Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1723. sayfa)

328.810
Cevap
8.080
Favori
72.146.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1587 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srcn1905

Hocam P&G müşteri hizmetleri her üründe olan barkod numaralarını kontrol etmek istedi. Üçünün barkodunun aynı olması bir yana, kontrolden sonra sahte olduğunu kendisi söyledi. Benden fatura istediler fakat faturayı bilerek göndermemişler. Hepsiburada firmasına durumu aktardım, fatura istedim yasal süreç için. Tabi ki göndermeyecekler, bende durumu yazışmalar ile beraber Cimer'e ileteceğim. Başka ne yapabilirim bilmiyorum.

Bu konuyu hepsiburada ve başka konular altında yazdım.

Carrefour - Migros - Hepsiburada - Amazon - Metro Marketler harici alacağınız ürünlerin sahte olma ihtimali %90.

Bunların da alt satıcılarından değil kendilerinden alırsanız gerçek ürün olacaktır.

Bunun dışında nerden alırsanız alın risk var, fatura göndermiyorsa zaten %90 değil %99.99 sahtecidir.

P&G müşteri hizmetleri sahte ürünün faturası olduğu takdirde hukuk departmanlarının gerekli şikayetleri yaptığını ama sahte ürün satıcılarının fatura göndermediklerini de söyledi.

Bana sahte gönderen şeref yoksununa fatura için telefon açtığımda hepsiburada üzerinden başvuru yapmamı söyledi ama hepsiburada firma kaydı bile silinmişti.

Okumak istemeyenler için özet olarak üstteki firmalar harici satın alma yapmayın.

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt

Uçuk maviyse orijinal peki. Siz deterjan konusunda bilgili birine benziyorsunuz. Kıyafetlerin uzun ömürlü olması noktasında sıvı deterjanlarin daha iyi olduğu söyleniyor bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Bu konuyu hepsiburada ve başka konular altında yazdım.

Carrefour - Migros - Hepsiburada - Amazon - Metro Marketler harici alacağınız ürünlerin sahte olma ihtimali %90.

Bunların da alt satıcılarından değil kendilerinden alırsanız gerçek ürün olacaktır.

Bunun dışında nerden alırsanız alın risk var, fatura göndermiyorsa zaten %90 değil %99.99 sahtecidir.

P&G müşteri hizmetleri sahte ürünün faturası olduğu takdirde hukuk departmanlarının gerekli şikayetleri yaptığını ama sahte ürün satıcılarının fatura göndermediklerini de söyledi.

Bana sahte gönderen şeref yoksununa fatura için telefon açtığımda hepsiburada üzerinden başvuru yapmamı söyledi ama hepsiburada firma kaydı bile silinmişti.

Okumak istemeyenler için özet olarak üstteki firmalar harici satın alma yapmayın.

Alıntıları Göster

Utanma arlanma kalmamış. Ama bir yandan da hakediyoruz gibime geliyor. Sadece gıda değil tüm ürünlerde sahtecilik yapanlara çok ciddi cezalar verilmesi gerek. Cezanin caydırıcılık misyonu taşımıyorsa ona ceza denemez.

• Al bu videoyu senin için çektim. Barkodları aynı olan ürünler mi, yoksa uçuk mavi olan mı orjinal diye P&G müşteri hizmetlerini arayabilirsin 08502200911

https://streamable.com/5wz2g3

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Kasım 2020; 19:19:59 >
  • Arkadaşlar bu 125/25 indirim kodunun süresi bitti mi yada prime olması mı lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Arkadaşlar bu 125/25 indirim kodunun süresi bitti mi yada prime olması mı lazım?

hayır, tek kullanımlık satıcı amazon olmalı mobil uygulamadan girilmeli. amznsm25

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hayır, tek kullanımlık satıcı amazon olmalı mobil uygulamadan girilmeli. amznsm25

Alıntıları Göster

130 tl lik Kitap listesi yaptım kodu uygula diyorum burada kullanılamaz hatası veriyor ama prime üyesi değilim. Hepsinin satıcısı amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 3 Kasım 2020; 19:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

130 tl lik Kitap listesi yaptım kodu uygula diyorum burada kullanılamaz hatası veriyor ama prime üyesi değilim. Hepsinin satıcısı amazon

Alıntıları Göster

prime şart değil. tüm ürünlerin satıcısı amazon emin misiniz? ödeme ekranında promosyon kodu yerine yazmanız lazım. eğer her şey doğru olmasına rağmen olmuyorsa belki de sınıra ulaşıldı ve kampanya bitti.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

prime üyeliği şart değil. bugün sorunsuz kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

prime şart değil. tüm ürünlerin satıcısı amazon emin misiniz? ödeme ekranında promosyon kodu yerine yazmanız lazım. eğer her şey doğru olmasına rağmen olmuyorsa belki de sınıra ulaşıldı ve kampanya bitti.

Alıntıları Göster

Şimdi düştü hocam değişen birşey yok ama indirimi uyguladı.

• Amazon'nu ilk açıldığı günden beri yakından izleyen biri olarak artık ürün gamı arttığına göre bi zahmet şu satıcıları siteden atsa da rahatlasak. Burdaki şikayetleri de okuyunca iyice soğudum bu esnafciklardan

• Daha önce fiyatı uygun diye aldığım Duracell AAA piller 4lü pakaet 8.90TL olmuş, aynı şekilde AA 4lü paket içinde geçerli. Birim fiyatı 2.25 gibi bir rakama geliyor ki daha ucuzunu göremedim.

https://www.amazon.com.tr/Duracell-Mn2400-Basic-Kalem-Bak%C4%B1r/dp/B006A732WK?ref_=Oct_DLandingS_D_f509f9cd_74&smid=A1UNQM1SR2CHM&ie=UTF8&psc=1&th=1&tag=spydrop-20

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B006A72Y9M/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1&ie=UTF8&th=1&utm_source=spydrop

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Hocam P&G müşteri hizmetleri her üründe olan barkod numaralarını kontrol etmek istedi. Üçünün barkodunun aynı olması bir yana, kontrolden sonra sahte olduğunu kendisi söyledi. Benden fatura istediler fakat faturayı bilerek göndermemişler. Hepsiburada firmasına durumu aktardım, fatura istedim yasal süreç için. Tabi ki göndermeyecekler, bende durumu yazışmalar ile beraber Cimer'e ileteceğim. Başka ne yapabilirim bilmiyorum.

Eğer cimer üzerinden maliye ye gitmezse şikayetiniz maliyeye de şikayette bulunun . Faturasız ürün satmanın bir cezası var haliye ve kendi platformunu kullandıran ve bundan para kazanan hepsiburada bilmiyordum diye kulağının üzerine yatamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Amazon'nu ilk açıldığı günden beri yakından izleyen biri olarak artık ürün gamı arttığına göre bi zahmet şu satıcıları siteden atsa da rahatlasak. Burdaki şikayetleri de okuyunca iyice soğudum bu esnafciklardan

hani dark mod/normal mod yapma butonu gibi keşke bir butonla amazon'da ki tüm satıcıları engellesek ve sadece amazon'un kendi sattığı ürünleri görebilsek Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• zknmr kullanıcısına yanıt
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Amazonun belirlediği ürün değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atsa iyi de Amazon her satıştan komisyon alıyor (%10)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbuli

Daha önce fiyatı uygun diye aldığım Duracell AAA piller 4lü pakaet 8.90TL olmuş, aynı şekilde AA 4lü paket içinde geçerli. Birim fiyatı 2.25 gibi bir rakama geliyor ki daha ucuzunu göremedim.

https://www.amazon.com.tr/Duracell-Mn2400-Basic-Kalem-Bak%C4%B1r/dp/B006A732WK?ref_=Oct_DLandingS_D_f509f9cd_74&smid=A1UNQM1SR2CHM&ie=UTF8&psc=1&th=1&tag=spydrop-20

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B006A72Y9M/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1&ie=UTF8&th=1&utm_source=spydrop

Hâlâ alkalin pil mi?Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Hocam 9 kilo omo 80 tl olmus once de yazmistim hani yersek

active 56 tl'ye düşmüş hocam. 2 tane alıp +baska ürün ile 125 TL ye tamamlayınca, 18 kg + bi ürün 80 TL ye geliyor

• 
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.