Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1721. sayfa)

5 sn
330.944
Cevap
8.111
Favori
72.701.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar sizin bu suistimal konusunu düşündüğünüz kadar emin olun Amazon’da da var bunları düşünen, düşünebilecek insanlar. Amazon insanlar gitsin Twitter’da forumlarda bu jesti anlatsın diye yapıyor. Böylece suistimal edenden daha çok satın alan olsun istiyor. Suistimallere karşı da önlemleri zaten var. Bırakın her “iade etmenize gerek yoktur” mesajı yazana “suistimale açık lütfen silin” mesajını vermeyi.

Merak etmeyin başkası duyarsa sizin bir sonraki “iade etmenize gerek yoktur” hakkınız yanmıyor!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilkentli06 B kullanıcısına yanıt

Evet haklı olabilirsiniz ama diğer arkadaşın dediği gibi bunu amazon da hesaplıyordur. Ben amazonu ara ara kullanırım 4 - 5 parça ürün alırım. Daha önce hiç iadem olmadı. Bir de prime açtım deneme sürümü. Bence belirli kriterleri olan bir durum. Sürekli yapılan veya suistimal edilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gently weeps G kullanıcısına yanıt

Bende niye gözükmüyor acep :/

• dolar 10 günde 60 kuruş arttı hala black friday'de indirimde bir şey alırız diye ümit edenler var  

zaten 1-2 ay önce ki fiyatları görsek sıcak fırsat olacak.

ülke battı

• iDoctor kullanıcısına yanıt

hocam peki tv’ye bağladınız mı? Philips marka Tv’lerden başka TV’lerde kullanılabilir mi?

• Merhaba,

200/50 deterjan indiriminden sipraiş vermiştim, fazladan 2 adet sıvı omo göndermişler.

Site üzerinden chatten konuştum parasını ödeyiyem iade ile uğraştırmayın olmuyor öyle dediler illa kargo şubesine gideceğiz.

Siparişleri iyice karıştırdı bu amazon.

• Arkadaşlar kadın spor ayakkabı avantajı var mı bildiğiniz? 24 saat ayakta nöbet tutan sağlık çalışanı için özellikle yormayacak felan

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

https://www.amazon.com.tr/dp/B00ANBRSYW?ie=UTF8&language=tr_TR&th=1&utm_source=spydrop&psc=1

Hocam şu ayakkabının bazı numaralarında indirim var bi bakın isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Arkadaşlar sizin bu suistimal konusunu düşündüğünüz kadar emin olun Amazon’da da var bunları düşünen, düşünebilecek insanlar. Amazon insanlar gitsin Twitter’da forumlarda bu jesti anlatsın diye yapıyor. Böylece suistimal edenden daha çok satın alan olsun istiyor. Suistimallere karşı da önlemleri zaten var. Bırakın her “iade etmenize gerek yoktur” mesajı yazana “suistimale açık lütfen silin” mesajını vermeyi.

Merak etmeyin başkası duyarsa sizin bir sonraki “iade etmenize gerek yoktur” hakkınız yanmıyor!!!

yalnız işt amazon.de bu suistimaller yüzünden Türkiyeye satışı kısıtladı.

• https://www.amazon.com.tr/Hoover-H-FREE-%C5%9Earjl%C4%B1-Dikey-S%C3%BCp%C3%BCrge/dp/B07XZH8MH5/

bu ürün yakın zamanda 1500tl seviyelerini görmüş sizce yine aynı banda gelir mi?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00C0SG6C6/

RENATA SR-936SW-394 10LU PAKET saat pili

40tl fakat ürün sanırım ingilteren geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zknmr -- 3 Kasım 2020; 16:49:8 >

• 
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.