Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1801. sayfa)

5 sn
331.414
Cevap
8.112
Favori
72.820.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koskoca amazon hb ve n11 ile idrar yarıştırıyor

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • N11de 749 tl + kupon kullanımı ve garanti varsa bonus var.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

geçen ay indirimle 900 tl kaçırmıştır bridge olan versiyonunu , şimdi 717tl aldım . belki bekleyen vardır..

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FYDGD7R/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bunu alıp direk ambilfigt tv ile uyumlu bi şekilde kullanabilirmiyiz başka aracı cihaz vb olmadan. yoksa başka bişiye de ihriyaç olur mu

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

bildiğim kadarıyla bridge ile kullanabilirsiniz tv'de

• EmuRu kullanıcısına yanıt

n11'i takip etmediğimden bilemedim , teşekkürlerAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif Efendi

koskoca amazon hb ve n11 ile idrar yarıştırıyor

İyi işte Hb sayesinde amazondan ucuza alıyoruz. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Bitmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

Hocam linki siz buraya koyar kymaz denk geldim fiyat iki katıydı nasıl oluyor bu? Birde satıcı amazon değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu ürünü ve bridge alsak ambilight gibi çalışabiliyor mu? otamatik sahneye göre renk değişimi yapıyor mu? philips tv im den sırf ambilight özelliğinden dolayı vazgeçemiyorum.. Bu şekilde çalışırsa yarın ilk iş tv alıcam da :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

bildiğim kadarıyla bridge ile kullanabilirsiniz tv'de

anladım. teşekkürler. çok masraflı iş bu hue ya Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: syphorseis

bu ürünü ve bridge alsak ambilight gibi çalışabiliyor mu? otamatik sahneye göre renk değişimi yapıyor mu? philips tv im den sırf ambilight özelliğinden dolayı vazgeçemiyorum.. Bu şekilde çalışırsa yarın ilk iş tv alıcam da :)

Bridge varken televizyonunuz ambilight ise direk kullanabilirsiniz sahnelerin ışıklarını verir.

Bana göre en şık ve güzel ışık veren HUE ürünü play.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif Efendi

koskoca amazon hb ve n11 ile idrar yarıştırıyor

Rekabet kullanıcıya yarar. Rekabet olmazsa kim olursa olsun tok satıcı moduna girer(monopol piyasa). Ve fiyatı maksimum kâr noktasına çıkartır.

Türkçesi indirim vs. rüyanda görürsün.

• pg278q monitörümle kullanabilir miyim? nası olur detay verir misiniz

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt

aşırı iyi fiyatmış.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Tv philips ambilight modeli ise kullanırsınız da başka marka ise hue sync denen bir aparat almanız lazım o da 25xx TL civarında şu an. O aparat olmadan sadece sizin belirlediğiniz renkleri verir, izlediğinizin renklerini vermez. Bunun çözümü de filmi laptop’tan açıp, tv’ye bağlamaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende videoları izleyip fikir sahibi olmaya çalışıyorum , kesin işinizi görür bu videoAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• mcake± kullanıcısına yanıt

geçen yıl 11.11 de oldukça baba indirimler yapıldı ve yararlandık, rüyada değildi ayrıca

• quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Kısa vade değil aslında ama internet hızı düşündürüyor. Bir ihtimal Netflix 4K yı açabilir diye düşünüyorum.

Merhaba. Bu tv stick direkt tak çalıştır şeklinde midir?Herhangibir güç kaynağı gerekiyor mu?

• melek12345 kullanıcısına yanıt

monitörün çok güzel baştan belirtim , kullanabiliyorsunuz üstte olan videoda mevcut hatta

• 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.