Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (17. sayfa)

5 sn
331.338
Cevap
8.111
Favori
72.799.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3000 tl hocam alinmaz mi ( öğrenciyim ona göre alacam)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site yeni çok fazla hatalı giriş olacaktır ha uğraşırım diyen alsın amazon belki iyi niyetle bir şeyler yapar ama satıcısı farklı olanlara ben bulaşmam. Bizim esnaf işte amazon olunca ne değişecek?
  • AMAZONDAN ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZDAAA KARTINIZDAN DİREKT ÇEKİLMİYOR. KONUNUN TAMAMINI DEĞİL 3TE1'İNİ okusanız YETECEK.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6000 liralik laptop sepete eklenmiyodu. Simdi 9500 lira. Durum pek hosuma gitmedi. Fiyatlar oynak

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar pil ihtiyacı olan

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07BTZFB1W/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1IJUXQULROQL0
    gönderirlerse baya uygun .
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Çekmiş kardeşim karttan benim
  • Cervoo kullanıcısına yanıt
    Gönderir hocam bence süper fırsat birde AA olaydı kalmamış

• Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    Philips Living Satıcı Premium Sepet iptal etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cervoo

gönderirlerse baya uygun .

Alıntıları Göster
    Bende aldım bakalım piyasanın 5 te biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZipirMario

Bulamadim hocam , sanirim kaldirmislar.
    sparişi iptal ettiler tamamen zaman kaybı

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Site yeni çok fazla hatalı giriş olacaktır ha uğraşırım diyen alsın amazon belki iyi niyetle bir şeyler yapar ama satıcısı farklı olanlara ben bulaşmam. Bizim esnaf işte amazon olunca ne değişecek?
    Kendileri bilirler uydu alıcısı yazıp,uydu alıcısı resmi koyup sonra anten diye kıvırırsa sırf inadına o kargo paralarını kitlerim o satıcıya.Amazon a da şikayet ederim bir tokat da ordan yer.
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    benim çekilmiş hepsi provizyonda
  • ip tv iptal etmiş satıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Kendileri bilirler uydu alıcısı yazıp,uydu alıcısı resmi koyup sonra anten diye kıvırırsa sırf inadına o kargo paralarını kitlerim o satıcıya.Amazon a da şikayet ederim bir tokat da ordan yer.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam koskoca yazıyor Amazona patlarım ben valla yollamazsa
    "Setin İçeriği:
    Uydu Alıcısı; Kumanda; HDMI Kablo; Led Göz; Pil; Adaptör; Kullanma Kulavuzu"
  • buradan hepsiburada mantığı ile alışveriş yapın. amazon tarafından satılan uygun gördüklerinizi alın diğer satıcılar sorun çıkartabilir iptal edebilir.
  • Samsung NU7500 bir tv var Amazon satıcılı 3200 tl. nasıldır bilen var mı? link atamıyorum açılmıyor virüs programı engelliyor web ten.
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    benimkini de kargoya verildi olarak girmiş ama takip no yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsasa

Samsung NU7500 bir tv var Amazon satıcılı 3200 tl. nasıldır bilen var mı? link atamıyorum açılmıyor virüs programı engelliyor web ten.
    hocam kaptım 1 tane dügün öncesi uygun fiyat tam istedigim model
  • Bence piyasa fiyatlarının altında ürünler mevcut fakat, "yanıyor" diyebileceğimiz kadar indirimli değil ürünler.

Hızlı SD kart arayanlar SanDisk SDSQXAF-032G-GN6MA, MicroSDXC Kart 32GB 105TL
    https://www.amazon.com.tr/SanDisk-SDSQXAF-032G-GN6MA-MicroSDXC-Kart-32GB/dp/B06XWMQ81P/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1537342244&sr=8-2 105TL

Çok hızlı usb bellek SanDisk SDCZ800-064G-G46, USB 3.1 Flash Bellek 64GB 181TL
    https://www.amazon.com.tr/SanDisk-SDCZ800-064G-G46-Flash-Bellek-64GB/dp/B01NARBPI7/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1537342244&sr=8-8

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.