Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1658. sayfa)

5 sn
331.529
Cevap
8.114
Favori
72.848.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40 dk geç kaldım kalkmış indirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hermess07 H kullanıcısına yanıt
    napalım benmi gidip alayım ptt nin oraya kadar getirmesi bile büyük iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Avansas sitesinde tanesini 1.70 e satıyor. Mavi siyah ve kırmızı var.

zaten olması gereken fiyat 2 lira.. bu arada avansas kargo ücreti de çıkartıyor  

• antique kullanıcısına yanıt
    17 liraya geliyor 10 tanesi. Başka birşey daha alırsanız kargo da çıkmaz.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam kullanacak bir sürü kişi çıkar. Örneğin kitap, kırtasiye, temizlik vs ürünlerinde. Takipte olduğunuz kitaplardan bir tanesi indirim görüyor. Ama diğerleri görmüyor. Her ne kadar kargo şirketleri sadece o kitap için dükkan açmasa da sadece 1 kitap istendiğinde bu bir iş. Bir sürü aşaması var. Ama olsa ki mesela o kitabı alsak indirimli fiyattan. Üzerine 3-5 tane daha eklemek için belli bir süremiz olsa, 5-6 ürün olduğunda da getir desek. Bence kullanacak bir sürü kişi olur. Ampul mesela. 2 tane ampul için bir sürü hareketlilik yaratıyoruz. Halbuki fiyatı garanti altına alsak belki 10 gün sonra teslim edilmesi, aldığımız diğer ürünlerle birlikte, kimseyi rahatsız etmeyebilir. Böyle bir seçeneğimiz olmalı bence.

• Numara değişimi yapmadıklarını söylemişlerdi bana. Gene Adidas bir ayakkabı almıştım. 41.5 seçmiştim ama onlar 41⅓ göndermişler ve dar geldi. Değiştirelim dedim, değiştirmiyoruz, iade alabiliriz dedi. 41.5 diye satılan ürün 450 lira iken 42 numarası 900 liraydı 😂 iade ettim ben de.

• BayCicik kullanıcısına yanıt

amazon müşteri hizmetleri; "giydikçe açılır o abim, 1 hafta kalıpta bırak süper ayakkabı, gelemz bu fiyata abim"

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanosfer

Aldiktan sonra numara degisimine gonderebiliyor muyuz?

maalesef. belki sizde farketmişsinizdir, bazı ayakkabıların farklı numaralarında neredeyse 400-500 lira bile oynama olabiliyor. çok değişken ve değişik bir fiyat politikası var o konuda amazon'un. dolayısıyla numara değiştirme gibi bir olay yok

• Xiaomi note 9 pro 64 gb yeşil alacaktım, fakat satıcısı amazon değil. Diğer satıcılar nasıldır acaba, amazon müşteriye sahip çıkıyor mu bu noktada da?

• erakan kullanıcısına yanıt
    iphoneları hızlı sarj etmek istiyorsanız pd destekleyen sarj aleti almanız lazım spigen 12-18-27watt pd gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

17 liraya geliyor 10 tanesi. Başka birşey daha alırsanız kargo da çıkmaz.

evet 75 liraya tamamlarsın artık sorun çıkmaz  

• quote:

Orijinalden alıntı: maxian

Xiaomi note 9 pro 64 gb yeşil alacaktım, fakat satıcısı amazon değil. Diğer satıcılar nasıldır acaba, amazon müşteriye sahip çıkıyor mu bu noktada da?

bu konuda diğer firmalardan farkı yok. sonuçta nihai olarak iş, satıcı ve müşteri arasında biteceği için satıcı eğer kıllık yaparsa uğraştırır. amazon veya hepsiburada olması farketmiyor bu noktada.

• antique kullanıcısına yanıt
    Olabilir neden olmasın ihtiyaç varsa alırım.

ABD’de haftanin bir gununu Prime Day olarak secebiliyorsunuz. Boylece 1 hafta icinde yaptiginiz tum alisverisler belirlediginiz gun icinde teslim ediliyor. Umarim bu ozellik en kisa zamanda bize de gelir.

• 21 Ekim:

Bondigo BP5214 Ormandaki Sevimli Dostlar Oyun Halısı / 108TL / https://www.amazon.com.tr/Bondigo-BP5214-Oyun-Halısı-Yeşil/dp/B07XZ2PPNM

Korkmaz A862 kahvekolik aqua kahve makinesi kirmizi/krom / 553TL / https://www.amazon.com.tr/Korkmaz-A862-kahvekolik-makinesi-kirmizi/dp/B082RGYQ74

• Arkadaşlar bir siparişimde "teslimatınız bu kadar geciktiği için özür dileriz.Yine de gelmesine rağmen şimdi geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz." yazıyor.Ne demek bu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Size göndermiş oldukları numara zaten ayakkabıda 41.5 tekabül etmiyor mu? Ben mi yanlış biliyorum

• fearuq kullanıcısına yanıt

Bi kıyafet almıştım Agt getirmemişti şu tarihe kadar gelmezse arayıp iade alabilirsiniz yazıyordu ben de aradım ve hemen geçti hesaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Arkadaşlar bir siparişimde "teslimatınız bu kadar geciktiği için özür dileriz.Yine de gelmesine rağmen şimdi geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz." yazıyor.Ne demek bu ?

siparişini teslim aldıktan sonra iade edebilirsin demiş sanırım, ne alakaysa...

• 
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.