Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1593. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 118 Misafir (1 Mobil) - 121 Masaüstü3 Mobil
5 sn
330.807
Cevap
8.109
Favori
72.669.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15911592159315941595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HyperX Cloud Stinger Gaming Kulaklık HX-HSCS-BK/EE

satın alınır mı ? Kulaklık nasıldır ? James Donkey 712 ye göre ciddi fark var mıdır ?

Ben bunun Hyperx Cloud 2 yi istiyordum. Sizce aralarında çok fark var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Altı koyu gri miydi hocam yoksa beyaz mı? Gri olanlar 1.nesil, beyaz olanlar 2.nesil...

Alıntıları Göster

Arkadaşlar yeelight ın son nesil olan (yani 3. nesil) versiyonunun model kodu YLDP13YL dir. Bu model apple homekit i destekler. Bundan önceki modeller desteklemez. Rengi beyazdır. Yeelight Bulb 1S olarak geçiyor. En son gri bir model çıkardılar 1SE adında fakat bu model ucuz model. Lumen değeri 600. MJDP02YL olan model kodunu daha önce hiç görmedim. Kendi sitelerinde de bulunmuyor. Biraz araştırıp alın derim ben. Bu arada 1S in renkleri diğer modelleri göre daha canlıdır.

• Avantajli tasarrus ampulü gören tavsiye eden varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony WF-1000XM3 - 990 liradan tekrar stok açılmış, %50 kalmış.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07T2FGG2Z

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Dostum ben baya baktım trendyoldaki versiyon 1 videolarda heryerden şekiller bunu söylüyor .. ben şekilde bakarak Söylüyorum ayrıca trendyolda da herhangi bir lümen şu felan ibare yok bence bu kesin 1

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gayet güzel indirimler oldu tabletler vs diğer sitelere göre baya indirimliydi stoklar kalmamış bile..

1750 TL olan HP yazıcı piyasada.. Amazon 1080 TL’ye sattı

• Amazon nun kampanya ve prime day konusunda çalışan ekip büyük ihtimal Türk ve diğer çeşitli e-ticaret tranfer yapmışlardır bununda yansımasını görüdük.Kampanya yürütme ,etklinlik fiyatları tam bir fiyasko oldu...Konuşulacak çok şey var en kötü erkan prime day fırsatları devam eder diyordum.Asıl prime fırsatları ''ERKEN'' olanlarmış.Y.dışı prime fırsatlarında birçok kategoriden çeşitli markalar indirime giriyor.En kötü fiyatlar çok düşmesede 10-20 € arası düşüyor.Eskiden bu tarz kazıkları türk futbol takımlarına elden ayaktan düşmüş yıldız oyuncu satarak yaparlardı şimdi e ticaret siteleri yapıyor Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• fearuq kullanıcısına yanıt
    Üstte diğer arkadaşa verdiğim cevabı görmediniz sanırım. Bizzat kendi aldığım üründür, kutu fotoğraflarıyla birlikte atıyorum:

quote:

Ürünün altı gri fakat 2. nesil. 9W değil 10W, 600 lümen değil 800 lümen, Apple HomeKit desteği de var. Yani 2. nesil işte :)

2. nesil olan ürünler de kendi içinde modellere ayrılıyor, global versiyon vs. şeklinde. Özellikler aynı sadece tipi farklı, o yüzden tipine takılmayın.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Resimler çıkmazsa:
    https://store.donanimhaber.com/cf/4c/07/cf4c07333924147ca37d194e66aef0ec.png
    https://store.donanimhaber.com/b8/ed/74/b8ed744bc4488255a728625dfd2cca08.png
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu ürünü tavsiye eder misin hocam?

apple homekit ile baglayabildiniz mi? kutulara malesef inanmiyorum. isterse 100 wat yazsin. 2. nesil var bende eger bu cihaz gercekten apple destekliyse dusunulebilir.

Aynı modeli ben de kullanıyorum. Homekit destekliyor. Nesil işleri ve model işleri çok karmaşık genel olarak bu Çin ürünlerinde. 800 Lümen Homekit destekleyen modeli alıp rahatınıza bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kuklacini kullanıcısına yanıt

kesinlikle erken olanları saat 00:00 dan sonra aldım sonra pek bir indirim olmadı ya da ilgi alanıma giren ürünlerde olmadı diyeyim en doğrusu

• BlackMon B kullanıcısına yanıt

kesinlikle alınıp sıfır kutusunda 1600 tl 1500 tl ye satılabilirdi :)

Hocam merhaba apple home kit e bağlama yeelight uygulaması üzerinden mi oluyor? Barkod vs okutuyormuyuz? Ben n11 den sipariş geçtim MJDP02YL modelini lakin soru cevap kısmında kimisi içinden barkod çıkmadı apple home a bağlayamadım demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 13 Ekim 2020; 19:37:32 >
  • Xiaomi %30 indirim olacak diye haber falan çıkınca viomi 2 pro yu 2500 2600ne alırım diyordum düşe düşe 100 tl düştü fiyat....

Robot süpürge alacaklar bulabildikleri tüm yorumları okusunlar ürünleri karşılaltırsınlar, karşılaştırmalı yorumlara önem versinler, her robot iyi robot değil öyle diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

Xiaomi %30 indirim olacak diye haber falan çıkınca viomi 2 pro yu 2500 2600ne alırım diyordum düşe düşe 100 tl düştü fiyat....

Robot süpürge alacaklar bulabildikleri tüm yorumları okusunlar ürünleri karşılaltırsınlar, karşılaştırmalı yorumlara önem versinler, her robot iyi robot değil öyle diyorlar

Ben de Roborock S5 Max 4200TL'nin altına düşer diye bekliyordum. Çünkü daha 3-4 gün önce 4250 falandı. Ama PrimeDay'de fiyatı 4578TL. Çok saçma..

• Prime day olarak 13 14 Ekim yazıyor. Bu gecede yeni fırsatlar çıkar mı acaba?

• İlgi alanıyla alakası yok hocam.Dünya'nın en büyük e-ticaret sitesinin indirim yaptığı ürün sayısı bu kadar az ve kısıtlı pazara hitap eden ürünler olmamalıydı.Yazıcı indirime girmiş hocam şu devirde yazıcı kullanan kaldı mı ?Çıktı vs alıncaksa her yerde coppy var ve malitetide çok düşük , her ofiste fotokopi makineleri var.Günlük hayatta telefonlarda metinleri düzenleyebiliyor ve gönderebiliyorsunuz.İsterse 1000 lira inidirim olsun genel bir kitleye hitap etmiyor.Aynı şekilde akıllı saatlerde Garmin indirime girmiş ülkede kaç kişide garmin vardır şaka gibi ? Dediğim gibi diğer ülkelerdeki prime day fırsataları pekçok katagoride bir çok markayı kapsıyor takip ettiğim ürün 57-50 € düşmüş inidirim azda olsa var.Hakkınıda vermek lazım erken prime day fırsatları gerçekten güzeldi powerbank ve kitap fırsatlarından faydalandım.Buda beklentimi yükseltti neyse sağlık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 13 Ekim 2020; 20:26:39 >

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07CC2YDRT/ref=cm_sw_r_cp_apa_fab_UlEHFbPJWDZ18

Şu da fena değilmiş sanki

• musicbanger M kullanıcısına yanıt

Güzelmiş ama kaçırdık yine :)

• 
Sayfa: önceki 15911592159315941595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.