Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
52.045
Cevap
2.848
Favori
12.525.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6380
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2848
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (903 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (452 mesaj) ŞAKACI (379 mesaj) zknmr (357 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30290 mesaj) Mobil (11843 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3543 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
463 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1359 Mesaj
    Medyamarket club üyelerine 200 lira kupon vermiş ,aypon se sepette 4550 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 11 Kasım 2020; 12:43:53 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

sağolasın. 4 yıllık . zamanının en iyilerindendi pg279q fazla gelir die almamıstım. on numara seçim ypamısım gsync 1ms 144hz 2k herş ey var. bir tek TN panel ama skntı yok

|
    |
    Luffy1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI RTX 2080 Super Gaming Trio X¦Ryzen 7 3700x¦Prime x570-PRO¦32GB(2x16) 3600MHz CL16 Trident Z Neo¦H115i RGB Platinum¦Aorus Gigabyte 500GB NVMe M.2 Gen4 SSD¦960GB Crucical BX500 Sata SSD¦RM750x¦H500M¦Steelseries Apex 7¦Steelseries QCK Prism XL¦Razer Deathadder Elite¦Razer Kraken 7.1 v2 Mercury Edition¦PG278Q
    ---Studying medicine , one of the hardest and tiring stuff. Think twice!---

Arkadaşlar 200 300tl üzeri var mı bi indirim kodu 25 50tl neyse :)

|
    |
    MSI RTX 2080 Super Gaming Trio X¦Ryzen 7 3700x¦Prime x570-PRO¦32GB(2x16) 3600MHz CL16 Trident Z Neo¦H115i RGB Platinum¦Aorus Gigabyte 500GB NVMe M.2 Gen4 SSD¦960GB Crucical BX500 Sata SSD¦RM750x¦H500M¦Steelseries Apex 7¦Steelseries QCK Prism XL¦Razer Deathadder Elite¦Razer Kraken 7.1 v2 Mercury Edition¦PG278Q
    |
    |

• Yarbay
    2903 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

Medyamarket club üyelerine 200 lira kupon vermiş ,aypon se sepette 4550 olmuş

bende bi tek hoşgeldin var başka görünyüro. bu ürüne özel mi acaba

• Çavuş
    70 Mesaj

ceptetebin hangi kampanyasını kullandınız acaba

|
    |
    juve212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1359 Mesaj

sepete SE attınmı ayponlara özel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yedikeresekiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aaa cok ayip urine diyecektiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Arif Efendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0097DYZHK/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_yx7QFbKXM38XB # 110₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrezilyaLigi -- 11 Kasım 2020; 13:3:14 >
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Dun vermis oldugum siparis bugun elime ulasti. Urun iphone x telefon kabi. Resmen cizik icinde bu korona doneminde bu sekilde ki urunu musteriye gondermek ne derece dogru bilemiyorum. Resimleri ve yorumlari size birakiyorum.

Edit: resimleri yan yana ekleme
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teğmen
    228 Mesaj

Genel olarak çoğu yorumda çalıştığını okudum ayrıca uzatma kablosu da çıkıyormuş

|
    |
    deniz_86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kullanıp kullanıp iade etmek bizim ülkemizde moda oldu amazonda her iadeyi kabul edip tekrar satarsa olcağı bu

|
    |
    fthbsbg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    228 Mesaj

Henüz kullanmadım ama kampanyaya katıldım E-ticaret alışverişinize 75 TL'ye varan bonus

https://forum.donanimhaber.com/cepteteb-e-ticarete-75-tlye-varan-bonus-20-2020-kasim--146279581-10

|
    |
    MertRammstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdi müşteri hizmetlerine yazsanız bizde iade ürün gönderilmez gibi şeyler ardından da iade etmenizi söyleyecekler.  

|
    |
    fthbsbg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700 @ 4.2 GHz | Palit RTX 3070 GameRock OC | MSI B450 Tomahawk | FSP Aurum 1000W 80+ Platinum
    XPG D30 16GB | Sabrent 500 GB NVMe | JD 480 GB SSD | Seagate 2TB Barracuda | XIGMATEK Overtake | Cooler Master LC240E RGB
    Razer Blackwidow Elite | Razer Mamba Wireless | Razer Goliathus Extended | Corsair Void Pro RGB | Xbox One Controller
    Steam
  • Çavuş
    54 Mesaj

Valla hocam bu korona doneminde hic hosuma gitmedi bu durum. Farkli niyetle Kullanip iade etmek ayri bir sikinti bu urunu satan amazon ayri bir sikinti.

Ama amazonun bu politikayi surdurmesi cok uzun surmeyecektir.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1735 Mesaj

belkin lightning örgülü kablo 35 liraya düşmüş.

Hocam bende forumda okuyordum ama cok ihtimal vermemistim. Bugun kabi bu halde gorunce sok oldum resmen. 1-2 gunluk kullanim degil 1-2 aylik kullanim gibi duruyor. Koseleri vs baya deforme olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthbsbg -- 11 Kasım 2020; 13:13:47 >
    |
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 22 saat 25 dakika kadarı kaldı.

Linksiz mi?

|
    |
    WhoiS_AttaCK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 22 saat 25 dakika kadarı kaldı.

Ardından amazon bu iadeyi tekrar satıcak birine kaktırana kadar 500 defa iade edilip satacak amazon

|
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fthbsbg

Dun vermis oldugum siparis bugun elime ulasti. Urun iphone x telefon kabi. Resmen cizik icinde bu korona doneminde bu sekilde ki urunu musteriye gondermek ne derece dogru bilemiyorum. Resimleri ve yorumlari size birakiyorum.

Edit: resimleri yan yana ekleme

Satıcı kendi telefonunun kılıfını çıkarıp size göndermiş sanırım. Bu kadar yıpranmış ürün çok enteresan.

|
    |

Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.