Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mukan553 , callio9 , gokmay Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 101 Misafir (1 Mobil) - 102 Masaüstü2 Mobil
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xl sipariş ettim hocam :) Eğer düşünürseniz olmazsa bana görüşelim. Benim içinde iyi olur. Geri gönderme işiyle uğraşmamış olurum bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mefistofelek M kullanıcısına yanıt

Tam arasını söylediniz😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Link hatalı sanki açamadım ben. Nerden giriyoruz bulamadım da tecrübeli bir Amazoncu olarak :)

https://www.amazon.com.tr/s?i=merchant-items&me=A3O5TP4R0OZYXZ&marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV&psc=1&qid=1605295146&th=1&utm_source=spydrop&ref=sr

Linkin sonundaki sayfa numarası kısmını silince açıldı hocam. Bunlar sanırım. Bazılarına baktım Türkçe her şey ama depozito vergi ücreti dahil vs yazıyor. Yukarıdaki arkadaşın dediği mevzu sanırım yurt dışından geliyor.

• mmavcu kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun hocam 😅 kalıpları büyük oluyormuş galiba olmazsa bir mağazada denersiniz olursa haberleşiriz.

• arkadaslar alısveris yapcam 200+ tl icin bildiginiz kupon var mı? 4-5 sayfa baktım bulamadım malesef

• :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 14 Kasım 2020; 0:10:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

:)

Hocam siz bilirsiniz ancak bence iade etmeyeceksen bile yardıma ihtiyacı olan birine verebilirsiniz. Yada satıp mama alıp sokaktaki hayvanları yada barnaktaki hayvanlara mama gönderebilirsiniz.

• telet abi kullanıcısına yanıt
    Hayır , bence 2 ayda bir ekran kartı kovalamalısınız ;)

• Báistídhubh kullanıcısına yanıt
    Peki, madem fırsatlar konusu, o halde cevabınızı özelden yazabilirdiniz. Çok değerli zamanınızı almayayım, bu süre zarfında X Band 9 çıkmıştır, takip ediniz

• melek12345 kullanıcısına yanıt

Dediğim gibi siz bilirsiniz sizin vicdanınız ama ben olsam yapamazdım fazla iyimserim sanırım😄

• Zapiekankarz kullanıcısına yanıt
    O senin mabadından uydurman.

Öyle bir dramatize etmişsin ki herhalde israf olmasın diye günde bir avuç bulgur yiyip tüm paranı afrikaya yolluyorsun.

• gently weeps G kullanıcısına yanıt

Sizin ki de güzel tabi ki. Ordaki insanların da ekmeği var sorumluluğu var  

• telet abi kullanıcısına yanıt
    Çok sinirlenmiş arkadaş alınmış. Nerelere saçıyorsa paraları dokunmuş baya. Fakat sen benli muhabbetr girdiği için ban.com

• quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Yerel satıcılar her zaman sıkıntılı oluyordu ama amazon dan aldığım her ürün şimdiye kadar Ankara ve Eskişehir e ertesi gün gelirdi. Siparişimi 11 kasım sabahı verdim, normal şartlarda akşam saatlerinde aynı gün kargoya verilirdi bu sefer ertesi gün ayın 12 si akşama doğru verildi ve bugün bu saat oldu mng amazon deposunda herhangi bir hareket kaydı olmaksızın bekliyor. Sıkıntı nerede bilemedim dert ettiğim bir şey de değil ama benzer durumda olan var mı onu merak etmiştim.

bende eskişehirden her verdiğim sipariş ertesi gün gelirdi şu an kocaelinde bekliyor gözüküyor

• Perşembe günü iki ürünlü sipariş vermiştim. Birini aynı gün gönderdiler diğeri daha gönderilmedi. Satıcıları Amazon, anlamak mümkün değil gerçekten. Benim için acil değil de aynı depodaki ürün için niye çift kargo parası ödersin ki.

• Amazondan tv alıpta gönderilen var mı merak ediyorum. Philips tv için sipariş 3 gündür hazırlanıyor şeklinde kaldı.

• Gündüz yaptigim WMF kahve makinesi paylasimi ile ilgili deneyimlerimi merak edenler vardi.

Kutudan kagit filtre cikmadi oncelikle onu soyleyeyim, cikmasi gerekiyor mu onu da bilmiyorum :) İlk kahve makinem oldugu icin kiyaslama sansim yok ama cihaz gayet şık ve kullanilan malzeme kaliteli duruyor. Kahveyi hazirladiktan sonra 40dk kadar sicak tutma ozelligi de var. Bir kahve makinesinden ne beklenir, tam olarak nasil incelenir bilmiyorum ama biz memnun kaldik.

Kahvenin aroma ve kokusu da gayet yerindeydi. Damlatma olayi kesinlikle yok bu en onemli hususlardan biri bence. Sonuc olarak tavsiye ediyorum makineyi.

• Kargo eleman aradı Omo sıvı deterjan koliye akmış, içimde başka şeyyler de vardı. Komple detarjan. Tabi görmediğim için bişey diyemiyorum ama omo kutusu baya sağlam kilitli kapak vs.

Kargonun hatası mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Of Monsters and Men

Gündüz yaptigim WMF kahve makinesi paylasimi ile ilgili deneyimlerimi merak edenler vardi.

Kutudan kagit filtre cikmadi oncelikle onu soyleyeyim, cikmasi gerekiyor mu onu da bilmiyorum :) İlk kahve makinem oldugu icin kiyaslama sansim yok ama cihaz gayet şık ve kullanilan malzeme kaliteli duruyor. Kahveyi hazirladiktan sonra 40dk kadar sicak tutma ozelligi de var. Bir kahve makinesinden ne beklenir, tam olarak nasil incelenir bilmiyorum ama biz memnun kaldik.

Kahvenin aroma ve kokusu da gayet yerindeydi. Damlatma olayi kesinlikle yok bu en onemli hususlardan biri bence. Sonuc olarak tavsiye ediyorum makineyi.

Fiyat artmış sanırım, siz 500 küsüre aldınız di mi hocam? WMF iyi marka valla, bizde de Shakerı var tavsiye ederim herkese. 200 Küsüre almıştık fiyatı uçmuş onun da...

• 
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.