Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1148. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 127 Misafir (5 Mobil) - 124 Masaüstü10 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
331.078
Cevap
8.113
Favori
72.727.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bu şekilde sipariş verdim, kazağın fiyatı güzel. Umarım kalitelidir.

Pantolon için de yukarıdaki arkadaşın da söylediği gibi ölçüm yaptım ve 2 katını aldım, bedenimi o şekilde buldum. Umarım iade ile uğraşmam belime olur
  • rfnrk R kullanıcısına yanıt
    Kalıpları geniş galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tmvr T kullanıcısına yanıt
    İşlemci falan berbat nasıl 2800 oluyor bu tel. Küçük boyutlu tel Ben de arıyorum ama haddinden fazla küçük. Enteresan cihaz

• biraz öyle duruyor.

gelince görücez :)
  • Levi's 511 kotta 33-32, Mavi kotta 32-32 giyiyorum. Jack&Jones en son aldigim 32-32 cok dar gelmisti geri göndermistim. Simdi acaba 34-32 mi almam gerek diye düsünüyorum. O da dar gelirse, Jack&Jones bana göre degil diyecegim... Var mi markalar arasi kot pantolondaki beden kiyasinda fikri olan?
  • tmvr T kullanıcısına yanıt
    Çok güzel duruyor hocam iPhone kullancısı olarak diyorum iOS takıntım olmasa alırdım

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Ambalajın bir taraflarında yoksa pillerin dibine bakın...08/19 falan gibi bir tarih yazar...Orada da yoksa pilin üzerinde bir yerinde yazar mutlaka...
  • CoinTrends C kullanıcısına yanıt
    32/32 bendende (W84 L84) yazmış adamlar yani diğer markaların 30/32 si gibi genelde 32 giyiyorsanız j&j da 34 alın bence
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Başka bir rakam görünmüyor sadece altında bunlar yazıyor son kullanma tarihi olabilirmi, küçük piller 3 yıl geriymiş gibi performansı kötü olurmu ?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 4 Aralık 2019; 22:31:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunners49

Hocam 30 liraya aldıysanız kullanın gitsin piyasada 30 liraya markası olan kulaklık yok zaten. Baslara tizlere kulağınız çok tırmalanmıyorsa işinizi görür 6 ay 1 sene
    aynen fiyata göre baya uygun kulaklık bugün a101 e baktım orada piranha kulaklık bile 32 liraydı
  • Konu takip

• VORVZAKONE kullanıcısına yanıt
    12-13 liraya şok marketlerde kulaklık satılıyor. memnun olan da çok. biraz piyasaya bakıverseydiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Küçükler 2022 büyükler 2025 yılı SKT...Performansta hiçbir kayıp olmaz,gayet iyi pillerin durumu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

12-13 liraya şok marketlerde kulaklık satılıyor. memnun olan da çok. biraz piyasaya bakıverseydiniz.
    hiç bakmadım hocam xiaomi iyidir diye aldım direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoinTrends

Levi's 511 kotta 33-32, Mavi kotta 32-32 giyiyorum. Jack&Jones en son aldigim 32-32 cok dar gelmisti geri göndermistim. Simdi acaba 34-32 mi almam gerek diye düsünüyorum. O da dar gelirse, Jack&Jones bana göre degil diyecegim... Var mi markalar arasi kot pantolondaki beden kiyasinda fikri olan?
    Hocam ilk rakam bel, ikinci rakam boyu (iç boy) ifade eder ve bu değerler inch değerlerdir. 1 inch yaklaşık 2,54 cm'e denk gelir. Bu yolla bel ve boy cm değerlerine ulaşabilirsiniz.
    Örneğin 33-32 karşılığı: Bel çevrede yaklaşık: 84 cm. - Boy (iç boyu belirtir, yani bacak arası): 81 cm.
    Bu değerler markadan markaya değişmez. Pantolonu oluşturan ana malzeme kumaş olduğu için çoğu zaman bu ana malzemenin çekme değerlerini kontrol etmek zordur. Bu yüzden ölçülerde +1/-1 cm sapma görülmesi normaldir. Bu basettiğim -1/+1 sapma bazen 1 beden bile oynamasına sebep olabilir.
    Bu yüzden alacaksanız 2 beden birden alın olmayanı geri gönderin.
    Ölçüm şekilleri aşağıda:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pinokkyo -- 5 Aralık 2019; 7:55:51 >

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Başta ben de sipariş verdim, ürünün sayfasındaki ürün numarasından başka satan var mı diye bakındım. n11'de bir mağazada içeriğinin "akrilik kumaş" olduğunu görünce iptal ettim siparişimi.
    https://urun.n11.com/kazak/jack-jones-erkek-triko-12178299-jcotriko-knit-cloud-dancer-P394540712

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bad to the bone -- 5 Aralık 2019; 10:43:35 >
  • çok değil bir 3-4 sene içinde amazon türkiye'de baya bir ipleri eline alacak.

tamam bekleneni vermemiş olabilir indirim dönemlerinde bazı kişilere göre( özellikle elektronik ürünler kovalayanlar için tırt bir dönemdi ) ama zamazon falan diye dalga geçen arkadaşlar komiğime gidiyor. çok değil ya diyorum 3-4 sene içinde aslan payını almaya başlayacak. Hayatımda bu kadar kusursuz ve hızlı çalışan bir müşteri hizmetleri deneyimi görmedim. Kargo işi de özellikle de istanbul için kolay gelsin ile çok çok üst seviyelere çıkmış durumda.

Öyle yorumlar var ki amazon bilmiyor bu işi falan diye gülüyorum valla .

millet sanıyor ki sadece adı var, abd'den kimse bakmıyor türkiye ofisine, kontrol etmiyor bunlar napıyor diye. bakıyorlardır, bi planları vardır, ona göre hareket ediyorlardır muhtemelen. bilmem kaç milyar dolarlık dünyanın en zengin firmasına şuradan akıl veriyorsunuz ya, ona şaşıyorum ben. he beceremiyorlar bu işi anasını satayım, batarlar yakında aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

çok değil bir 3-4 sene içinde amazon türkiye'de baya bir ipleri eline alacak.

tamam bekleneni vermemiş olabilir indirim dönemlerinde bazı kişilere göre( özellikle elektronik ürünler kovalayanlar için tırt bir dönemdi ) ama zamazon falan diye dalga geçen arkadaşlar komiğime gidiyor. çok değil ya diyorum 3-4 sene içinde aslan payını almaya başlayacak. Hayatımda bu kadar kusursuz ve hızlı çalışan bir müşteri hizmetleri deneyimi görmedim. Kargo işi de özellikle de istanbul için kolay gelsin ile çok çok üst seviyelere çıkmış durumda.

Öyle yorumlar var ki amazon bilmiyor bu işi falan diye gülüyorum valla .

millet sanıyor ki sadece adı var, abd'den kimse bakmıyor türkiye ofisine, kontrol etmiyor bunlar napıyor diye. bakıyorlardır, bi planları vardır, ona göre hareket ediyorlardır muhtemelen. bilmem kaç milyar dolarlık dünyanın en zengin firmasına şuradan akıl veriyorsunuz ya, ona şaşıyorum ben. he beceremiyorlar bu işi anasını satayım, batarlar yakında aynen
    Türkiye politikasıyla diğer ülkelerdeki politikası aynı değil.
    100 liralık ürünü 600 yapıp sonra %90 indirimle 80 TL'ye satmaya kalkıyorsa buradaki üçkağıtçılardan farkı yok.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    hocam black fridayi Eylül ayinda millet yaşadı monitorler ssdler amazonda hakli gerekli indirimi yaptilar zaten

• 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.