Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1806. sayfa)

5 sn
331.603
Cevap
8.113
Favori
72.865.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmtulsnn

Kullanan var mı bu ürünü? Önerir misiniz?
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B084N1BM9L/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

Belkin aldım ben, iphone 7.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün önce Amazondan macbook pro siğarişi verdim 15 kasımda teslim gözüküyor.dün yeni macbooklar tanıtıldı.Aldığım macbooku satamazsan iade etmeyi düşünüyorum.ne zamana kadar açmadan ücreti iade alabilrim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 ocak 2021

• Chronotide kullanıcısına yanıt

Hocam kargoların aradığınızda gelmesi durumu bölgesel. Kuryeyi çağırsanız da, müşteri hizmetlerine şikayet etseniz de benim bölgede gelmiyorlar almaya.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

İşte gerçek indirim budur. Helal olsun amazona. Diğer sitelerde indirim yaptık deyip ürünün fiyatını 2 hafta önceki haline getirsin. Aynı ürün hepsiburada da 2 hafta önce 2459 liraydı. 1 hafta önce 2549 liraya çıktı. Şimdi efsane cuma indirimi yaptık diye yine 2459 a indirdiler. Yersen.

Ama aynı Hepsiburada m31'i 2300'den sattı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Bedava ürün istemiş yememişler meali bu. Kargolar gelip evinizden alıyor aradığınızda, kargoya gitmek istememişmiş lol. Başka çözüm ne sunacaktı? Çek mi istiyordun? Adam gönder paranı geri ödeyelim demiş işte, HB gibi açmışsınız kullanılmış bu diye süründürmesini mi isterdin? Çöpe atmış yersen.

😂 %100 böyle oldu bu olay, 200tl yi önemsemeyen çöp parası olarak gören adam buraya destan yazıyor 200tl için

• arkadaşlar indirim kodu mevcut mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: investing

arkadaşlar indirim kodu mevcut mudur?

Şu anda yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Constantius

Şu anda yok maalesef

Alıntıları Göster

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01MS266TI/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

2 adet diş fırçasından alacaktım ama indirim olmayınca alası gelmiyor insanın Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• https://www.amazon.com.tr/dp/B078SVRH4B/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

Şu ürünü ipad(4.nesil pro) veya iphone(11 pro max) ile kullanan var mı? Kullanılabiliyor mu yani direk kablo bağlantısıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: investing

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01MS266TI/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

2 adet diş fırçasından alacaktım ama indirim olmayınca alası gelmiyor insanın  

Alıntıları Göster

Öyle oluyor insanın alası gelmeye biliyor indirim olmadan 😀 25tl hediye çeki ile 120tl ye aldım bunu memnunum

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• enginemre01 E kullanıcısına yanıt

bu yorumları görüyorum hayret ediyorum ya bir kere bile başıma gelmedi son 3 aydaki 33 siparişte

çözüm bulunması şart dediğiniz gibiyse büyük itibar kaybı

• Wadjet kullanıcısına yanıt

İç anadolu marmara ve güneydoğudaki farklı şehirlerden arkadaşlar aracılığıyla tecrübemde gelmeyen hiç olmadı açıkçası. Hayır olsa bile 200 lira için gelip buraya yazan birisi o ürünü atmaz çöpe. Klasik ölücü ayağı bu.

• Gil Mocci G kullanıcısına yanıt

iPhone için kablo gerekir muhtemelen, iPad ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2 adet mevcut bende, gayet sağlam ürünler.

İstanbul'da yaşıyorum. UPS dışında gelip kargo alan olmadı bugüne kadar. Kuryeyle muhabbetim olmasa o da gelip almazdı. Kaç kere bu kargoların MH ile kavga ettim bilmiyorum. Aksiyon alınacak diyorlar ama kurye yine gelmiyor. Bahsedilen ürünü çöpe atma durumu için bir yorumum yok fakat kuryelerin bazı bölgelerde asla gelip almadığını kendimden ve çevremden biliyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Teşekkür ederim. :)

• Ahhh canım kardeşim ahhh keşke tanımadığımız insanlar hakkında kişisel olarak yorum yapmasak, cevap vermeyecektim ama neyse vereyim karantinadaydım temaslı olarak koronadan ve verilen cevap karantinanız bitince iade edin sorun değil oldu. ısrarla gelip evden alamaz mısınız dediğim halde kod oluşturduk şubeye gitmeniz gerekli denildi bedava ürün mü istemişim sence çözüm mü.... aylık kazancı ve harcamasını bilmediğiniz kişi hakkında kişiye direk yorum yapmayın, tabiki 1 lirada olsa paradır herkesin bütçesi kendine fakat benim o paketi on gün daha evde tutup gördükçe asabımı bozup, karantina sonrası o paketi alıp iade için şubeye gidip para iadesi beklemektense sinirimi dindirmesi için direk poşetle kapı önüne koyacak durumum var çok şükür. 2000 liralık bir ürün olsa bende bekleyip mecbur bu prosedürü uygulayacaktım tabiki bütçeme göre. Foruma normalde bu tarz uslüptan dolayı yazmıyordum kolay kolay hatırladım şimdi neden yazmadığımı tekrardan. Teşekkür ediyorum hatırlatmanız için.

• megalomenyak kullanıcısına yanıt

kaçırdım onu ne zaman oldu acaba? 3000 civarı bütçeyle telefon arıyorum 27sini beklemeye değer mi acaba? 19unda faiz yükselirse dolar 7.5i görcek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

Bazen amazonun hızı iyi oluyor.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Telefon bekliyoruz bir türlü denk getiremedim inşallah bugün olur iyi bir indirim

• 
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.