Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (15. sayfa)

5 sn
328.694
Cevap
8.079
Favori
72.123.492
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Linux işletim sistemi 1080p full HD iptv · h.265 mpeg4 HD sd dvbs2 multistream tuner (t2 mi). gx6611 chipset. ddr3 ram 2048 megabit = 2 gigabit = 256 megabyte. flash kapasitesi 1024 megabit = 1 gigabit = 128 megabyte. kör tarama (düşük sembol oranı desteği). stalker xtream iptv .m3u Youtube. 2 x USB 2.0 girişi. linux işletim sistemi. webif & ftp erişebilme. smart kart girişi (conax). kaydetme & zaman kaydırma özelliği. 10 100mbit lan ağ bağlantısı. wifi (wlan). dlna desteği. unicable sistemi & hızlı tarama desteği. diseqc 1.0 1.1 1,2 ve usals desteği. epg elektronik program rehberi. yüksek çözünürlüklü osd kullanıcı arayüzü. kumanda üzerinde 4 adet programlanabilir buton. altyazı & teletext (video text desteği. stanby'da 0.5w güç tüketimi. 4 basamaklı 7 segmentli ekran. led göstergesi (kırmızı yeşil). ir sensor (kızılötesi alıcı. h.265 HD dvbs2 tuner LNB input. network 10 100mbit connection. HDMI çıkışı. dijital ses konnektörü. av audio video çıkışı. led ir (harici ekran veya kızıl ötesi alıcı bağlantısı. rs232 soketi.
    Setin İçeriği:

Uydu Alıcısı; Kumanda; HDMI Kablo; Led Göz; Pil; Adaptör; Kullanma Kulavuzu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Satıcı amazon olan ürünleri filtreleyebiliyor muyuz?
    Evet, sayfanın sol altında satıcılar sekmesi vardır, oradan amazon.com.tr'yi tıklamanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Yavrucum anlaşılmıyor herhalde. Orada yanlış yazmışım stok 6 değildi stok 30 civarıydı. Ne yapaydım sizin gibiler için kuyunun ağzını mı tutaydım? Millete almayın forumda bazı yeni uyanacak arkadaşlara da bırakın mı deseydim? 1 tane alsam size kalacak mıydı bu saate? . Ben 6 tane aldım fiyat öyle olunca.

Alıntıları Göster
    Açgözlülüğün en kötü yanı iyilik bilmezliğidir.

"Seneca"
  • dubambi kullanıcısına yanıt
    benimki de iptal edildi, ama satıcıya yorum yazılabiliyor. doğurdan olumsuz yorum yazın, en azından amazon sonradan yorumları silecek mi diğerleri gibi onu görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/hiremco-hr7-usb-antenli-5370-cipsetli-uydu-alici-uyumlu-P254890198?gclid=CjwKCAjw54fdBRBbEiwAW28S9k-4sViiRmuHZfXmTKugC1Eeos92omODOVFKOkxr15-Ksq42uxSfYBoCGmYQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

anten gonderıyorlar gorsele bakma sen
    hocam açıklamada anten yazmıyor anten gönderirlerse bu uckagitcilik olmazmi
  • arkadaşlar güzel ürün linklerini paylaşsak ne güzel olur..))
  • 33muerkaan33 3 kullanıcısına yanıt
    Ben de dusundum almayida fiyat cok uygun 5 bin lira hepsiburadada falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

43mu7000 i kaçırdım ya sinir oldum. Deli gibi fiyatlarla ve stoklarla oynuyorlar gibi geldi bana. Ne anladım bu işten. Sitede gezesim değil kapatasım geliyor. Yanlış taktik.
    https://www.amazon.com.tr/Toshiba-49U7763DAT-Televizyon-Enerji-S%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1/dp/B07D44ZFNL/ref=sr_1_13?s=electronics&srs=15215298031&ie=UTF8&qid=1537341277&sr=1-13

bu uygun değil mi? bence alan alsın bunu.
  • Goudelock kullanıcısına yanıt
    Ips panel, garanti sonrası servisi muamma diye okudum ben forumda.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Bulamadim hocam , sanirim kaldirmislar.
  • trablus35 kullanıcısına yanıt
    satın alma kısmına kadar geldım , gonderılecek ürün gorselınde linkini atmıs oldugum anten vardı
    siparişinizi kontrol edın
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    Hocam 2049 görünüyor bende hala
  • Arkadaşlar 1000-1500 aralığında notebook avsiyesi ola varmı..teşekkürler..
  • https://www.amazon.com.tr/Goldmaster-IPLUS-HD-Uydu-Al%C4%B1c%C4%B1/dp/B07DHTRB2P 201.50 TL piyasa fiyatına göre bu da uyguna geliyor. ancak cihaz hakkında hiç bir fikrim yok. satıcı amazon
  • gigok kullanıcısına yanıt
    Düzelmiş. Ya da başka satıcı gözükmüş. İhtiyacı olan alsın kaçırmasın. Çok istememe rağmen alamıyorum maalesef
  • gönderirse şu 2 sini aldım bakalım dahada alışveriş yapabilirim

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Mevcut hala ama satıcı amazon değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

satın alma kısmına kadar geldım , gonderılecek ürün gorselınde linkini atmıs oldugum anten vardı
    siparişinizi kontrol edın
    Ürünün 4 görselinden biri o resim ilk üçü ürünün resmi dördüncü olanda wifi adaptörü
  • fiyatlar .com'a göre absürt pahalı bu tr'nin açılması sanırım .com'dan alışveriş yapmama engel olmaz değilmi takip ettiğim kulaklık 1900tl amazon trde
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.