Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1808. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 100 Misafir (5 Mobil) - 99 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18061807180818091810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda en çok takip ettiğim konu burası. Bugünde çok fazla alışveriş yaptım. Maalesef hiçbirisi Amazon dan değil. Çeşitli sitelerden daha uyguna buldum. Mesela Trendyol da cüzdan özelliği ile 100 üzeri 60 ve 150 üzeri 50 TL indirim ile alım yaptım. Bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantius

Öyle oluyor insanın alası gelmeye biliyor indirim olmadan 😀 25tl hediye çeki ile 120tl ye aldım bunu memnunum

Alıntıları Göster
    *Ekleme: Pardon benim ki D100 idi, 2. yedek başlık olmayan, aynı cihaz.

Geçen ay Trendyol'dan aldım. 120 liraydı..
    40 lira seni özledik çeki kullandım. 80 liraya geldi..
    Cüzdana Tosla ile 100 lira yüklemiştim, 25 iade geldi 55 lira oldu..
    Ürünün faturasını çekkazan/qumbara yolladım 20 lirada oradan geldi. 35 liraya geldi..

Cüzdanda kalan 20 liranın üzerine ekleme yapıp yedek başlık aldım başka bir siparişte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 11 Kasım 2020; 20:10:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hepsiburadadan 3gün önce kulaklık aldım ürünü kargoya vermeyi bırakın paket hazırlanıyor kısmında normalde dün kargoya verilecek yazıyordu.

Sizce iptal edip amazondan aynı fiyata sipariş vermeli miyim?

Amazon da bekletir mi daha önce hiç alış veriş yapmadım amazondan.

• DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Satıcı Amazon ise çok beklemezsin hocam aynı fiyatsa iptal edip alabilirsin bence.

• DarK BrotherS kullanıcısına yanıt

Satıcı Amazon ise ürün sayfasında görünen tarihi geçmez, çoğu zaman erken gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Arkadaşlar hepsiburadadan 3gün önce kulaklık aldım ürünü kargoya vermeyi bırakın paket hazırlanıyor kısmında normalde dün kargoya verilecek yazıyordu.

Sizce iptal edip amazondan aynı fiyata sipariş vermeli miyim?

Amazon da bekletir mi daha önce hiç alış veriş yapmadım amazondan.

Prime üyesi olarak ben kargonun geç geldiğine denk gelmedim hiç. Hep 2gün içinde elimde oldu kargo. Buna + olarak satın aldıktan sonraki süreç için de Amazon'dan almanız yararınıza olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeXaL0102 -- 11 Kasım 2020; 20:16:34 >
  • Merhaba..airpods pro almayı düşünüyorum ancak memnun kalmazsam ses kalitesinden iade şansımız var mı kulaklıklarda da acaba?bilgisi olan var mı?

• https://www.amazon.com.tr/dp/B08B65WHQS/ref=asc_df_B08B65WHQS1603098600000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08B65WHQS&linkCode=asn

Haylou Solar LS-5 Smartwatch, Siyah 248,75

arkadaşlar bu saat ile ilgili bilgisi olan veya kullanan var mı? fiyatına göre performansı nasıldır ?

veya aynı fiyatlarda alternatif olarak daha iyisini tavsiye edebilecek olan ?

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    O kadar akıcı anlamışsınız ki, işin sonunda +100 le işlem tamamlanacak sandım Bi an:)

• Skechers Erkek Burst 2.0 Out Of Range Sneaker

Bazı bedenler iyi düşmüş.

Fiyat:₺388,96 - ₺639,00 

https://www.amazon.com.tr/dp/B07FKVVHC3/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_nLcRFbWN77ZDZ?psc=1

• slmsmt kullanıcısına yanıt

Mi band 5e göre biraz daha az özellikli kol saati. Bu fiyata özellik bakimindan güzel bence.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

hocam saatte çağrı yanıtlama var yanlış okumadıysam telefonda konuşabiliyor muyuz onunla?

Mikrofon yok diye biliyordum hocam.

• taptazesut T kullanıcısına yanıt

Ayakkabı kuponu var mı bunda?

kesin olarak nasıl öğrenebiliriz bunu acabA?

teşekkürler n11 den kupon ile 210 a falan gelecek almayı düşünüyorum

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Sen başkasının kulağına taktığı bir airpods’a 1000+ tl ücret verip alır mıydın? Önce kendine bu soruyu sor bence

• quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

Merhaba..airpods pro almayı düşünüyorum ancak memnun kalmazsam ses kalitesinden iade şansımız var mı kulaklıklarda da acaba?bilgisi olan var mı?

Yanlış yönlendirmek istemem tabiki ancak airpods 2 kullanıcısıyım ve arkadaşımdaki airpods pro'yu denediğimde aktif ses önleyici ve dışarıdan ses verme özellikleri dışında çok ciddi bir ses farkı hissetmedim. Apple ekosistemine geçmem sebebiyle Galaxy Buds'tan Airpods 2 geçtim ve açıkcası galaxy buds daha iyi ses verse bile, telefon konuşmalarında airpods ciddi anlamda önde. Ek olarak bilgisayarıma aldığım bluetooth dongle ile şu an tüm cihazlarımda aktif olarak kullanıyorum ve buds'a göre 5 kat daha az gecikme var.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07ND63F82/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_AldRFbEWD1DDC

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Markayı bilmiyorum ama fiyat iyiymiş

• 
Sayfa: önceki 18061807180818091810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.