Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1679. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (16 Mobil) ve 83 Misafir (9 Mobil) - 78 Masaüstü25 Mobil3 iOS6 Android
5 sn
328.696
Cevap
8.079
Favori
72.124.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar almanya dan prime aldığımızda kargo için yine aynı parayı mı ödüyoruz? Herhangi bir fark oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iki adet kitap almıştım. İade etmek durumunda kaldım. Biri için iade etmenize gerek yoktur ibaresi çıktı, diğeri için ise kargo kodu verdi. Ama ben geri vermek istiyorum yine de. Aynı durumla karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Okumak isteyen birine hediye edebilirsiniz, çok zorlamayın bence şu adamların iyi niyetli iade politikasını.

Teşekkürler...

• Harici harddisk öneriniz var mıdır uygun fiyata amazonda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zapiekankarz

Okumak isteyen birine hediye edebilirsiniz, çok zorlamayın bence şu adamların iyi niyetli iade politikasını.

Teşekkürler...

Zorlamamak için iade etmek istiyorum ya. Suistimal eden çok kişi olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeoce kullanıcısına yanıt

Elbette ödüyoruz,prime ın Türkiye 'ye gelen kargoda bir faydası yok maalesef.Eskiden 50 Euro üzeri kargo bedavaydı aah ah.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Öyle deme tuvalet kağıdı, deterjan, sabun kırtasiye ürünlerine indirim gelecek 🥳🥳

Süpürge, tv cep telefonu gibi digital ürünlerdr indirim beklememek lazım . Almayı düşünen 11.11 de yakalarsa alsın dolar euro yönü belli değil (aşağı inceğini düşünmüyorum ama olaki inse bile bizimkiler bindirir revizyonlunfiyattan) 👺👺👺
    Bir olasılık amazon babalık yapar diye ümit ediyor değil mi insan 😊

• Merhaba.
    Elektrik süpürgesi fırsatı var mı gözünüze çarpan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Sizin durumunuzdaydım. Fiyatlar düşeceğine 500 lira seviyelerine çıktı. Bugün a101 online sitesinde gördüm. 439 TL ye sipariş geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

Merhaba.
    Elektrik süpürgesi fırsatı var mı gözünüze çarpan?

zamanında çok araştırmıştım philipsin tutma sapı OLMAYAN modelleri iyidir. (kırılıyormuş çok çabuk, garantiye girmiyormuş) enerji tüketimi ve halı performansına dikkat etmelisiniz. philipsin 2. 3. sınıf ürünü de var ucuz olan..

rowenta ve bosch markasını da kullanıp memnun kalanlar var. rowenta da 4A var. siklon teknolojili birşey alabilirsiniz.

indirim olarak 2-3 gün önce fakir vardı ama pek indirimli değildi diğer sitelerde daha uyguna bulunabilirdi sanırım.

2-3 marka model belirleyip 11 kasım indirimlerine hazırlık yapın derim. n11 ve amazondan yine birşeyler gelebilir. doların durumu da ortada, ne olur kestirmek güç..

• BlackLead kullanıcısına yanıt

valla kusura bakma da çoğu üründe önce bindirip sonra indirim diyorlar 

• Sony WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık-Gümüş 2.642,81 TL

Şu ana kadar görülen en dip fiyat.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08C7KCJF5/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Merhaba, Konu ile ilgili size yardımcı olmak isteriz. İletişim bilginizi bize PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

• n11 de Amazon konusunu okuyan birilerini görevlendirdiğine göre Amazon güzel yerlere gidiyor demektir. Rekabet en sevdiğim şeydir şu serbest piyasada. Her zaman müşterinin işine yarar..

• OverD@Se kullanıcısına yanıt
    Artmış fiyat, 15 dk duramamış mı, saçmalık.

• Jack & Jones Jorknight Puffer Jacket Erkek Dış Giyim, Kırmızı (Açık Kırmızı 19-1760 Tcx), X-L (Üretici Ölçüsü: Xl) 182 ₺

https://www.amazon.com.tr/dp/B07WTTPLLN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 27 Ekim 2020; 2:25:3 >
  • mk15 M kullanıcısına yanıt

Dün 30tl bugün 37tl.  

Bu prizi 37tl ye satarak neyi amaçlıyorsun, hangi dış mihrakların maşası oluyor, hangi kirli oyunun yancısısın, sen kimsin amazooooon  

Amazon'nun garip bir fiyatlandırma politikası var. 2 ayda 13 sipariş geçsemde çözemedim mantığını. Fiyatı indiğinde aldın mı aldın, sonrasında almak istesen de piyasa fiyatından alamıyorsun satmıyorlar. Şuan aynı priz HB'de 30tl, ihtiyacım olsa yanına ıvır zıvır 45tllik ürün daha ekler yada tırt efsane kulübü üyesi olarak sadece bu ürünü kargosuz olarak alırdım. Sadece bu değil pek çok üründe böyle.

Economistin kapağına bakıp başınıza gelecek felaketleri çözmeye çalışır gibi amazonun indirim kalıbını gözlemliyorum ama çözemedim şimdilik.   Bir ara Mediamarkt ve Amazonda günde bir kaç kez takipte olduğum ve sepetimde olan monitörün sayfasına girip indirim gelecek mi diye bekledim. GG, Mediamarkt ve N11'de işe yarayan taktik Amazonda İş yaramadı. Nette gezerken sürekli mönitörün mediamarkt reklamını görsem de Amazonun reklamını göremedim, sitede de indirim gelmedi.

Haliyle bende iki soru hala cevaplanmadı Amazon üyelerinin ilgi duyduğu ürünlere indirimi neye göre belirliyor ve sunuyor vede nette gezinti sırasında bu eğilime göre Amazon reklamı gelmediğine göre site içi gezinti bilgilerimizi 3 taraflarla paylaşmıyor mu ki bu iyi birşey aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow006 -- 26 Ekim 2020; 18:49:51 >
  • Whiskas Ton Balıklı Poşet Yaş Mama 100 Gr / 2,99 TL https://www.amazon.com.tr/Whiskas-Pouch-Balikli-Konserve-Mamasi/dp/B07Q2GVTGN

• 
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.