Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
58.303
Cevap
3.040
Favori
13.838.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6700
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 14
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3040
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (922 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (623 mesaj) TulparHAN (502 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35296 mesaj) Mobil (12779 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3859 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
526 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    40 Mesaj

amazon da bir ürünün sayfası açık iken extension a tıklamanız yeterli, pop-up çıkıyor sağ üstte.
    |
    |
    versamaxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj

Mobil uygulamada fatura görüntüleniyor mu bilmiyorum ama ben tarayıcı masaüstü sürümden hesabım>siparişlerim kısmından verdiğiniz siparişin sağ üst köşesinde fatura olarak çıkıyor. Ordan da fatura2 yazanı pdf olarak indiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Meandroslu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ssuqunet

tesekkurler ama sitesinden de yapılıyordu yanlıs hatırlamamısım. eklentiyi sirket pc ye kuramıyorum.
    spydrop.app
    |
    |
  • Teğmen
    161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Mobil uygulamada fatura görüntüleniyor mu bilmiyorum ama ben tarayıcı masaüstü sürümden hesabım>siparişlerim kısmından verdiğiniz siparişin sağ üst köşesinde fatura olarak çıkıyor. Ordan da fatura2 yazanı pdf olarak indiriyorum.
    Fatura, uygulamadan görüntülenmiyor. Sadece masaüstü versiyondan ulaşılabiliyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1364 Mesaj
    Trendyol anket göndermiş. Amazon'u işaretledim iyice korksunlar.
    Edit: Aslında yalan da değil. Son 1.5 senedir netten 10 parça şey alıyorsam 9'u bu adamlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 1 Ekim 2020; 15:45:46 >
  • Binbaşı
    1133 Mesaj
    Arkadaşlar Amazon TR son zamanlarda iade edilen ürünlerin ücret iadesini yapmıyor sorunu sadece ben yaşıyorum sanıyordum ama şikayetvar.com'daki son 1 ayda ki şikayetlerin çoğu iade yapılmadığı ile ilgili bilginiz olsun.
  • Teğmen
    199 Mesaj

Dün ürün iadesi yaptim bugun ucret hesabima yatmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ehlika kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14844 Mesaj

iade kabul edilmişse neden para iadesi yapılmasın ki?
    |
    |
  • Yarbay
    2048 Mesaj
    Ben de iade yaptım. Dün ellerine ulaşmıştı. Bugün iade hesaba yattı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1133 Mesaj

İadem onaylandı 2 Eylül'de ama hesabıma aktarılmıyor finans departmanımız ilgileniyor diyorlar 48 saat sonra yansıyacak diyor ama iade gelmiyor.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    199 Mesaj

Iade ekraninda 2secenek sunuyor,ben amazon hesabima yatsin secenegini isaretledim ve hemen tutar hesabima yatti.
    Eger kredi kartiniza iade secenegini isaretlediyseniz aciklamalarinda 7gunu bulabilir demekte.

|
    |
  • Yarbay
    3531 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Trendyol anket göndermiş. Amazon'u işaretledim iyice korksunlar.
    Edit: Aslında yalan da değil. Son 1.5 senedir netten 10 parça şey alıyorsam 9'u bu adamlardan.
    Şimdi bireysel olarak trendyol da şaşırttı beni.
    Haziran ayında 25’li mehmetefendi Türk kahvesi aldık. Kutunun yarısı bayat mıdır nedir kahveler bozuk çıktı. Geçen gün gönderin dediler gönderdim kahveleri, bugün de iadesi geldi. Hem trendyol hemde satıcının da ahlaklı olması önemli unsur tabiki ama sen alalı 3 ay olmuş sen bozmuşsundur kahveleri bizi bağlamaz diyebilirlerdi. Arada demeyen de çıkıyor.

• Binbaşı
    1583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Hocam philips tavsiye etmem, 5 yıl kadar önce philipsin en son çıkan ütüsünü almıştım (Philips GC4870) hiç memnun kalmadım, aynısını kayınvalide almıştı o da memnun değil, yenisini aldı,
    ben de 2 gün önce trendyoldan braunun ütüsünü aldım.
    Braunun bu ütüsünün benzer bir modelini (yine 7 serisiydi) anneme aldım 7-8 yıl oldu, hala sıkıntısız çalışıyor,
    ürünü 500 e tamamlayıp 500/100 indirimiyle 400 civarına aldım, 300 küsüre philipsin o modeline vereceğinize braun alın rahat edin

https://www.trendyol.com/braun/texstyle-7-pro-si-7088-buharli-utu-p-3549679?boutiqueId=532126&merchantId=184919
    Hocam Braun ütüyü ilk defa duydum araştıracağım teşekkür ederim

|
    |

• Binbaşı
    1133 Mesaj

Ürünü hangi kart ile satın aldıysam o hesaba iade olacağını söylediler. 7 gün değil yarın 1 ay olacak bugün tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum.
    |
    |
    toojohn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1986 Mesaj

Aman hocam bir tavayı bile hanıma soracaksak buraya hiç girmeyelim..

|
    |
    serdaragorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1539 Mesaj

hiçbirini kullanamadım az önce de sipariş verdim ,içim cız etti :(
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1539 Mesaj

36/34 100 kilo olan ben için baya iyi durdu. Biraz sert bir kot ama kaliteli olduğunu düşünüyorum.
    |
    |
    Mic-Tramp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Şimdi bireysel olarak trendyol da şaşırttı beni.
    Haziran ayında 25’li mehmetefendi Türk kahvesi aldık. Kutunun yarısı bayat mıdır nedir kahveler bozuk çıktı. Geçen gün gönderin dediler gönderdim kahveleri, bugün de iadesi geldi. Hem trendyol hemde satıcının da ahlaklı olması önemli unsur tabiki ama sen alalı 3 ay olmuş sen bozmuşsundur kahveleri bizi bağlamaz diyebilirlerdi. Arada demeyen de çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Trendyolda müşteri memnuniyetini önemsiyorlar iyi hoş ama kupon işinde hala can sıkıcılar.

500tl ye 50tl kupon ile sepetimdekileri aldım. Gelen ürünlerden birisi çok kalitesizdi iade ettim. 60tl lik iade ürününün 10 tl si geri iade oldu. gerçekten çok canımı sıktı bu durum. n11 de misal böyle bir durumda % hesabı yapıp 500 de 50 ise 60 da 6 diyorlar ona göre de 6 tl eksik yatırıyorlardı iade için. burda ise 50tl kupon miktarı kadarı düşüp 10tl iade oldu..
    |
    |

• Binbaşı
    1539 Mesaj

Chrome'a uzantı olarak kurup , uzantılar kısmına düştüğünden emin olmalısın. Ben kurduğumda da ilk gözükmedi sağ üstteki uzantılar kısmını açıp sabitle demen lazım .

bu arada aldığım üçlü priz ocakta 20 liraymış ,bugün 30'a aldım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danny_zuko -- 1 Ekim 2020; 16:42:48 >
    |
    |
    versamaxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1330 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

buna verecek cevabım yok. cevabı olan da yoktur sanırım. bekleyip göreceğiz.

|
    |
    Bogazicili_zekiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.