Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (954. sayfa)

5 sn
330.995
Cevap
8.111
Favori
72.712.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1590 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, 10 gündür lg sk5r kullanıyorum.Tv,ps4 hdmi dan, cepten de kablosuz bağlanıyorum. Bilgisayarda denemedim. Çok üst düzey bir model değil ama ben çok memnun kaldım, ses gayet yeterli,basslar falan inletiyor evi,bass kablosuz, arka 2 hoparlör kablosuz diye geçiyor ama küçük bir kutuya kablo ile bağlanıp tv altındaki soundbar bölümüne kablosuz bağlanıyor.Arka hoparlörler küçük yer kaplamıyor duvara monte edebilirsiniz,ben ince ayaklıklar buldum internette onlardan alacağım.

Ben de baya araştırdım fiyatlar çok yüksek, en uygun bunu buldum.Hepsiburada 1300 tl,75 tl world puan ile 1225e geldi.1 günde teslim aldım.Tavsiye ederim.
    Almadan önce Teknosada deneyebilirsiniz ben öyle yaptım,orada da 1500 tl idi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headcoach -- 23 Ocak 2019; 8:49:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boa17

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B079QHGF4P

bu çadır için görüşleriniz nelerdir ? kamp kuran yada bu tarz outdoor ile ilgilenen arkadaşlar değerlendirilir mi bu çadır

diğer sayfalarda 200-300 tl arası fiyatı var

kırklareli tarafına yazlığa gidince denizde kamp kurmak amaçlı kullanacağım sadece iş görür mü
    Arada kullanacaksan her türlü iş görür. yoksa 300 e çıkman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeCuRiTy TM

Güvenlik sistemi düşük olan site sanırsam bu fake cc ile az mı ürün aldım.d
    Git başka yerde tatmin ol burası Amazon Fırsatlar konusu.
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam şimdi sipariş verdim.
  • Amazon Türkiye destek ekibi efsane. 10 gündür yaptığımız bilgi alma başvurusunu hala değerlendiremediler. Diğer Amazon'lar Türkiye operasyonuna rahmet okutur yeminle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Siparişlerde sorun çıkarsa gerçekten efsaneler zaten. Hb'yi n11'i falan rahat 5'e katlar.

Özel durumlarda işler başka oluyor dostum. Sen amazon.com'a sipariş ile ilgili olmayan bir soru sorarsan orada da iş uzayabilir bilemezsin ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Siparişlerde sorun çıkarsa gerçekten efsaneler zaten. Hb'yi n11'i falan rahat 5'e katlar.

Özel durumlarda işler başka oluyor dostum. Sen amazon.com'a sipariş ile ilgili olmayan bir soru sorarsan orada da iş uzayabilir bilemezsin ki.
    Haklı olabilirsiniz hocam. N11 ve Hepsiburada zaten Türk tüccar kültürünü almış tabiri caizse leş firmalar. Biz kendilerine ödeme yöntemi ve ticari kartlara taksit olanağı hakkında bir soru sormuştuk. 2-3 kişi bir araya geldi ama iki kez tekrar sormamıza rağmen kanun metnini açıp mevzuata 2 dk göz atıp hala cevap veremediler. Cevap olumsuz da olsa kafi idi ama bilgi sahibi olamıyorlar.

Siparişlerin iadesi ve kusurlu ürünlerin sahtekar servis birimleri tarafından reddedilmesi sonucu bizlerin hakem heyetine gitmeden Amazon tarafından tazmin edilmesi konularında nasıllar peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Haklı olabilirsiniz hocam. N11 ve Hepsiburada zaten Türk tüccar kültürünü almış tabiri caizse leş firmalar. Biz kendilerine ödeme yöntemi ve ticari kartlara taksit olanağı hakkında bir soru sormuştuk. 2-3 kişi bir araya geldi ama iki kez tekrar sormamıza rağmen kanun metnini açıp mevzuata 2 dk göz atıp hala cevap veremediler. Cevap olumsuz da olsa kafi idi ama bilgi sahibi olamıyorlar.

Siparişlerin iadesi ve kusurlu ürünlerin sahtekar servis birimleri tarafından reddedilmesi sonucu bizlerin hakem heyetine gitmeden Amazon tarafından tazmin edilmesi konularında nasıllar peki?

Alıntıları Göster
    Ürünlerde ilk süreçte koşulsuz şartsız iade var zaten. Problem çıkan cihazı beğenmedim diyip geri yollayabiliyorsunuz. Servise falan gerek yok benim bildiğim kadarıyla.

Geçen burada bir arkadaş cam koruyucu almış yapıştırmış ama hoşuna gitmemiş sonra ürünü geri yollamış. Bir daha kullanılmayacak bir ürün olmasına rağmen ürünü geri alıp iade etmişler.

• Amazon Türkiye Dip Fiyat Fırsatları - Sadece Link Paylaşımı konumu favorilerinize ekleyebilirsiniz:https://forum.donanimhaber.com/amazon-turkiye-dip-fiyat-firsatlari-sadece-link-paylasimi--135759219-13#136780122

23 Ocak:

JBLT110BTBLK T110BT JBL T110BT Kulak İçi Bluetooth Kulaklık – Black Siyah / 165TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B075KPNDC8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Kingboss Fundo M3 Akıllı Bileklik Su Geçirmez Renkli Ekran Nabız Ölçer Ios Android Uyumlu / 48TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07MQWZ87G/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1C32FQPODW5RN

QCY T1 PRO 2018 BT V5.0 BEYAZ SPOR KULAKLIK / 218TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07MGD744T/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A318NMNGEWEL40

• rasiTR kullanıcısına yanıt
    Bu iki kulaklıktan hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Merhaba, 10 gündür lg sk5r kullanıyorum.Tv,ps4 hdmi dan, cepten de kablosuz bağlanıyorum. Bilgisayarda denemedim. Çok üst düzey bir model değil ama ben çok memnun kaldım, ses gayet yeterli,basslar falan inletiyor evi,bass kablosuz, arka 2 hoparlör kablosuz diye geçiyor ama küçük bir kutuya kablo ile bağlanıp tv altındaki soundbar bölümüne kablosuz bağlanıyor.Arka hoparlörler küçük yer kaplamıyor duvara monte edebilirsiniz,ben ince ayaklıklar buldum internette onlardan alacağım.

Ben de baya araştırdım fiyatlar çok yüksek, en uygun bunu buldum.Hepsiburada 1300 tl,75 tl world puan ile 1225e geldi.1 günde teslim aldım.Tavsiye ederim.
    Almadan önce Teknosada deneyebilirsiniz ben öyle yaptım,orada da 1500 tl idi fiyat.
    teşekkür ederim inceliyorum

• Dahili hard disk fırsatı yakalarsanız alıntılar mısınız 1 tb 7200 rpm ihtiyacım var hard disk bozuldu gibi sadece seagate marka arıyorum.
  • Arkadaşlar tost makinesi lazım fırsat olarak gördüğünüz makine varmı

• Amazon.tr’den 225₺’ye (evet çok ucuz) schafer ilave waffle plakalı nostalji mi ne çöpüyse artık ondan almıştım. 2 ay sonra kutu içeriği poşedi falan eksik olmasına rağmen iade aldılar. Hiçbir şeyi pişirmiyor. Ekmek bile pişmiyor. 2 tost 30dk’da pişiyordu.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Fiyat var mı bilmiyorum ama black friday’de 80 euro’ya amazon.de’den tefal optigrill + aldım. İnanılmaz başarılı. Tost makinesi alacak herkes alabileceği en pahalı modeli alsın derim. Tefal, delonghi gibi markalardan aşağı düşmeden tabi.

Tost, et, tavuk, balık, hamburger, kestane, sebze ızgara, a’dan z’ Her şeyi mükemmel pişiriyor. Pişen tost tostçudan iyi oluyor.

Evde termometrem var, ızgara yüzeyi sıcaklığı 280 dereceye çıkıyor. Çılgın bir seviye.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Bir tost makinesine 1200 lira mı verelim yani? Evin yolunu bulamayız biz yaw!

Bir tost makinesine 1200 lira mı verelim yani? Evin yolunu bulamayız biz yaw!

• suatin kullanıcısına yanıt
    amazon.de'den 80 euroya aldım demiştim. bunun sensörleri var, o nedenle pahalı. kendisi pişme derecesini söylüyor. gerçekten de çok başarılı, hayatımda fotoselli lamba bile almam sensörlerden nefret ederim ama adamlar yapmış.

ürünle ilgilenen gerçek bir donanımhaberci içindeki sistemi öğrenir ve ısıtma-plaka kombinasyonu aynı performansta olan aynı markanın daha ucuz modelini de alabilir.

mesela şunlarla aynı ısıtıcı olabilir??

https://www.trendyol.com/tefal/gourmet-grill-classic-izgara-ve-tost-makinesi-2100059181-p-770114?boutiqueId=303531&gclid=Cj0KCQiAvqDiBRDAARIsADWh5TcSyXGbVn2XgRpuodWJb9OFYw4vsHXrRtjYqJsm-oSfhw7B9_OxlokaAnYOEALw_wcB

1000tl de versem acımazmışım (ama vermezdim tabi). 500-700tl arası bedava. bunu aldığımdan beri evde döküm tava, fırın, dışarda mangal kullanmaz oldum. böyle şeyleri olmayan biri için alternatif maliyeti de düşürür. döküm tavanın hiçbir fonksiyonu kalmadı gözümde. çok daha iyi pişiriyor.

bu arada ürünün alt plakası eğimli, 180 derece de açılmıyor. hep üste kapatarak kullanılıyor. delonghi'ye falan da bakabilirsiniz o da iyidir herhalde.

benim için kriter ekmeği kömür gibi simsiyah yakabilmesi. yoksa tost makinesi değildir. yakmasan da yakabilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 24 Ocak 2019; 2:12:55 >

elektrik faturası da bir sonraki seviyeye çıkabilir ama hocam
  • Araç kamerası işe yarar mı?
  • 
Sayfa: önceki 952953954955956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.