Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1428. sayfa)

5 sn
331.533
Cevap
8.114
Favori
72.848.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Linkini attığınız farklı bir model. Aynı ürün değil.
    Farketmemişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıp kullandığım bir uç seti, tavsiye ederim. Hem matkap ucu hem de bits tornavida seti var. Pandemi öncesi 50 küsürdü.
    59.90₺
    https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B0891D96YM/ref=gbmg_mob_s-3_949d_0e6e445b?smid=A1UNQM1SR2CHM&dealid=0e6e445b&pf_rd_p=8171d315-4712-4032-858c-256404e7949d&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=35801&pf_rd_i=18&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_r=DCNAD8QRCDPDXJGKYSCG

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba dün prime deneme sürümüne kayıt oldum, bir ayakkabı aldım prime olarak da gözüküyor ayakkabı ama aynı gün teslim seçeneği yoktu saat 11 de sipariş vermiştim.destekle görüştüm de ataşehir de oturuyorum aynı gün teslim adreslerinde gözüktüğüm halde neden gelmedi dedim.Onlarda normal de çıkması gerekiyor sistemsel bir hata olmuş olabilir dedi.ama bugün hangi ürünü seçsem prime olarak en erken yarın teslim diyor.siz de böyle bir sıkıntı varmı acaba ?
  • Amazonun hizini çok ovdunuz, dun saat 12 de siparis verdim hala kargoya verilmedi hemde prime ile, hb bile akşaminda kargoya veriyordu

• giges1997 kullanıcısına yanıt
    Benim de Cuma günü verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi. Bakalım ne zaman verilecek. Tahmini teslimi uzun tutuyorlar ya (bende 15-18 eylül görünüyor), ondan mı rahat davranıyorlar nedir anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • giges1997 kullanıcısına yanıt
    Şu anda Prime ile alakalı olarak ciddi bir artış var. Yeriniz neresi bilemiyorum ama ben dün sabah verdiğim siparişi akşam 5te teslim aldım bir sonraki siparişimi de sabah 9 da aldım (Şekerpınar/Kocaeli).

Hız konusuna gelirsek bedava kargo(50tl üzeri) ile gece 9'da verdiğim siparişi ertesi gün sabah 9'da teslim etmişlikleri vardır.

• Arkadaşlar dip fiyata kitap vesaire olursa beni etiketler misiniz lütfen çok kontrol edemiyorum burayı. Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bugün pek yaprak kımıldamıyor

• crazyvz C kullanıcısına yanıt
    Prime üye olduğunuza emin misiniz hocam ben denedim sepette 11 oldu

• AyrtonSercan kullanıcısına yanıt
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Evet hocam prime üyesiyim.
    bende de aynı durum geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Amazonun hizini çok ovdunuz, dun saat 12 de siparis verdim hala kargoya verilmedi hemde prime ile, hb bile akşaminda kargoya veriyordu
    ilk gün hocam herkes abanıyor şuan durduk yere.
    Farkettiğim bir durum : Sepette bekletirseniz eski fiyata dönüyor. Tekrar ürüne gidip sepete eklerseniz düşük fiyat karşınıza çıkıyor

Bende o ğrün11.20₺ gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zknmr -- 16 Eylül 2020; 11:54:48 >
  • zknmr kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptım birkaç farklı üründe ama olmuyor, hep yüksek fiyat görünüyor. Bu bir hata mı?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum herkes bedava prime lı olunca 2.5₺ - 5₺ -10₺ ekstra ürünleri bile tek kargo seçtiler
    Kargoda gecikme yaşanır şu 1 ay
    Paralı olunca eski haline döner

O zaman prime üyeliğinizi kontrol etmeniz lazım
    Cep tel prime üyelik kabul etmiyor şuan bilginize

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Adamlar iyi dağıtım yapıyor ama sizin hızlı almanız adamların dağıtım yerine 20-30km uzakta olmanızdan 😊
    Önemli olan bana aynı gün - bir sonraki gün göndermeleri ( 130km )

• 
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.