Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1759. sayfa)

5 sn
330.620
Cevap
8.107
Favori
72.633.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben aldım nasıl iyi birşey mi

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Haklısınız.

Ama burda sizce kaç kişi sadece ihtiyaçlarını alıyor? Ben söyleyeyim ihtiyaç kişisi gün içinde kendisine 2 tane ihtiyaç ürünü belirlediyse, en az 5-6 tane kafasında planlamadığı ve sırf ucuz gördüğü veya marka olduğu için ihtiyaç dahilinde olmayan ek ürünler alıyor.

Bana sanki bu fırsat alışverişi biraz hastalık gibi gelmeye başladı, hani ufak yaşlarda mp3/film arşiv yapma isteği ile sürekli bir şeyler indirme ihtiyacı duyardık, bu da ona benziyor.

• Dostum dostum D kullanıcısına yanıt
    Çok kaliteli, çocuk hayatta üşümez, rüzgar yağmur geçirmiyor, renkler de güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Bu mesaj silindi.

2 yıl önce bu fiyatlardan almıştım linkdeki satış fiyatı iyi ama çok kullanışlı değil toplam 4 yada 5 kere kullandım yıkaması çok zor geliyor

• cengineer06 C kullanıcısına yanıt

Benim ayak Nike Adidas 46 bu markada 45 alsam olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Benim ayak Nike Adidas 46 bu markada 45 alsam olur mu

Bence olmaz hocam fakat deneyin isterseniz, olmazsa iade edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

2 yıl önce bu fiyatlardan almıştım linkdeki satış fiyatı iyi ama çok kullanışlı değil toplam 4 yada 5 kere kullandım yıkaması çok zor geliyor

Alıntıları Göster

Bende bu tavadan var haftada 2-3 kere kullanıyorum temizlemek için işin bitince tava sıcakken sıcak suyu dök hocam bir şey kalmaz

• ztalan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    bak benim tam da demek istediğimi anlamışsın. gerçek ihtiyaçları doğru belirlemek, eldeki üçü beşi tl'de kalmayıp, farklı alternatiflerle korumak şart. daha kötüsüne hazır olmamız gerek.
  • bbaday kullanıcısına yanıt

2 yıl öncesini bilmem ama ben uzun zamandır bu fiyatta görmemiştim hocam ürünü.

• bbaday kullanıcısına yanıt
    Bulaşık fırçası+kaynar su+karbonat 5 dk da işi çözer. Kalıntı kalır ama çokta takmamak lazım.

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Siz de haklısınız. Zaten aynı şeyleri söylüyoruz temelde. O yüzden "Hiç paylaşım yok, gençler sohbet ediyor :/" faşizmine uğramamak için sohbetimizi burada noktalayalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mrF_T

Diğer konuda paylaşmıştım, burda da paylaşayım. 10 kitap boyama seti 12 TL. Toplam 480 sayfa.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

https://www.amazon.com.tr/%C3%87ocuklar-Boyama-Kitab%C4%B1-Kitap-Tak%C4%B1m/dp/625706533X/ref=mp_s_a_1_41?dchild=1&qid=1604776232&refinements=p_27%3AFerhat+%C3%87%C4%B1nar&s=books&sr=1-41

kalmamış ya

• 38 olsa alırdım. 36 bildiğimiz s oluyor sanırım. Dufy iyi bir gömlekçidir.

• 
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.