Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1596. sayfa)

5 sn
330.963
Cevap
8.111
Favori
72.705.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pfaff100

is icin guzel hocam baska isler icin aspect ratio kanser eder

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

Spigen PocketBoost 10000 mAh 2 Portlu 36W PD 3.0 USB-C (18W) Giriş/Çıkış + Quick Charge 3.0 (18W) Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Powerbank + 2x Type-C Kablo + Taşıma Çantası F732QC

179,72 tl

https://www.amazon.com.tr/dp/B0842LDSDR/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

93 liraya 20.000 vardi Xiaomi marka. Sanirim watt degeri sizinkinde daha yuksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pfaff100

Küçük gelir hocam. Bende 34 wide var. Keske biraz daha büyük olsaydı diyorum.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt

Tavsiye eder misiniz? Bununla Sennheiser MTW 2 arasında kaldım. İki kat fiyat farkı var gerçi ama benim de ilk kablosuz kulaklığım olacak.

• tv bakanlar için LG TV 3.959TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07T8BWDTJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

piyasadan 500 civarı indirimli.

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

iş için uygun görünüyor 2 ye bölüp çalışmak için çok iyi gelecek bana

• yeni ürün indirimleri yok mu

• sudkaldo kullanıcısına yanıt

ben de acaba çok mu büyük diye düşünüyordum ama küçük de gelebilir yani

• Bu PD özellikli. Yani type c'den şarj olup şarj edebiliyor. PD destekli laptop da şarj eder. Tabi yavaş bir hızda (18 watt). Spigen powerbank prime day başlamadan evvelki indirimde ektra yüzde 15 ve kodla 130 tl civarina mal edilebiliyordu, yani fırsat degil

• powerbanklara sadece watt olarak bakmayın. bu powerbank hem qc3.0 destekli hemde pd 3.0 apple macbooklar gibi cihazları şarj edebiliyor. 18 w qc usb A portu, 18 watt type c portlu toplam 36 watt. ek olarak 2 type c kablo ve taşıma çantası var deniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

yeni ürün indirimleri yok mu

bu gece 00.00'da yenilenecek diyorlar.

• aslında "prime day" adı altında satılan ürünlere bakarsak cidden de indirimlerin gerçek olduğunu görüyoruz. Piyasanın en dip fiyatı. yalancı indirim değil yani

ama sıkıntı şu ki pahalı ürünlerde 300-500 liralık indirimler var ve bu fiyatlar zaten o paraları gözden çıkaracak adamlar için büyük bir indirim olmuyor .

yani herkesin alabileceği ürünlerde indirim yapmaktan ziyade çok spesifik ürünlerde indirimler düzenliyor amazon.

bir şeye ihtiyacı olmayan adamın alabileceği sıcak fırsat ürünler yok, bizim forumun asıl dert yandığı konu da o sanırım..

ama mesela şu dönemde laptop veya tv gibi elektronik ürünler almayı ve yüklü miktarda alışveriş yapmayı düşünen insanlar varsa onlara yönelik şuan gayet piyasa fiyatının altında ürünler mevcut.

• ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X 256BIT DVI 2xHDMI 2xDP Ekran Kartı

4697 lira

https://www.amazon.com.tr/dp/B01GYLXUJ6/ref=gbps_tit___44b1d88a?smid=A1UNQM1SR2CHM&ie=UTF8&psc=1&th=1&

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk15 -- 13 Ekim 2020; 23:31:28 >
  • mk15 M kullanıcısına yanıt

2070S olsa hadi bir nebze kabul edilirdi de, 1080'e şu fiyatı istemek de..

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0842LDSDR/ref=ox_sc_saved_title_4?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Spigen PocketBoost 10000 mAh 2 Portlu 36W PD 3.0 USB-C (18W) Giriş/Çıkış + Quick Charge 3.0 (18W) Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Powerbank + 2x Type-C Kablo + Taşıma Çantası F732QC - 000BA26139

179 TL Hepsiburada da aynı fiyat

• prime day bana ekonominin halini bir kez daha acımasızca gösterdi başka bir işe yaramadı. ölmüşüz ağlayanımız yok.

• Amazon işi çözmüş. Alım gücü. 15.000 liralık bir üründe 3000 lira indirim yapsa alan olmaz ama 50 liralık ürünü 30 a düşürdüğünde millet kapışır.

• Uwais kullanıcısına yanıt

10 - 15 bin liralık ürünler de kapışılıyor. Cuma günleri İncehesap Gaming Gecelerini takip edersen görebilirsin. Gece 24'e kalmadan tüm ürünleri sıfırlıyorlar. Laptop, hazır sistemler, ekran kartları vb.

• Nespresso kahve makinesinde 20 tl'lik indirim yapmışlar :) 1097 tl'lik makine 1077 tl olmuş. bu mudur şimdi indirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fırsat bildiriminden haber verdiklerim ürünlerde fırsat gösteriyor ama aynı fiyat. Amazon cidden hayal kırıklığı yarattı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.