Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aslimdayok Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 108 Misafir (1 Mobil) - 107 Masaüstü2 Mobil
5 sn
331.078
Cevap
8.113
Favori
72.726.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    perşembe yazıyordu. Adıyamana yarın zor gelir. Eğer yarın gelirse çok şaşırırım doğrusu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Eski siparişlerime baktım (ufak fiyatlı ürünler, 5-10-15 falan) sepeti 50 liranın üzerine çıkartıp alıyordum. Baktım fiyatlar aynen indirimli duruyor ama Prime için o fiyatlar, ee ben Prime değilken indirimli almıştım. (İlk bir ay Prime ücretsiz ama bundan sonrasında aylık sabit bir üyelik ücreti çıktı {tabi her ay almasak da 8-9 ay alsak bile para}) Yine diyorum video servisleri vs. bir çok avantajı var ama o servislerle işi olmayan sadece alışveriş yapmak isteyen için eski düzen zaten güzeldi.

Şimdi şöyle oldu, PrimeVideo servisine (7 lira) üye olursan Amazon'dan indirimli alışveriş yapmaya devam edebilirsin, bana "video servisini" satma ön koşulu gelmiş oldu.. Alışveriş yaptığım bir yer Amazon sevdim de ama aylık harcamam yüksek değil.. Belki hiç harcamıyorum.

Prime avantajlarını servislerini seven kişiler elbette memnun olacak ama benim için aylık ayrıca sabit ücret geldi, yalan değil, ortada.. Eskiden şart olmadan Amazon indirimi herkese açıktı.

Ücretsiz ilk bir ayın sonrasında hissedeceğim etkisini. indirimli ürünlerle sepetim 70-80 lira olacak ama indirimli almak için +7 lira ödeyeceğim.

Ek: Prime geldi sevinen oldu, benim işime gelmedi, muhtemelen ileride ek masraf demek olacak onu dile getiriyorum. Tamamen kötü demiyorum, video servisini kullanan için güzel, aylık harcaması yüksek olan için güzel.. Veya yıl içinde telefon, bilgisayar vb. yüksek tutarlı alışverişi çok olanlar için hiç önemsenmeyecek bir hizmet bedeli.. Herkes için güzel, herkese faydalı diye bakmak yanlış, herkes farklı etkilenecek.. Umarım yine alışverişlerim için bir şekilde avantajlı olmaya devam eder. Hizmetini seviyorum. (ek olarak Prime satacak olmalarını sevmesem de.)
    Anladım hocam sizi. Prime dışında da indirimler devam edecektir bence. Sadece prime özel olmaz geneller de devam eder.

Prime daha çok, çok alışveriş yapanların işine yarıyor tabii kargo ücretsiz vesaire.

Zaten bu tanıtım fiyatı olarak 7.90 . Yüksek ihtimal zamlanır. O zaman zaten sizin gibi müşteriler tercih etmez ve eski usül devam edersiniz genel yapılan indirimlerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Eylül 2020; 23:14:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

eskiden indirimler herkes için değildi çünkü o kadar fazla indirim almıyordu ürünler.

prime aboneliği sayesinde daha çok indirimli ürünler görmeye başlayacağız. en azından amazon.de, amazon.com olay böyle işliyor. aylık 7 tl nin hakkını rahat çıkarırsınız özel indirimlerle.

daha video servisi başlangıç, bunun yanına amazon musics-amazon photos-amazon unlimited kindle vb. çok daha fazla daha servis gelecek.

prime sistemi müşterilerini sömürmek gibi bakmaktan çok, tek fiyata pek çok hizmetini müdavimlerine sunduğu bir kolaylık olarak düşünmek lazım.

müşterilerini sömürmek isteyen kampanyaları arıyorsunuz hepsiburada efsaneler kulübü, gittigidiyor kazananlar kulübü, trendyol elitler kulübü bunlara örnek verilebilir.

Alıntıları Göster
    Söylediklerinizin tamamına katılıyorum ilave olarak da 5-10 sayfa önce söylemiştim, Hepsiburada aylık 59 vs gibi bir rakama aylık belirli sayıda ücretsiz kargo, netflix, blutv vs gibi bir sadakat programı getirmek için müşterileri arasında anket yaptı.

Asıl sömürü denen şey o olacak.

Prime indirimlerine örnek mesela dün geceden; Yüzüklerin efendisi Ciltli kitabı normalde en fazla 50% indirimle 78TL'ye satılırdı, dün gece 62,4TL'ye satıldı, hadi bunu 2 hafta önceki2 al 1 öde kampanyasını düşünürsek dikkate almayalım, mesela "Kırmızı Pazartesi 9,17TL'ye satılırken dün gece prime indiriminde 7TL'ye satıldı. Oransal olarak bakıldığında avantajlı olduğunu ve ay içinde ücretsiz kargo ile 50TL'ye tamamlamaya gerek kalmadan siparişlerinizi vermeye başlayınca 1 kargo parasına üzerine bu kadar avantajlı bir üyelik olması ülke ve şu andaki pandemi şartlarında bir fırsat olduğunu göreceğinize inanıyorum.

• amazon.com indirimlerini özledim 3de1 fiyatina mal almayı :D ah be
  • Pionix kullanıcısına yanıt
    AGT ile gönderilenler genellikle ertesi gün kargo kapsamına giriyor hocam. AGT'den bugün mesaj geldiyse size kargonuz ertesi gün yani perşembe elinizde olacak demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Tahmini teslimat AGT tarafından çarşamba girilmiş Hocam. Uçakla geliyor herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pionix -- 15 Eylül 2020; 23:44:40 >
  • mrbalvador M kullanıcısına yanıt
    Taban koymak numarayı küçültür ama skechersın orjinal taban rahatlığını da azaltır hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

AGT ile gönderilenler genellikle ertesi gün kargo kapsamına giriyor hocam. AGT'den bugün mesaj geldiyse size kargonuz ertesi gün yani perşembe elinizde olacak demektir.
    Benim de kargom agt ile geldi ama hemen aynı günde geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuVenNCB -- 16 Eylül 2020; 0:23:29 >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    AGT ‘nin açılımı ( Aynı Gün Kargo ) Amazon’un aynı gün teslimatlarını bu firma ile alıyorum.

• varmı bişeyler
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07CK5SVQY/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_SStyFb61P1E1V

Son 3 adet

Kulaklık sony
    https://www.amazon.com.tr/dp/B014R2W3MO/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_rVtyFbCDZ2YHY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harubate -- 16 Eylül 2020; 1:11:6 >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B0877BVGZV/ref=cm_sw_r_other_apa_i_ZdsyFb5NZKVZW

Yukarıdaki ürünü prime avantajı ile aldım, inşaallah pişman olmam. Oyun oynamam hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: mediatic_

Sabah 9:30 sipariş ettim az önce elimdeydi teşekkürler Amazon prime :)
    Kaça aldınız hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "HP Omen by 200 Oyuncu Fare Altlığı" Prime'a özel fırsatla 77,90 TL. Akakçe'de 99-159 TL arasında fiyatlarda olduğu gözüküyor.

Amazon linki (Kalan süre: 22sa 25dk 11s)

Akakçe linki

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    Tüm ekranı kapladı fotoğraf Herhalde gerçekçi olsun diye, monitör üstünden deniyorum boyutunu
  • tb_fb T kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız

• Ahahahah Gece gece güldürdünüz hocam
  • ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    4800

• İki üründe 5 liraya düşmüştü. Sıcak fırsatmış

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • tb_fb T kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat. 10.nesil intel işlemci 256gb ssd ile sizi mutlu eder.

• 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.