmıştı şüpelendim açarken dikkat ederek açtım ve evet kesinlikle bu koli daha önce açılmış diye söylendim içimden

daha sonra işanlah bişeyi yoktur diyerek kurdum monitörü ölü pixel testi falan yaptım bişey yoktu fakat sonra 3-4 saat kullanınca aşşağıdaki videoda olan durumu farkettim arka plani mavi veya gıri olan sitelerde mausun imlecini takip eden bir karartı var ve aynı siteler renkleri bozuk gibi duruyor videoyu izlerseniz anlarsınız, bazen n11 veya hepsiburadada görüyorum ürünün fiyatı ucuz oluyor fakat belirtiliyor yenilenmiş ürün diye bunlar uyarı falan vermıyor hatta hepsiburadada aynı fıyattan vardı amazon 2-3 lira ucuzdu daha önceden hepsiburada kargomu gec getırdıgı ıçin onu tercih etmedim ama şu anda çok pişmanın sinirden ne yapcagımıda bilmiyorum, o kadar ekran kartı bekledım şimdi bunu iade etmekle uğraş sonra yenısını ara kı indirimli günlerde geçti amazon senden bidaha alışveriş yapmıcam terbiyesizler !

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç tane modeli var, Türkiye de satışta olan meşhur 2 tipi var. IMI olan biraz daha pahalı ve aralarında çok fark yok. Bende bu cihazdan 3 tane var. Fiyatı bence gayet iyi.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bendegeldimtamolduk -- 14 Kasım 2020; 23:58:41 >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt

hocam satıcı amazon, ihtiyacınız varsa alın geçin, tatava yapmayın :)) işin esprisi tabii bu.. hiç sıkıntı yaşamazsınız anlamında söylüyorum.

amazon uk fiyatı £38

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

Venom anlamadigim banggood fiyati 430 tl

Tr Garantili basil bu fiyata satiliyor orjinal midir

Alıntıları Göster

tabi ki orjinaldir. şu anda bu fiyat olmasının tek sebebi hb de de aynı fiyat olması. 150 olsa orda amazon da 150 yapar. 239 bitsin hb de anında artırır amazon

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mijia-smart-home-360-derece-donebilen-kizilotesi-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p-pm-HB00000GH8HQ

• quote:

Orijinalden alıntı: Jdivision

Mng dün benim kargomu 16 50 de dağıtıma çıkarıp 17de evde bulamamış 🤣 şubeye gittim mecbur. Lav, Karaca kutularını oradan oraya fırlatıp duruyorlar. Müşteriden de cekinmiyorlar. Kolilerin sahiplerine üzüldüm. Kolay gelsin 'in kıymetini bilmek lazım.

Çocuk kitabı siparişi verdiğimiz kargo perişan halde geldi. Amazon prime bandı ipli oluyor. Elle zorlaşan koparamazsin. MNG ne yaptıysa koparmış o ipleri...

• Bu Ip kamera şifreleri kolay kırılıyor. Telegramda kırıp özel görüntüleri paylaşanlar, satanlar mevcut. Evde yerleştirdiğiniz yerlere dikkat edin.

• the_raculaa kullanıcısına yanıt

hocam aynı şekilde geri paketleyip iade edin öyle bir durum söz konusuysa.

• the_raculaa kullanıcısına yanıt
    amazon’un bunu belirtmesi gerek, ciddi derecede arttı bu şikayetler. genelde ilk tercih ettiğim yer olmasına rağmen şüphe duymaya başladım artık

• Günlerdir kargosu Kocaeli'de bekleyen var mı? Geçen sefer kargoyu kaybettiler yine hiçbir hareket yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaybridX

Günlerdir kargosu Kocaeli'de bekleyen var mı? Geçen sefer kargoyu kaybettiler yine hiçbir hareket yok.

Aynen hocam bende kayboldugunu dusunuyorum. 4 gundur kocaelinde bekliyor kargo. Sali gunu gelecek diyor Mh.

• Vodoo84 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam iade edecem ama işte neden sorun yaşıyayım bu durumu belırtmelerı lazım bu arada test yaptırıyorum "www.testufo.com" adresınde 240hz-144-hz ve 120 hz sonucları 64hz cıkıyor 60hz ye alıyorum 32hz sonuc cıkıyor bu sıteye ne kadar guvenılır bılmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.