Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1509. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 72 Misafir (6 Mobil) - 80 Masaüstü12 Mobil2 iOS
5 sn
331.430
Cevap
8.113
Favori
72.824.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kod kullandıktan sonra tekrar aynı hesapta kullanılmıyor değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07BDW49P2/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_y6ADFb2QBAJM6
    Fiyatı : 69 tl

Tablolarda indirim var. Derinlemesine araştırmadım ama trendyol ve üreticinin kendi sitesindeki indirimli fiyatlarının yarı fiyatına neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Mobilde sepete ekleyince 85 e düştü nasıl oldu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ssuqunet

tesekkurler ama sitesinden de yapılıyordu yanlıs hatırlamamısım. eklentiyi sirket pc ye kuramıyorum.
    şirket bilgisayarında eklenti kurulumu admin yetkisinde oluyor. maalesef ben de iş yerinde kullanamıyorum.
  • Koton Jean Skiny 32/34 Bol Geldi malesef :(
  • --mlh-- kullanıcısına yanıt
    Ben de bu eklentiyi kurdum ama kullanamadım bir türlü. Sitede nasıl kullanılıyor acaba?
  • Hocam philips tavsiye etmem, 5 yıl kadar önce philipsin en son çıkan ütüsünü almıştım (Philips GC4870) hiç memnun kalmadım, aynısını kayınvalide almıştı o da memnun değil, yenisini aldı,
    ben de 2 gün önce trendyoldan braunun ütüsünü aldım.
    Braunun bu ütüsünün benzer bir modelini (yine 7 serisiydi) anneme aldım 7-8 yıl oldu, hala sıkıntısız çalışıyor,
    ürünü 500 e tamamlayıp 500/100 indirimiyle 400 civarına aldım, 300 küsüre philipsin o modeline vereceğinize braun alın rahat edin

https://www.trendyol.com/braun/texstyle-7-pro-si-7088-buharli-utu-p-3549679?boutiqueId=532126&merchantId=184919

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextrr -- 1 Ekim 2020; 14:31:25 >

• Koton'un kendi bedenleri bile birbirini tutmuyor.
    Aynı modelin aynı bedenlerinden 2 farklı kot denemiştim, uyum açısından yakın bile değillerdi.

• dextrr kullanıcısına yanıt
    katiliyorum philips alacaksaniz azur alin yoksa tabani diger markalardan daha dayaniksiz oluyor
    sunu tavsiye ederim sorunsuz kullaniyoruz 2 yildir

https://www.akakce.com/buharli-utu/en-ucuz-philips-azur-gc4544-80-2600-w-fiyati,533051300.html
  • Laptop alınır mı hocam

• pfaff100 kullanıcısına yanıt
    Bana gördüğüz gibi geldi.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• WESHARK W kullanıcısına yanıt
    Bende bir şanssızlık var anlaşılan :) iyi okumalar

• Arkadaşlar konu ile alakalı değil ama size de gerekli olur bir gün Amazon dan aldığım ürünün faturasını göremiyorum. Sipariş özeti isminde faturaya benzer bir döküm var fakat onunda altında bu bir KDV faturası değildir yazıyor. Bu sorun nasıl çözülür belki işletmeye bir ürün alındı ve faturanın ibrazı gerekli. Bulabilen var mı?

Destekle konuştunuzmu, teşekkürler

• WESHARK W kullanıcısına yanıt
    Konuştum fazlalık kitap için iade kodu oluşturuldu eksik kitap için de yeniden sipariş geçin arkadaki farkı geri ödeyeceğiz dediler, sorun yok şimdilik :)

• ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    hocam şirket pc leri engelliyor extensionları evet.
    Ben şirket pc sine brave kurdum, o da chromium tabanlı bir browser, ona kurabildim uygulamayı. Brave e müdahale etmez şirketler genelde.

Brave kurmanı da engelleyebilir bu arada, keza bizimki engelliyordu ama yazılımcı olmanın faydaları ile kendimi local admin yapıp kurdum :) kurulan uygulamayı silmezler, ama chrome eklentileri sürekli denetlenir.

velhasıl-kelam brave kurmayı bir dene istersen
  • 
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.