Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1665. sayfa)

5 sn
331.481
Cevap
8.113
Favori
72.836.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16631664166516661667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bence amazon pakletleme ile uğraşmaz

İadeleri firmaya geri yollar, onlar baksın çaresine.

Firma zaten kabul etmiş amazon un iade politakasını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İade edilen ürünlerin satılmasıyla ilgili attığım maile şöyle bir cevap gelmiş;

Merhaba Cengiz Bey,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim.

Ürünler orjinal paketlerinde, depoda kontrol edilerek kargoya verilmektedir.

Hiç bir iade ürün tekrar satışa sunulmamaktadır.

Konu hakkındaki geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

İlgili birime bu konudaki geri bildiriminiz iletilmiştir.

Bu tür geri bildirimler, sizlere daha iyi hizmet vermemize yardımcı olmaktadır.

Bu nedenle zaman ayırıp bize yazmış olduğunuz için minnettarız.

Tarafımıza gönderilen tüm fikir, öneri ve yorumları inceliyor ve düzenli olarak değerlendiriyoruz.

Bu şekilde, müşterilerimizin beklentilerini anlayabilmeyi ve sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak artırabilmeyi amaçlıyoruz.

Her konuda öneri ve yorumlarınızı web sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kendinize iyi bakın.

Hoşça kalın.

• Pensan 2270 Büro Tükenmez Klm 1Mm Siyah 50,Li - ₺13,98 Bence sıcak.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07SFYXMD8/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• Arkadaşlar Amazon büyük bir şirket. Ürünlerini büyük bir vitrinde satmak isteyen, vitrin sahibine pek çok taviz verir öyle ''Al bu ürünüm bu da fiyatım, sen satışına bak'' diyemez. Ya fiyatta dip yapar ya vitrin sahibine ''hava parası'' verir ya da cashback tarzında reklam faturası alır. Satınalma - pazarlama kanadı büyük noktalarda bu şekilde yürür. Amazon o ürünleri koşulsuz iade alıyor zira malı satanla satınalma anlaşmasında bu madde muhakkak vardır. Sen geçerli sebeplerden birinden iade edersin, ürün Amazon'a ulaşır o da aldığı yere iteler / paslar. Artık o iade ürünü refurbished yapma, çöpe atma ya da başka kanalda yok fiyatına eritme aksiyonları üretici firmadadır. Koskoca Amazon'un Ali'den iade aldığı ürünü Mehmet'e çakması aklınıza nasıl yatıyor inanmıyorum  

Ha, ürün çizik gelmişse üretici firma refurbished ya da teşhir, mal sonu ürünü Amazon'a yollamıştır o da doğal olarak size satmıştır. Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 22 Ekim 2020; 17:31:17 >

• Concordato kullanıcısına yanıt

arada kalmış ama güzel fırsat

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

iade için gönderdiğim ürün pazartesi amazon’a ulaştı ancak siparişlerim sayfasındaki iade durumunda hiçbir değişiklik yok. iade konusunda yavaşlar sanırım diğer sitelere göre, prime gününden dolayıdır umarım.

iade onlara ulaştıktan 2-3 gün sonra işleme alınıyor hocam. yoğunluktan dolayı olabilir bende ilk defa bu dönem iade vermiştim çünkü

• BlackLead kullanıcısına yanıt

iadenizi bankaya isterseniz bankanızın insafına kalıyorsunuz hocam. ya da doğru bir deyişle bankanızın iade protokolüne.

ben ürün iadesini önceki gün yaptım. hesaba hediye çeki olarak istedim. (sürekli kullanıyorum amazon'u) dün depoya teslim edildi ürün. 15 dakika kadar sonra 163.90 lira hesabıma iade edildi.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Ayak numarası uymadı deyip iade edilen ayakkabılar ne oluyormuş.

Bugün gelen 4-5 parça üründen, 4 liralık bir ürün yanlış geldi, dedim hatalı göndermişler. Satın aldığım ürüne baktım, ilan başlığı farklı fotoğraf farklı. Mail attım, dedim ki; biraz benim hatam biraz da sizin hatanızdan böyle böyle oldu. Bunu ilanı düzeltin, düşük fiyatlı olduğundan iade etmiyorum da. (kabul etmiştim bu durumu, kendimin de payı olduğundan) Onlar iade almışlar. İade istemedim bile. Tamam iyiler güzeller ama bazı arkadaşlar diyorlar ya, ayakkabı numarası uymadı geri gönderdim. Ee, ne oluyormuş o iadelere.

Her şeye tamam da iade ürünlerin tekrar satılmadığına inanmam. Bir arkadaşa 2 yerine 19 bellek gelmişti, 17sini iade etti. Ne oldu o 17 bellek illaki satıldı. Satılmaması mümkün mü? Birine hiç almadığı halde 3 ssd gitmişti. Ha denir ki o ürünler jelatininde, ee ayakkabı nasıl anlaşılacak, ya da bazı pahalı ürünlerin güvenlik bandı olmuyor kutusunu aç kontrol et, tekrar kutula.

İyiler hoşlar ama bazı şeyleri gerçek dışı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 22 Ekim 2020; 18:14:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fuckulteli kullanıcısına yanıt

Hocam sanırsam o ürünleri satıcıya gönderiyorlar yeni paketlenmişleri alıyorlar karşılığında,bu tarz bir şey vardır eğer iade edilen ürünler hiçbir türlü geri satılmıyor deniyorsa.

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

Sonra ne yapıyorlar? Suyunu çıkartanlara yapsınlar vallahi.

• Concordato kullanıcısına yanıt
    Mavisini almıştım. Mükemmel. Bunu da alayım. Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    Ben bir mavi bir kırmızı bir de siyah aldım hocam, kırtasiyelerde 2lira diyorlar.

• Prime üyeyim, Aynı gün teslimat ürün gece 11i 5 geçe geldi agt kurye ile. Normal mi 🙄

• 2 ay kadar önce M beden quiksilver kar montu almıştım. İndirim aninda M, L ve XL bedenler adetli olarak vardi ve hemen stoklar sıfırlandı.

M beden küçük geldiği için iade ettim ve L bedeni kovaladım bir kac gün. Şansıma L beden tekrar stoğa girdi ve ben alınca stok yok dedi. Aynı şekilde M bedeni de takip ettim ve benim iadem ulaştıktan ertesini günü stoğa girdi, akabinde o da satıldı.

İadeler satılmıyor meselesini çok inandırıcı gelmiyor bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin. -- 22 Ekim 2020; 18:51:35 >
  • İadelerin tekrar satılıp satılmaması biraz ürüne ve iade nedenine de bağlı.

Ürünü iade ederken kusurlu ürün diye belirtilenler tekrar satılmadan üreticiye geri gönderilir.

Beden uymadı diye iade edilen ürün tabi ki tekrar satışa sunulacaktır gerekli kalite kontrol işlemi yapıldıktan sonra...

• her halta da iade kötü oluyor örnek 50 ye almışım 80 e çıkmış ürün tamam paran geri geliyor ama ürün pahalı oluyor tekrar almak istemiyorsun. bence arızalı ürüne yada iade süresi bitmeden arızalanan ürüne değişim olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: apocalipse

İadelerin tekrar satılıp satılmaması biraz ürüne ve iade nedenine de bağlı.

Ürünü iade ederken kusurlu ürün diye belirtilenler tekrar satılmadan üreticiye geri gönderilir.

Beden uymadı diye iade edilen ürün tabi ki tekrar satışa sunulacaktır gerekli kalite kontrol işlemi yapıldıktan sonra...
    Merak ettiğim kusurlu diye firmaya geri gönderilen ürünleri firmalar nasıl sorgusuz sualsiz kabul ediyor? Tabii ki amazon gibi firma ile çalışmak iyidir hoştur ama ne bileyim. Adam almış, 30 gün kullanmış telefonu, iade etmiş. Ne olacak bu telefon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Ekim'de stokta 7 adet olan ürünü en geç 16 Ekim'de teslim edeceklerdi sözde. 16 Ekim'de yazdım yoğunluk var denildi. Sonra bir daha yazdım ürünü tedarikçiden bekliyoruz dediler. Ve bugün ürün stoklarda yok gelir mi gelmez mi bilemiyoruz diyorlar. Amazon.com-de-fr-uk aklıma gelmeyen daha bir çok yerden alışveriş yaptım daha böyle saçmalık görmedim. Amazon'un stokunda varsa vardır yoksa yoktur. Ben sipariş verirken son 1 tane olsa o da kusurlu diye gönderilmese yine anlayışla karşılardım ama 7 stok varken stok yok deyip gönderilmemesi Amazon için kabul edilemez. Dayanamadım yazdım Jeff Bezos'a. Daha önce de yazıp sonuç almıştım şimdi ne olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 22 Ekim 2020; 19:23:30 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
  • Temassiz sarj yapan powerbank var mı amazon da
    Cok kral alet olur.

• 
Sayfa: önceki 16631664166516661667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.