Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1713. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 80 Misafir (6 Mobil) - 76 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
331.513
Cevap
8.115
Favori
72.842.108
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    25 TL nasıl kullanıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazondan bebek bezi almak üzereyim de ziraat sonradan taksitlendirmede sorun olur mu? Bebek bezi taksitlendirilemez diye birşey okudum. İyzico hizmet geçtiği için problem olmaz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaylıkara

25 TL nasıl kullanıyoruz

mobilde geçerli. amznsm25 kodu

ödeme ekranında giriyorsunuz mobilde işlem yaparken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Kasım 2020; 13:35:19 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• EDİT: SANIRIM 25 TL LİK KOD BUNDA GEÇERSİZ.

Gözüme çarpanları sizler için derledim.

Özellikle daha önceki blender fırsatlarını kaçıranlar için iyi fiyat. Yorumları da güzel:

Grundig BL 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti 338 TL (En uygun fiyat, HB'de 339)

https://www.amazon.com.tr/Grundig-BL-4781-Blender-Seti/dp/B07X1BLGC7/ref=sr_1_30?dchild=1&qid=1604312743&s=kitchen&sr=1-30&ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

20 TL + 25 TL İndirim ile 293 liraya gelir. İyi fiyat. 500'e tamamlarsanız ekstra 30 lira daha düşer.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arnica Tostit Maxi Fuşya Granit Izgaralı Tost Makinesi 343 TL (20 + 25 ile 298)

Bu ürünü de tavsiye ederim. Forumdaki tost makinesi başlığında önerilen ürünlerden bir tanesi. Yalnız rengi biraz gıcık. INOX 382.

https://www.amazon.com.tr/Arnica-Tostit-Granit-Izgaral%C4%B1-Makinesi/dp/B07BNQ66X8/ref=lp_22531705031_1_17?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1604313050&sr=1-17&th=1&tag=spydrop-20

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arnica Diva El Blender Seti 218 TL (20+25 ile 173)

https://www.amazon.com.tr/Arnica-Diva-El-Blender-Seti/dp/B084XSSNN2/ref=sr_1_34?dchild=1&qid=1604313050&s=kitchen&sr=1-34&ie=UTF8&psc=1&th=1&tag=spydrop-20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitrovic -- 2 Kasım 2020; 13:51:6 >

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    25 TL tanımlı
    Ama 20 TL tanimlayamadim
    Yardım lütfen

• epidemi kullanıcısına yanıt
    taksit oluyor ben aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • highflyeer H kullanıcısına yanıt
    6 ay mı oluyor?

• Alaylıkara A kullanıcısına yanıt

Bu kampanyada geçersiz oluyor sanırım. Ben de denediğimde olmadı. Kusura bakmayın denemeden yazdım.

• indirim gelmiş,265 e arzum okka 04 aldık😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sepete ekleyip son aşamaya götürdüğünüzde 20 TL promosyonu otomatik uyguluyor. Mobil uygulamadan son aşamada AMZNSM25 kodunu da aktif ederek 20+25 TL indirim ile alabilirsiniz.

İlk mesaja indirim kodlarını ve şartlarını ekleyecektim AMZNSM25 için link gören var mı?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • albati kullanıcısına yanıt

Hangi marka. Quechua ise eğer, o markanın da yorumlarına baktım Dockers by Gerli gibi bir marka izlenimi verdi bana.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Olmadı 193 TL oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

eğer numaranız varsa kaçırmayın derim arkadaşlar, ayakkabıyı bugün teslim aldım. kışlık hafif botumsu ayakkabı. baya şık. kuponunuzu kullanmadıysanız 145 liraya geliyor.

https://www.amazon.com.tr/Dockers-Gerli-SIYAH-Erkek-Ayakkab%C4%B1lar%C4%B1/dp/B08HNB3XW4/ref=sr_1_3?dchild=1&fst=as%3Aoff&m=A1UNQM1SR2CHM&qid=1598002262&refinements=p_6%3AA1UNQM1SR2CHM&rnid=15358539031&s=apparel&sr=1-3

25 lira indirimle 145'e geldi gelsin bakalım beğenmezsek iade ederiz

Prime üyeliğiniz var mı? Ona rağmen olmuyorsa müşteri hizmetleri ile bir iletişime geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

25 lira indirimle 145'e geldi gelsin bakalım beğenmezsek iade ederiz

Alıntıları Göster

Bu kod bir kerelik miydi? Bende bu işlemde kullanılamaz dedi bu ayakkabı için.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeoce -- 2 Kasım 2020; 14:20:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Bu kod bir kerelik miydi? Bende bu işlemde kullanılamaz dedi bu ayakkabı için.

Alıntıları Göster

kod bir kerelik

• albati kullanıcısına yanıt

Kesinlikle. Çocuk yok, medeni hâli bekâr. O yüzden Kraft'ı bilmiyordum ama Pierre Cardin'in kumaş dışında ev eşyalarıydı, Dockers'ın by bilmem neli pantolon ve dış giyim dışındaki giyim eşyalarıydı derken yıllar önce bunu ben de fark ettim.

• 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.