Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1763. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 66 Misafir (6 Mobil) - 74 Masaüstü12 Mobil4 Android
5 sn
331.339
Cevap
8.111
Favori
72.800.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güle güle kullanın hocam. Gözlükler kurdan dolayı bu dönemlerde ciddi zam yiyecektir. Görür görmez kapmak lazım.

• Bazen gerçekten kendim de dahil bazı arkadaşları anlamıyorum.
    Sırf indirimde diye çok berbat ürünleri alıyoruz.
    Mesela ben şu gözlüğü havailans marka olan alsam hayatta takmam.
    Ama indirimde diye insanın eli gidiyor.
    Yani çocuk gözlüğü gibi amerikan pazarlarında satılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, aslında farklı markaların gözlüklerine bakıyordum ama Polaroid in bu gözlüğü yüz yapıma uygun olduğunu düşünerek sipariş verdim, gözlük camının güneş ışınlarını çok iyi bastırabildiği yorumlarını da okuyunca bu fiyata kaçmaz dedim. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07J5L9BH6/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_wD7PFbM35JFJ0

Mustangin güneş gozlukleri de ortalama 100-120 TL.
    Piyasa fiyatları 230-300 arasi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifelock

https://www.amazon.com.tr/dp/B07XRH86T6/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_vq4PFbZK3B0ZX

Mustang'in birkaç güneş gözlüğü modelinde çok güzel fiyatlar var.

satılmayan kötü modeller

• Kişiselleştirilmiş firsatlar kisminda yaklaşan firsatlar bolumunde nelerin indirime girecegi belli olmaya baslamis. Benim hesaptan gördüğüm kadarıyla akilli saatlerde, legolarda, dalin-oral b-finish urunlerinde indirim gorunuyor

• Lifelock L kullanıcısına yanıt
    Hocam Turkiye'de bu sapkayla gezsek bizi doverler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaneolacaagdi -- 8 Kasım 2020; 14:52:37 >
  • CaPAxA kullanıcısına yanıt

nasıl giriyoruz bu bölüme acaba

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Menuden fırsat bildirimi bölümündn

• CaPAxA kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam. Cok degisik yerlere sakliyor bu amazon bir kere tesadufen girmistim ariyordum bayadir :)

• Duracell LR14 Pil 2’li - 11,50 TL

Duracell Alkalin C Piller, 2’li pakethttps://www.amazon.com.tr/dp/B00LPD3XUU/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_Zl-PFb8JK15Z7

• yaneolacaagdi Y kullanıcısına yanıt
    Bu ülkedeki paranın %56sı dolarda hocam. İçten içe hayran herkes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Timberland Bradstreet Chukka Erkek Çizme/Bot ( 41 numaranın fiyatı 402₺-Kodla birlikte 377₺)

https://www.amazon.com.tr/TIMBERLAND-Timberland-Bradstreet-Ayakkab%C4%B1-Kahverengi/dp/B015GZQ3QS/ref=sr_1_23?dchild=1&fst=as%3Aoff&qid=1604839575&refinements=p_72%3A13136589031&rnid=13136585031&s=apparel&sr=1-23&th=1&psc=1

Genellikle 41.5 giyiyorum ancak fiyatını görünce 41'i satın aldım kalıbı geniş olabilir diye. 402₺ bu ürün için çok çok iyi fiyat. Stokta 3 adet kaldığı görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anomalii -- 8 Kasım 2020; 16:52:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anomalii

Timberland Bradstreet Chukka Erkek Çizme/Bot ( 41 numaranın fiyatı 402₺-Kodla birlikte 377₺)

https://www.amazon.com.tr/TIMBERLAND-Timberland-Bradstreet-Ayakkab%C4%B1-Kahverengi/dp/B015GZQ3QS/ref=sr_1_23?dchild=1&fst=as%3Aoff&qid=1604839575&refinements=p_72%3A13136589031&rnid=13136585031&s=apparel&sr=1-23&th=1&psc=1

Genellikle 41.5 giyiyorum ancak fiyatını görünce 41'i satın aldım kalıbı geniş olabilir diye. 402₺ bu ürün için çok çok iyi fiyat. Stokta 3 adet kaldığı görünüyor.

hocam bende 41 aldım 41 giyiyorum umarım olur biraz daha spor bot tam koyu kahve olsa ve altı beyaz olmasa hoşuma daha cok giderdi ama fırsat iyi olunca aldım teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok niş bir alan ama erkek tenis ayakkabisi ariyorum pek indirime girmez ama denk gelen olursa paylasabilirse sevinirim

• Amazon yorumumu yayinlamamis gerekçe olarak sadece üründen bahsetmem gerektiğini alışveriş deneyimini ise amazon.de/feedback adresine yapmam gerektiğini söylemiş. Yani demiş ki biz hata yapabiliriz yanlış ürün gönderebiliriz vesaire. Sakın siz bunu aldığınız ürünün yorumuna yazmayın. kimsenin göremeyeceği sadece bizim göreceğimiz şekilde yazın yoksa kızarım yayınlamam. Türk kardeşlerinden bi şeyler öğrenmiş anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jdivision

Amazon yorumumu yayinlamamis gerekçe olarak sadece üründen bahsetmem gerektiğini alışveriş deneyimini ise amazon.de/feedback adresine yapmam gerektiğini söylemiş. Yani demiş ki biz hata yapabiliriz yanlış ürün gönderebiliriz vesaire. Sakın siz bunu aldığınız ürünün yorumuna yazmayın. kimsenin göremeyeceği sadece bizim göreceğimiz şekilde yazın yoksa kızarım yayınlamam. Türk kardeşlerinden bi şeyler öğrenmiş anlaşılan.
    Bence tam tersi ve olması gerektiği gibi yapıyor. Diğer sitelerde bir ürün yorumu araştırıyorsun ne üründen bahseden var ne de memnuniyetinden. Ya teşekkür ederler ya da kargo şöyleydi böyleydi. Ürün yorumu araştırıyorum ne yapacağım kargo yorumunu!

• 
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.