Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1659. sayfa)

5 sn
328.719
Cevap
8.079
Favori
72.133.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiğim kadarıyla amazon fiyat hatalarında mırın kırın etmeden gönderiyor ürünü.

bugün 7500 liralık bir ürünün 79 liraya satıldığını gördüm. satıcı amazon değildi. satıcıya mesaj atıp durumu ilettim. ürünü yayından kaldırdılar. beklediğim tek şey teşekkürdü ama çok gördüler. bazılarına müstahak sanırım. satın almadığım için çok pişmanım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt
    Amazon tarafında sistemsel bir sorun var. Aslında ürünü teslim aldığınızı görebiliyorlar ama sisteme gecikmiş gönderi diye yansıyor. Bir aksiyon almanıza gerek yok, bir kaç güne düzelir.

Edit: Aynı durum benim de başıma geldiği için Amazon’u aradım ve “Ürünleri teslim almama rağmen teslim edilmemiş görünüyor” diye bilgi verdim. Aldığım bilgiyi paylaştım sizinle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 21 Ekim 2020; 20:23:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

siparişini teslim aldıktan sonra iade edebilirsin demiş sanırım, ne alakaysa...

Alıntıları Göster

Diyor ki eğer geç geldiyse ve geç geldiği için vazgeçiyorsan hiçbir bahane ürütmene gerek olmadan gönder gelsin iadeni yapalım hemen. Biz bu kadar dürüst bir satıcıyız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justwatch88

Yok hocam bunlar var bende

Baseus CALKLF-CG1 Cafule Lightning Kablo, 1.5A, 2M, Gri, Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B018I7460G/ref=cm_sw_r_cp_apip_8FEwgQK4uCfmt

Baseus Cafule Special Edition Lightning Kablo, Iphnoe, 2.4A, 1M, Gri/Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B013D5E09U/ref=cm_sw_r_cp_apip_jR1bxDIk6ffZ8

Baseus CALGH-B01 Halo Lightning Kablo, 2.4A 1M, Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B00YJC697S/ref=cm_sw_r_cp_api_i_HuXJFbZCWN7CQ?_encoding=UTF8&psc=1

yorumlara aldırmayıp şunu aldım sizde de varmış gerçekten telefondan çıkıyor mu şarj ucu? çoğu çıkıyor demiş de.

https://www.amazon.com.tr/dp/B013D5E09U/ref=cm_sw_r_cp_apip_jR1bxDIk6ffZ8?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

• freedom77 F kullanıcısına yanıt
    BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler demekki sistemsel bi sıkıntı.

Bir siparişimdede kargoya verdiğimizde mail atarız diyor ellerinde stok yokmuş.Acaba ürünü tedarik edemeyip iptal etme durumu olur mu diğer firmalardaki gibi ? Daha önce böyle birşey olmamıştı,dün müşteri hizmetleri biraz daha bekleyin dedi ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 21 Ekim 2020; 20:32:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Arkadaşlar bir siparişimde "teslimatınız bu kadar geciktiği için özür dileriz.Yine de gelmesine rağmen şimdi geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz." yazıyor.Ne demek bu ?
    Ben de geç geldiği için para iadesi yapalım özür amaçlı diye anladım. Geri iadeyle alakalı bir cümle gibi değil. Zaten her türlü iade alıyorlar

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Yaklaşımları aynen sizin dediğiniz gibi. Normal şartlarda ürün kargoya verilip teslim süresi geciktiyse sistemde bu not çıkıyor. Size de ürünü geri göndermeden para iadesi alıyorsunuz.

Bana agt ile gelen bütün kargolarda aynı şey yazıyor.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle bişey hiç başıma gelmedi, nasıl kullanıyorlar anlamadım.

• Baytar0614 B kullanıcısına yanıt
    Bende de 😂😂😂

• Arkadaşlar Prime üyeliğini nasıl sonlandırıyoruz? Biraz kurcaladım ancak bulamadım.

Hocam arayınca para iadesi veriyorlar mı yoksa

• john ciga J kullanıcısına yanıt
    Sol ust menu prime uyeligini yonet
    Uyeligini yonet
    Yonet uyelik menusunden
    Iptal edebilirsin

• justwatch88 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim  

• Baytar0614 B kullanıcısına yanıt
    Ürünü teslim almadınız mı ?

Almadim

• Omara kullanıcısına yanıt

Satıcı amazon değilse siparişi iptal ediyolar fiyat hatası diye gönderelim demiyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: serguzest3x

Sol ust menu prime uyeligini yonet
    Uyeligini yonet
    Yonet uyelik menusunden
    Iptal edebilirsin
    Valla telefondan bulamadım. Bilgisayara geçince bulmaya çalışırım dediğiniz yeri.

• mhmtdrk10 M kullanıcısına yanıt
    hakem heyeti vasıtasıyla alabilirdim ancak ben uyarmayı tercih ettim.

• 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.