Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1294. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 135 Misafir (7 Mobil) - 132 Masaüstü15 Mobil2 iOS5 Android
5 sn
331.513
Cevap
8.115
Favori
72.842.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon'dan 1 ay içinde 4 farklı sipariş verdim. 2 tanesi Kolay gelsin ile geldi, 1'i UPS, diğeri MNG ile geldi.

Kolay gelsin çok ama çok süperdi. Gelmeden 2 saat önce araması, tek tıkla "komşuya bırak", "evdeyim gelin" diyebilmek, aracın nerede olduğunu haritadan görebilmek falan. Türkiye kalitesinin üstünde hizmetler. (daha önce de kolay gelsin ile teslim almıştım o zaman da aynı kalitedeydi.

UPS normaldi diyelim.

MNG berbattı. 2.5 hafta da ancak teslim edebildiler. Allah'tan acil bir şey değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

Dün mi box s aldık Amazon dan. Bu gün teslim edildi ücretsiz Kargo ile. Hemen hemen 24 saat sürdü. Kocaeli’de yaşıyorum. İlk defa AGT Kurye diye bir firma ile gönderdiler ama onlarda gayet başarılı. Gelmeden telefon geldi bilgisayar kaydı ile belirtilen adreste olduğunu tespit için. SMS gönderdiler ve komşuma bırak, zil çalma, teslim saatini değiştir, kuryeyi ara, kurye şikayeti vs bir dünya link olan bir adres geliyor SMS ile de.
    Bende mi box s aldım dün, bugün gelecek gözüküyor hocam. Nasıl kurdunuz mu memnun musunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4-5 ay önce niye aldığımı bilmiyorum ama 300 TL'lik hediye kartı aldım amazon.com.tr de geçerli.

Elimde kaldı resmen kullanacak ürün bulamıyorum. Bir daha da bulaşmam herhalde.

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Satmayı düşünürseniz pm den iletişime geçelim lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

4-5 ay önce niye aldığımı bilmiyorum ama 300 TL'lik hediye kartı aldım amazon.com.tr de geçerli.

Elimde kaldı resmen kullanacak ürün bulamıyorum. Bir daha da bulaşmam herhalde.
    Adı üstünde hediye kartı, birine hediye edeceksiniz derdini o kişi çekecek :)
  • fatihkm kullanıcısına yanıt
    Kurulumu çok basit hocam. Cihaz da çok güzel bir şeye benziyor. Babamlara aldık, kurup çıktım. İnceleme şansım çok olmadı. İlerleyen zamanda şu günler geçince gidip uzun uzun incelerim. Güle güle kullanın.

• İkizler için bebek veya türevi bir şeyler bakıyorum, bu lol bebeklerden olmasın ama :) denk gelen var mı?
  • Amazondan ilk defa sipariş verdim 2 adet persil sıvı deterjan. Ürünler bu gün geldi ama biri patlamış kapıda teslim almadan iade ettim. MNG kargo ile geldi. hiç sevmiyorum bu MNG kargoyu nedense. yurtiçi hep tercihim olmuştur. iade süreci başladı bakalım ne kadar sürecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe3297

Amazondan ilk defa sipariş verdim 2 adet persil sıvı deterjan. Ürünler bu gün geldi ama biri patlamış kapıda teslim almadan iade ettim. MNG kargo ile geldi. hiç sevmiyorum bu MNG kargoyu nedense. yurtiçi hep tercihim olmuştur. iade süreci başladı bakalım ne kadar sürecek.
    amazon öyle knoularda iyidir. geri vermeseyiniz bile sorunsuz iade alırdı. ama henüz sıvı ürn paketleme konusunda iyi değiller belli ki. ona da bi çözüm bulmaları lazım
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ben işimi garantiye almak istedim. Teslim alırsın sonra derler sorunsuz teslim almışsınız falan diye. boşuna riske girmek istemedim. Hatta önce baktım az bir akma olsa alacaktım. Bir tanesi komple boşalmış. 2 tane parası ödeyip 1 tane almanın mantıklı olacağını düşünmediğim için en iyi tercih olan hiç teslim almama yolunu seçtim. bakalım süreç nasıl ilerleyecek. iade süreçlerinin uzunluğu ile ilgili baya şikayet var.
  • amazon üye olacağımda ödeme seçenekleri nelerdir kredi kartım yok yalnız başka ne var
  • Acil cevabınız çok değerlidir şimdiden teşekkür ederm

Amazon yapıkredi posu kullanıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • streptokokk kullanıcısına yanıt
    Amazonda kartların posu yok hocam iyzico diye bir alt yapıyı kullanıyır 🙋🏻‍♂️

• Arkadaşlar Almanya Amazon sitesinde bir bilgisayar buldum. Ama yeni gibi kullanılmış ibaresi var böyle bir ürün alan var mı? Veya alınır mı? Almanya'dan bı arkadaşım getirecek

• lider06 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07SN353GT/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A18TNQQI8IDPV7&psc=1#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div

• lider06 kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.