Şimdi Ara

Amazon Türkiye Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Impakt , mehmetbuba , EstrEmO Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil4 Android
25.392
Cevap
1.636
Favori
6.933.366
Tıklama
Giriş
Mesaj
 • Binbaşı
  1120 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: XanthiN

  Şöyle birşey yayınlamışlar:

  AMAZON'UN COVID-19'DAN ETKİLENEN MÜŞTERİ, TOPLUM VE ÇALIŞANLARA YÖNELİK EYLEMLERİ
   
  Amazon'un COVID-19'dan doğrudan ve dolaylı olarak etkilenenleri desteklerken COVID-19’un yayılmasını azaltmak için gerçekleştirdiği çeşitli eylemlerin özeti.

  Küresel bir şirket olarak COVID-19'un etkisini yakından takip ediyoruz.

  COVID-19’dan etkilenenlerin yanı sıra daha fazla kişi de dolaylı yoldan iş, okul ve toplumsal ortamlarındaki değişikliklerle mücadele ediyor. Bu zor dönemde müşterileri, toplumları ve çalışanları desteklemek için attığımız adımlar hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

  Müşterilerimize hizmet ediyoruz

  Her zaman olduğu gibi bu süre zarfında da müşterilere ve topluma hizmet etmenin kritik önem taşıdığının farkındayız ve bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünlere, ihtiyaç duydukları anda erişebileceklerinden emin olmak istiyoruz.

  COVID-19 yayılımı arttıkça çevrimiçi alışveriş yapan kişilerin sayısında da artış gözlemledik. Müşterilerimizin başlıca ev giderleri ve diğer önemli ürün ihtiyaçlarını hızlı tedarik edebilmek, gerektiğinde stok yenilemek ve teslimatını gerçekleştirebilmek için bu ürünleri kısa vadede geçici olarak önceliklendiriyoruz. Bu temel ürünlere ulaşılabilirliği sağlamak ve siparişlerinizi vermek için stokları artırmaya devam ediyor, satış ortaklarımızla çalışıyoruz.

  Ek olarak bu dönem süresince temel ihtiyaç ürünlerinde yapay fiyat artışı yapılmasını önlemek için de bir dizi önlem alıyoruz. Bu doğrultuda uzun süredir uyguladığımız politikalarımıza uygun olarak bugüne dek birçok ürünün satışını engelledik veya sonlandırdık. Mağazamızı aktif olarak izliyor ve politikamızı ihlal eden teklif ve ürünleri kaldırıyoruz.

  Çalışanlarımızı CDC (Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi) kılavuzları doğrultusunda sağlıklı alışkanlıklarını sürdürmeleri konusunda eğitmeye devam ediyor ve çalışanlara evden çalışma esnekliği sunuyoruz.

  Müşterilerimizi güçlendiriyoruz

  Perakende müşterilerimize hizmet sunmanın yanı sıra, Amazon Web Services müşterilerinin, işletme ve kuruluşların da çalışmalarına güvenli ve verimli bir şekilde devam etmeleri için gereken araç ve desteği sağlıyoruz.

  AWS dünya genelindeki halk sağlığı kurumları, devlet kurumları ve işletmelerle işbirliği yapıyor, COVID-19'un yayılımı nedeniyle ortaya koyulan çabayı destekliyor. Bu destek salgından en çok etkilenen bölgelerdeki müşterilere yönelik teknik destek ve AWS kredilerini de kapsıyor. Bunlar hem maliyetlerin karşılanmasına yardımcı oluyor, hem işletmelerin faaliyetlerine devam edebilmeleri için imkan ve altyapılarını hızlıca seferber edip ölçeklendirmelerini mümkün kılıyor hem de COVID-19 araştırma projelerinin hızlandırılmasına destek oluyor.

  Evden çalışırken AWS hizmetlerini kullanan Amazon çalışanlarına da bulutta sanal masaüstleri, kesinti yaşatmayan çevrimiçi video konferanslar ve güvenli içerik depolama ve işbirliği ile destek veriyoruz. Ayrıca AWS, COVID-19 ile ilgili müşterek algı ve anlayışımızı hızlandırmak için araştırma, teşhis, tedavi ve aşı çalışması yürüten birçok sağlık ve yaşam bilimleri şirketine de hizmet veriyor.

  Çalışanlarımızı düşünüyoruz

  COVID-19 ile ilgili süregelen uluslararası gelişmeler ışığında, evden yürütülebilecek bir görevde yer alan tüm küresel çalışanlarımızın Mart ayı sonuna kadar evlerinden çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Her ekibin yapısının farklı olduğunu ve tüm işlerin evden çalışmaya elverişli olmadığını biliyoruz.

  Ofis ortamında büyük etkinliklerimizi iptal ettik. İş görüşmelerimizin çoğunu, sıklıkla seyahat gerektiren yüz yüze görüşmeler yerine sanal görüşmelere dönüştürdük. Aynı zamanda ofis ortamımızda bir takım hijyen önlemleri aldık, tüm kapı kollarının, merdiven korkuluklarının, asansör düğmelerinin, dolapların ve dokunmatik ekranların düzenli olarak dezenfeksiyonu da dahil olmak üzere küresel çapta tüm tesislerimizde temizlik seviyesini artırdık.

  Toplumumuzu destekliyoruz

  COVID-19 ile ilgili ekonomik zorlukları aşmak için yardıma ihtiyacı olan Seattle bölgesindeki küçük işletmelere yönelik olarak 5 milyon dolarlık Küçük Mahalle İşletmesi Yardım Fonu oluşturduk. Fon, 50'den az çalışanı veya 7 milyon dolardan az yıllık geliri olan işletmelere yönelik. Amazon'un Denny Regrade ve South Lake Union bölgelerindeki ofis binalarının birkaç blok yakınında fiziksel olarak mağazası bulunan, halka açık olan ve müşterilerin bizzat uğramasına bağımlı olan işletmeler de hibelerden faydalanabiliyor. Bu girişim, küçük işletmelerin çalışanlarını elinde tutmasına ve maaşlarını ödemeye devam etmesine, kiralarını geciktirmemesine ve faaliyetleriyle ilgili diğer sabit maliyetleri karşılamasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

  Amazon, toplumun COVID-19'dan etkilenen üyeleri için yeni bir Seattle Foundation fonuna 1 milyon dolar katkıda bulunuyor. Fon, koronavirüsten ve salgının ekonomik sonuçlarından orantısız olarak etkilenen kişilere yönelik çalışmalar gerçekleştiren kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve toplum temelli kuruluşlara esnek fonlar sağlıyor. İlk hibeler; hastalık izni veya sağlık sigortası olmayanlara, tıbbi açıdan zayıf durumdaki kişilere ve sağlık çalışanlarına yardım eden kuruluşları desteklemek için kullanılacak.

  Gıda hizmeti çalışanlarından güvenlik görevlilerine, temizlik personelinden bakım personeline kadar dünya genelindeki ofislerimizi destekleyen hizmet sağlayıcılar için çalışan tüm saatlik personele ödeme yapmaya devam ediyoruz.

  Salgının en çok etkilediği yerlerden olan Puget Sound bölgesindeki kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşlarını desteklemek adına sipariş depolama ve hazırlama merkezi ağımızdan faydalanıyoruz. Krizi yönetirken zaman sıkıntısı çeken kuruluşlar adına hediye kartları bağışlıyor ve Amazon.com'dan ürün satın alınmasına yardımcı oluyoruz. Amazon'dan bağışlanan ayni yardım ürünleri arasında bebek maması ve ıslak mendil, okul malzemeleri, kıyafet ve hijyen ürünleri yer alıyor. Bu, kâr amacı gütmeyen kuruluşların ve yardım kuruluşlarının toplumun değişen ve acil ihtiyaçlarına hızla yanıt vermesini sağlıyor.

  Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki topluluklarımıza ulaşıyor ve onlara yardım ediyoruz. Örneğin Çin'de, tıbbi izolasyon kıyafetleri, koruyucu maskeler, tek kullanımlık eldivenler ve diğer tıbbi malzemeler gibi milyonlarca ürünü, salgından etkilenen şehirlerdeki sağlık çalışanlarına bağışlamak için sipariş depolama ve hazırlama merkezi ağımızdan faydalandık.

  Önümüzdeki günlerde daha fazla güncel bilgi paylaşacağız.
  < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  _____________________________


  |||||| #NefretimsinQ7 ||| |||


  tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.
 • Yüzbaşı
  662 Mesaj

  Uğraşmak isteyen ve vakti olan için tabii denenir.
  |
  |
  megalomenyak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yarbay
  3268 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: megalomenyak

  Aynen kastım oydu, siz Bosch un 18 v linkini atınca illa Bosch mu olması gerekir daha ucuza başka marka alsam uyumlu olur mu demek istemiştim.
  aliexpress te çevirici mevcut ancak ozaman şarj aletide almayın. çünkü satılan çeviricilerde pilin orjinal şarj aletini kullanın yazıyor, çeviriciyi takıp diğer makineninki kullanmayın yazıyor.


  Bende yenile Stanley - bosch mavi seri çevirici sipariş ettim. Hatta uygun bulabilirsin bir tane makita bosch çeviriciside lazım. Ancak alsıl sorun bosch yeşil seriye uygun çevirici bulamadım henüz, bulsam yeşil seri mavi seri çeviricide alacağım. Bulursanız benimle de paylaşın.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  876 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: AYLAVYU

  Ürün ile ilgili acayip şikayet var. çekim gücü diğer muadillerine göre iyi ve lakin sürekli kapanma arızası veriyormuş.

  servise gönderip getirenler 1-2 ay sonra yine aynı arızayı vermeye başladığını belirtmiş.

  pişman olan çok. ben vazgeçtim.
  Uzun süredir kullanıyorum, yaklaşık 3 sene olacak, böyle bi sıkıntı hiç yaşamadım.  Dip not: sadece araçta kullanıyorum sürekli kullanımda değil  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  180 Mesaj  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  37 Mesaj
  Amd ryzen 5 3600x 1368 tl olarak gözüküyor. Piyasanın altında bir fiyat.

  AMD Ryzen 5 3600X 3.8/4.2GHz AM4 İşlemcihttps://www.amazon.com.tr/dp/B07SQBFN2D/ref=cm_sw_r_cp_api_i_3BqDEbVBVSW8Q  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  2324 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Bualix

  Amazon'un COVID-19'dan doğrudan ve dolaylı olarak etkilenenleri desteklerken COVID-19’un yayılmasını azaltmak için gerçekleştirdiği çeşitli eylemlerin özeti.

  Küresel bir şirket olarak COVID-19'un etkisini yakından takip ediyoruz.

  COVID-19’dan etkilenenlerin yanı sıra daha fazla kişi de dolaylı yoldan iş, okul ve toplumsal ortamlarındaki değişikliklerle mücadele ediyor. Bu zor dönemde müşterileri, toplumları ve çalışanları desteklemek için attığımız adımlar hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

  Müşterilerimize hizmet ediyoruz

  Her zaman olduğu gibi bu süre zarfında da müşterilere ve topluma hizmet etmenin kritik önem taşıdığının farkındayız ve bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünlere, ihtiyaç duydukları anda erişebileceklerinden emin olmak istiyoruz.

  COVID-19 yayılımı arttıkça çevrimiçi alışveriş yapan kişilerin sayısında da artış gözlemledik. Müşterilerimizin başlıca ev giderleri ve diğer önemli ürün ihtiyaçlarını hızlı tedarik edebilmek, gerektiğinde stok yenilemek ve teslimatını gerçekleştirebilmek için bu ürünleri kısa vadede geçici olarak önceliklendiriyoruz. Bu temel ürünlere ulaşılabilirliği sağlamak ve siparişlerinizi vermek için stokları artırmaya devam ediyor, satış ortaklarımızla çalışıyoruz.

  Ek olarak bu dönem süresince temel ihtiyaç ürünlerinde yapay fiyat artışı yapılmasını önlemek için de bir dizi önlem alıyoruz. Bu doğrultuda uzun süredir uyguladığımız politikalarımıza uygun olarak bugüne dek birçok ürünün satışını engelledik veya sonlandırdık. Mağazamızı aktif olarak izliyor ve politikamızı ihlal eden teklif ve ürünleri kaldırıyoruz.

  Çalışanlarımızı CDC (Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi) kılavuzları doğrultusunda sağlıklı alışkanlıklarını sürdürmeleri konusunda eğitmeye devam ediyor ve çalışanlara evden çalışma esnekliği sunuyoruz.

  Müşterilerimizi güçlendiriyoruz

  Perakende müşterilerimize hizmet sunmanın yanı sıra, Amazon Web Services müşterilerinin, işletme ve kuruluşların da çalışmalarına güvenli ve verimli bir şekilde devam etmeleri için gereken araç ve desteği sağlıyoruz.

  AWS dünya genelindeki halk sağlığı kurumları, devlet kurumları ve işletmelerle işbirliği yapıyor, COVID-19'un yayılımı nedeniyle ortaya koyulan çabayı destekliyor. Bu destek salgından en çok etkilenen bölgelerdeki müşterilere yönelik teknik destek ve AWS kredilerini de kapsıyor. Bunlar hem maliyetlerin karşılanmasına yardımcı oluyor, hem işletmelerin faaliyetlerine devam edebilmeleri için imkan ve altyapılarını hızlıca seferber edip ölçeklendirmelerini mümkün kılıyor hem de COVID-19 araştırma projelerinin hızlandırılmasına destek oluyor.

  Evden çalışırken AWS hizmetlerini kullanan Amazon çalışanlarına da bulutta sanal masaüstleri, kesinti yaşatmayan çevrimiçi video konferanslar ve güvenli içerik depolama ve işbirliği ile destek veriyoruz. Ayrıca AWS, COVID-19 ile ilgili müşterek algı ve anlayışımızı hızlandırmak için araştırma, teşhis, tedavi ve aşı çalışması yürüten birçok sağlık ve yaşam bilimleri şirketine de hizmet veriyor.

  Çalışanlarımızı düşünüyoruz

  COVID-19 ile ilgili süregelen uluslararası gelişmeler ışığında, evden yürütülebilecek bir görevde yer alan tüm küresel çalışanlarımızın Mart ayı sonuna kadar evlerinden çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Her ekibin yapısının farklı olduğunu ve tüm işlerin evden çalışmaya elverişli olmadığını biliyoruz.

  Ofis ortamında büyük etkinliklerimizi iptal ettik. İş görüşmelerimizin çoğunu, sıklıkla seyahat gerektiren yüz yüze görüşmeler yerine sanal görüşmelere dönüştürdük. Aynı zamanda ofis ortamımızda bir takım hijyen önlemleri aldık, tüm kapı kollarının, merdiven korkuluklarının, asansör düğmelerinin, dolapların ve dokunmatik ekranların düzenli olarak dezenfeksiyonu da dahil olmak üzere küresel çapta tüm tesislerimizde temizlik seviyesini artırdık.

  Toplumumuzu destekliyoruz

  COVID-19 ile ilgili ekonomik zorlukları aşmak için yardıma ihtiyacı olan Seattle bölgesindeki küçük işletmelere yönelik olarak 5 milyon dolarlık Küçük Mahalle İşletmesi Yardım Fonu oluşturduk. Fon, 50'den az çalışanı veya 7 milyon dolardan az yıllık geliri olan işletmelere yönelik. Amazon'un Denny Regrade ve South Lake Union bölgelerindeki ofis binalarının birkaç blok yakınında fiziksel olarak mağazası bulunan, halka açık olan ve müşterilerin bizzat uğramasına bağımlı olan işletmeler de hibelerden faydalanabiliyor. Bu girişim, küçük işletmelerin çalışanlarını elinde tutmasına ve maaşlarını ödemeye devam etmesine, kiralarını geciktirmemesine ve faaliyetleriyle ilgili diğer sabit maliyetleri karşılamasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

  Amazon, toplumun COVID-19'dan etkilenen üyeleri için yeni bir Seattle Foundation fonuna 1 milyon dolar katkıda bulunuyor. Fon, koronavirüsten ve salgının ekonomik sonuçlarından orantısız olarak etkilenen kişilere yönelik çalışmalar gerçekleştiren kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve toplum temelli kuruluşlara esnek fonlar sağlıyor. İlk hibeler; hastalık izni veya sağlık sigortası olmayanlara, tıbbi açıdan zayıf durumdaki kişilere ve sağlık çalışanlarına yardım eden kuruluşları desteklemek için kullanılacak.

  Gıda hizmeti çalışanlarından güvenlik görevlilerine, temizlik personelinden bakım personeline kadar dünya genelindeki ofislerimizi destekleyen hizmet sağlayıcılar için çalışan tüm saatlik personele ödeme yapmaya devam ediyoruz.

  Salgının en çok etkilediği yerlerden olan Puget Sound bölgesindeki kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşlarını desteklemek adına sipariş depolama ve hazırlama merkezi ağımızdan faydalanıyoruz. Krizi yönetirken zaman sıkıntısı çeken kuruluşlar adına hediye kartları bağışlıyor ve Amazon.com'dan ürün satın alınmasına yardımcı oluyoruz. Amazon'dan bağışlanan ayni yardım ürünleri arasında bebek maması ve ıslak mendil, okul malzemeleri, kıyafet ve hijyen ürünleri yer alıyor. Bu, kâr amacı gütmeyen kuruluşların ve yardım kuruluşlarının toplumun değişen ve acil ihtiyaçlarına hızla yanıt vermesini sağlıyor.

  Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki topluluklarımıza ulaşıyor ve onlara yardım ediyoruz. Örneğin Çin'de, tıbbi izolasyon kıyafetleri, koruyucu maskeler, tek kullanımlık eldivenler ve diğer tıbbi malzemeler gibi milyonlarca ürünü, salgından etkilenen şehirlerdeki sağlık çalışanlarına bağışlamak için sipariş depolama ve hazırlama merkezi ağımızdan faydalandık.

  Önümüzdeki günlerde daha fazla güncel bilgi paylaşacağız.


  Alıntıları Göster
  Ne olursa olsun kazanan hep amazon vb. leri oluyor  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Kurmay Yarbay
  60 Mesaj
  20 Mart:

  Philips GC2995/30 PowerLife Buharlı Ütü / 249TL /https://www.amazon.com.tr/Philips-GC2995-30-PowerLife-Buharlı/dp/B06VW3VRJ1

  Remington Ci8019 Keratin Protect Otomatik Sac Maşası / 299TL /https://www.amazon.com.tr/Remington-CI8019-Keratin-Protect-Otomatik/dp/B073ZGBKHX

  Targus TSB89604EUCommuter 15.6 Backpack Gri Sırt Çantası / 199TL /https://www.amazon.com.tr/Targus-TSB89604EU-Commuter-15-6-Çantası/dp/B01GUXUN3E

  Fakir Twine Saç Kurutma Makinesi / 147TL /https://www.amazon.com.tr/Fakir-Twine-Saç-Kurutma-Makinesi/dp/B07CPT5111

  Remington Ac5999 Pro - Air Ac 2300 W Saç Kurutma Makinesi / 248TL /https://www.amazon.com.tr/Remington-45506560100-Ac5999-Kurutma-Makinesi/dp/B00IBDVTSU
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  3099 Mesaj
  Akıllı süpürge sıcak fırsatı aranıyor
  |
  |
  _____________________________
  Katılım Tarihi : 31 Ağustos 2006
 • Teğmen
  130 Mesaj

  Direkt bunu alıp geçsem mi ne dersiniz kuponla 245 e düşüyor.


  https://m.n11.com/bosch-18v-25-ah-batarya-aku-P389098556  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megalomenyak -- 21 Mart 2020; 20:27:47 >
  |
  |
  tonythetonguc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  Ryzen 5 3600 / PowerColor Red Devil Rx 5700 Xt / Msi x570 Gaming Edge Wifi/ AOC 24G2U / İnca İkg 441 / Sharkoon DG7000-G / Patriot Viper Steel Series 16 GB 4133 Mhz / Samsung 860 Evo 1 TB / High Power 750 W 80 Bronze / 2 TB Seagate 256 MB Cache
 • Yarbay
  3268 Mesaj

  Çok iyi fiyat alabilirsiniz, geçende bende aynısını 244 e buldum n11 de kuponla 233 e geldi aldım. Bu dolarda bir daha bu fiyatlara bulmak zor gerçekten. birde elektrikli araba talepleri sebebiyle li-ion batarya stok sıkıntısı sebebiyle fiyatlar artışa geçmiş.

  Şarj aletiniz var ise bunu alın geçin 2,5 luk 18 - 20 dakika çalıştırıyor makinayı işinizi görür. Ancak bataryanızın uzun ömürlü olması için şarjı 100% ve %10 un altına götürmemek çok önemli dolayısıyla %20 - 85 şarj aralığını kullanmanız bataryanızın ömrünü 3 kata yakın uzatıyor. Zaten %15 gibi seviyelerin altında çekim gücü düştüğü için işe yarar bir performansı kalmıyor makinenin. Tabi %90- 20 arasında kullanımda 15 dk. bir süreye düşüyor. 15dk. da yeterli bence.

  Yetmez derseniz amazonda 4.0 Ah liği 358 TL idi, tekrar düşebilir

  Hatta birde şarj aleti + 2,5 Ah lik batarya 382 idi.

  EDIT:

  Hatta direk aynı satıcıda 4,0 Ah liği mevcut:
  https://urun.n11.com/yedek-aku-ve-sarj-cihazlari/bosch-18v-40-ah-batarya-aku-P389103420

  42% fazla fiyata, 60% fazla kapasite. Tabi ihtiyaçlarınız ve bütçeniz kıyası daha önemli.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 21 Mart 2020; 20:45:37 >
  |
  |
  megalomenyak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Teğmen
  130 Mesaj

  Sonradan gördüm ben de şarj aleti uyarısı varmış. Bende yok şarj aleti. Bakalım fiyat takibine devam. Bana 2.5 yeter de artar evde daha çok bebek dolayısıyla dökülen kırıntı vs için aldım zaten uzun süre şart değil.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  tonythetonguc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  Ryzen 5 3600 / PowerColor Red Devil Rx 5700 Xt / Msi x570 Gaming Edge Wifi/ AOC 24G2U / İnca İkg 441 / Sharkoon DG7000-G / Patriot Viper Steel Series 16 GB 4133 Mhz / Samsung 860 Evo 1 TB / High Power 750 W 80 Bronze / 2 TB Seagate 256 MB Cache
 • Yüzbaşı
  727 Mesaj
  SanDisk 64GB Ultra UHS-I Class 10 MicroSDHC Hafıza Kartı, 80MB/sn'e kadar - SDSQUNS-064G-GN3MN 46,26 + Kargo
  https://www.amazon.com.tr/dp/B074B4BFHJ/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&smid=A1UNQM1SR2CHM&tag=spydrop-20&ie=UTF8&th=1

  |
  |
  _____________________________
  Bir nefeslik ömür yaşıyoruz, o ki her nefesi ölmek için alıyoruz.
 • Yüzbaşı
  933 Mesaj
  Dün itibariyle türkiye'ye gönderilen çoğu ürün bugün itibariyle gönderilemiyor. Konuyla alakalı bilgi var mı acaba ? Corona salgınından dolayı mı kapatıldı ?
  _____________________________
 • Yarbay
  2492 Mesaj

  E sınırları kapattık, nasıl gönderilmesini bekliyorsun ki? :) Uçak, karayolu herşeyi.
  |
  |
  ocean-x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Kurmay Yarbay
  60 Mesaj
  21 Mart:

  Lenovo 10.1" Full HD Tablet Bilgisayar, Qualcomm 1.8 GHz, 4 GB Ram, Android 8.0, Wi-Fi, ZA440011TR / 1692TL /https://www.amazon.com.tr/Lenovo-Bilgisayar-Qualcomm-Android-ZA440011TR/dp/B07TTK4V9Q

  Remington S7412 Airplates Saç Düzleştirici / 228TL /https://www.amazon.com.tr/Remington-AirPlates-Düzleştiriciv-Benzersiz-Süspansiyonlu/dp/B01N5V716A

  Remington D3080 Pro Dry Saç Kurutma Makinesi / 119TL /https://www.amazon.com.tr/Remington-45356560100-D3080-Kurutma-Makinesi/dp/B00BEJ1546

  Lexon LA113TLP Bluetooth Tws Hoparlör, Pembe / 179TL /https://www.amazon.com.tr/Lexon-LA113TLP-Bluetooth-Hoparlör-Pembe/dp/B07R47TJW1

  JUMP 22211 Spor Ayakkabılar Kadın / 99TL /https://www.amazon.com.tr/Jump-22211-Kadın-Ayakkabı-Siyah/dp/B07QV1VR6G?th=1&psc=1

  SanDisk 256GB Ultra MicroSDXC UHS-I Hafıza Kartı - 100MB/sn'e kadar - SDSQUAR-256G-GN6MN / 248TL /https://www.amazon.com.tr/SanDisk-256GB-Ultra-MicroSDXC-Hafıza/dp/B07Z2NFPLJ
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  933 Mesaj

  Hocam Evga Almanya'dan kartım giriş yaptı bugün Türkiye'ye.. bu amazonun kararı sanırım bir süreliğine.
  |
  |
  Johnnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 4 saat 55 dakika kadarı kaldı.
  quote:

  Orijinalden alıntı: ocean-x

  Hocam Evga Almanya'dan kartım giriş yaptı bugün Türkiye'ye.. bu amazonun kararı sanırım bir süreliğine.
  alalı 10 gün civarı olduysa şansına gelmiş şuan ortalık karışık yurt dışından alışveriş yapmayın bence şu aralar ki zaten geleceğini de sanmam  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Mart 2020; 3:52:21 >
  |
  |
  _____________________________
  Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.