Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1715. sayfa)

5 sn
331.474
Cevap
8.113
Favori
72.835.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Wadjet kullanıcısına yanıt

@Wadjet

ikinize ortak cevap vereyim arkadaşlar. pillerle biraz haşır neşirim. o nedenle en memnun olduğum pil varta accu endless serisiydi ve takipteydim. eneloop piller amazona gelince onlarda takipteydi. geçen gün 132-25 =107 tlden 4xaa 1900mah pil saklama kutulusunu aldım. bugün teslim aldım. arkasından indirime girdi. bu pil 102 tl oldu varta accu endless 86tl.aradaki farka eneloop dedikleri gibiyse kesinlikle değer. duracell pilin adedinin 5 tl olduğu ortamda dolar 9 a giderken bu fiyatlar sudan ucuz görünüyor. eneloop indirimi olmasa ve vartada indirim gelmese bende gp nin recyko +pro serisi almayı düşünüyordum. gp alacaksanız pro serilerinden alın bence. lakin onlarda indirimde.

diğer marka piller çok kullanmadım. ikea ladda aaa 500mah vardı, eneloop ayarında panasonic üretimi ama ikea artık satmıyor sanırım sadece aaa 900mah var stoklarında( 4 adet 53+10 tl kargo, n11 de nerdeyse ikeanın 2 katına satılıyor.)

pillerden daha çok şarj aletleri ile ilgiliyim. elimde duracell cef14, litokala 500 ve nitecore d2 var. üçünden de çok memnunum lakin aaa ve aa piller için litokala ve nitecore min 300mah ile şarj ediyor. forumda pil şarj konusundan anladığım kadarıyla 300mah özellikle aaa piller için yüksek oluyor ve pilin ömründen çalıyor. şarjlı piller konusunda en çok tavsiye edilen uygun fiyatlı şarj cihazı duracell cef14. aaa için sanırım 180mah ile şarj ediyor. cef14 ün görebildiğim tek eksiği diğerleri tekli şarj edebiliyorken cef14 pilleri çiftli olarak şarj ediyor.

cef14 şarj akımı

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

ekleme: ladda ile ilgili bölüm düzenlendi, link eklendi. cef14 fotosu eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 2 Kasım 2020; 21:13:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ben aldım ürün tekrar eski fiyatına çıktı, enteresan Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Amazonun bu ara maşallahı var.
    648tl fiyatı vardı.

Trendyol falan olsaydı yok o kupon onla birlesmez. O birlesse indirimsiz fiyattan çakarım kupon bile kar etmez. Yok satıcı iptal eder vs vs. Bir sürü tantana😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar yanlışlıkla prime üyeliğe bastım nasıl iptal ederim Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Kim ne derse desin , İzmir'de Amazon için çalışan AGT ve Kolay gelsin çok iyi ,ama çok iyi çalışıyor. Amazon un kullandığı yazılımda bende çok iyi.

Şöyle ki , pazar günü saat 14.00 gibi hırdavat bölümünden 2 tane askı siparişi verdim , sonrasında saat 19.00 da köpek maması siparişi verdim . Pazartesi 2 üründe saat 14:00 gibi teslim edildi.

daha önce pazar sipariş verip pazartesi aldığımda çok şaşırmıştım , ama Amazon standartları yükseltiyor. Eger bulunduğunuz illerde problem varsa ,Amazon müşteri temsilcilerine bilgi verin , önlem alsınlar.

Birde paketlemeleri muhteşem. Amerika'daki standartlarda , tahminim aynı karton ve malzemeleri kullanıyorlar. Ürünlere zarar gelmesi , büyük şansızlık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Kim ne derse desin , İzmir'de Amazon için çalışan AGT ve Kolay gelsin çok iyi ,ama çok iyi çalışıyor. Amazon un kullandığı yazılımda bende çok iyi.

Şöyle ki , pazar günü saat 14.00 gibi hırdavat bölümünden 2 tane askı siparişi verdim , sonrasında saat 19.00 da köpek maması siparişi verdim . Pazartesi 2 üründe saat 14:00 gibi teslim edildi.

daha önce pazar sipariş verip pazartesi aldığımda çok şaşırmıştım , ama Amazon standartları yükseltiyor. Eger bulunduğunuz illerde problem varsa ,Amazon müşteri temsilcilerine bilgi verin , önlem alsınlar.

Birde paketlemeleri muhteşem. Amerika'daki standartlarda , tahminim aynı karton ve malzemeleri kullanıyorlar. Ürünlere zarar gelmesi , büyük şansızlık olur.

amazon hayatımıza giriş yaptığından beri hıza çok alıştım. aldığım tüm ürünler istisnasız ertesi gün kapımdaydı. hele bu prime ile artık tüm kargolar ücretsiz ve ertesi gün teslim garantisi vermeye başladı.

şimdi mesela hepsiburada'dan siparişim var, 3 gündür kargoya teslim etmelerini bekliyorum. mırın kırın ediyorum. eskiden olsa 3 gün bekleme süresi az bile sayılırdı ama amazon'un hızından sonra başka yerden aldığım siparişlerde 2-3 gün beklediğim anda sinirleniyorum Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Adamlar geldi , kaç yıllık yerli e-ticaret firmalarından daha iyisini yapıyor. Ve müşteri memnuniyeti ön planda. Zararına mı yapıyor, tabi ki hayır. Dünyanın en büyük şirketlerinden biri. Türkiye deki diğer e ticaret firmaları için büyük şans bence , kendilerini düzeltmeleri adına. Elin adamı gelip ülkemde , benim hakkımı daha adaletli dağıtıyor, Türk şirketleri ise , nasıl daha fazla para kazanırım derdiyle , dansözlük yapıyor .

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Iptal etme 8tl ile ölmezsin ama fazlasini alırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam cok duz model duruyor eder mi bilemedim

Amazon prime day gibi 300tl indirimli ürünler oluyor mu yoksa bardak vs küçük urunlerde mi var sadece

Masaüstü modunda açınca Hesap ve Listeler, Prime Üyeliğim kısmında Yönet bölümünden Üyeliği sonlandır seçeceğinden iptal edebilirsiniz.

Amazon uygulamasından sağ altta 3 çizgi var oraya tıkla

3 çizgi → Hesabım → Prime Üyeliğinizi Yönetin → →Üyeliği Yönet(mavi yazıdaki ok yukarı dönük) → →Ayarları Güncelle(mavi yazı) → Üyeliği ve Ayrıcalıkları Sonlandır

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Bana aliriz dedi bisiklet almıştım kurmadim duruyor ocak 2021e kadar iade dendi dogruysa

Hocam 25tl kod hangisi kendimiz mi yazıyoruz ürün linkini de atar misin

• Allah ekspres teslimat dışında kalan illere sabır versin (ben) !

MNG kargo sağolsun kargoyu teslimat süresini 2 hafta olarak girdiği için amazona soruyorum ne zaman dağıtıma çıkcak 10 gün süreniz var bu aralıkta gelir diyor. Yok 1 ay süre verseydiniz bari Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Teslimat süresi doğruluğunda Yurtiçinden çok memnunum ben.

• epidemi kullanıcısına yanıt
    evet sonradan taksitlendirme normal çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Hocam 25tl kod suresi nedir tek hesapta 1 kez mi kullanilir stok var mi

+50tl ind ne oluyor

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Alışverişi tamamlamadan önce promosyon kodunu gireceğiniz alan oluyor kraya kodu girerek yararlanabilirsiniz.

• zeoce kullanıcısına yanıt
    Alt limitsiz mi 25tl urunu ucretsiz alabilir miyim
    25tl kullanim suresi nedir

• 
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.