Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (942. sayfa)

5 sn
331.603
Cevap
8.113
Favori
72.865.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu artışları nereden takip ediyorsunuz bir uygulamamı var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecguven

Sağlam artışlar geldi. TV ve telefonlardan kitaba kadar listemdeki her ürün arttı.
    En çokto şu TV nin düşmesini bekliyordum yalan oldu artık.

Sony 55XF9005 Sony KD-55XF9005 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon, 55'' , arttırıldı 7.499,00 TL olan eski fiyatı 8.240,01 TL olarak değişti
    Samsung U32J590 UJ590 31.5" Monitör , arttırıldı 2.519,10 TL olan eski fiyatı 2.743,02 TL olarak değişti
    hocam 3 gündür kafayı sıyıracam 55nu8000 ve 55xf9005 arasında gidip geliyorum fiyatlar çok değişken ama bugünkü 55xf9005 fiyatı çok iyi her an alabilirim sadece android tv ve görüntü kalitesi nasıldır sony nin hiç görmedim.

gittigidiyorda bugün 55xf9005 6949TL 100TL çippara veriyor yani 6849TL ye geliyor alıp almama arasındayım şuan

https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/sony-kd-55xf9005-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-409664857

• Axen 55” curved tv 2000₺ civarına alın arkadaşlar hiçbir sıkıntı yok aradaki 4-5000₺ de cevinizde kalsın.

Şu başlıktaki tv’lerden buna geçmiş biri olarak söylüyorum kesinlikle değmez. Smart işi eklentiyle olur tv içindeki zaten iş görmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Amazon'dan 55NU8000 alıp iade etmiş biri olarak alacağım tek TV XF9005. Sorun çıkarmada en az o görünüyor.
    Ama genel bir araştırma sonucu alınacak TV kalmamış. Hepsinin ayrı bir problemi var.

55NU8000 de benim aldığım üründe Clouding ve çok fazla ışık sızması vardı. Panelin altındaki Ledler görünüyordu.

Bu gidişle bu senede TV alamayacağız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Axen 55” curved tv 2000₺ civarına alın arkadaşlar hiçbir sıkıntı yok aradaki 4-5000₺ de cevinizde kalsın.

Şu başlıktaki tv’lerden buna geçmiş biri olarak söylüyorum kesinlikle değmez. Smart işi eklentiyle olur tv içindeki zaten iş görmüyor.
    65" awox 4k tv var hocam zaten, ben 2. tv bakıyorum axen 55" curved için link verirmisin nerede 2000TL?
  • 65" awox 4k kullanıyorum ama 100hz panelli bir tv bakıyorum görüntüde ciddi oranda fark ediyor, bende xf9005 de karar kıldım ama canlı görmem lazım görsem karar verecemde avm lere gidip bakmaya üşeniyorum gg deki fiyat cidden iyi ama ilerleyen zamanda ne olur bilinmez bu tv yi muhteşem cumadan beri takip ediyorum muhteşem cumada bile min bulduğum fiyat 6800e gelmişti dahada aşağı düşmez sanırım.
  • 50 pus 7303 ya da 49 uk 7550 alacagim. fiyatlar urun bazli yine iner diye dusunuyorum. ikisi arasinda hangisi alinir? bir yorumu olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: garuda

65" awox 4k kullanıyorum ama 100hz panelli bir tv bakıyorum görüntüde ciddi oranda fark ediyor, bende xf9005 de karar kıldım ama canlı görmem lazım görsem karar verecemde avm lere gidip bakmaya üşeniyorum gg deki fiyat cidden iyi ama ilerleyen zamanda ne olur bilinmez bu tv yi muhteşem cumadan beri takip ediyorum muhteşem cumada bile min bulduğum fiyat 6800e gelmişti dahada aşağı düşmez sanırım.
    Ben Amazon'dan umutluydum şöyle 6500 bandına iner diye bekliyordum ama yok inmedi.
    Asıl 65 inc alasım var ama 11500 çok fazla gereksiz pahalı.
  • Samsung 55nu8500 model tv'yi 6120tl ye dusunce aldim, bugun 5940tl idi tekrar satin aldim diger tv'yi iade ettim. Bugun de tv once 6500tl sonra da 7500 tl oldu. Ne yapilmaya calisiliyor acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali coşkun kullanıcısına yanıt
    Umarım yarın indirim falan başlatmak için yapmıştır, benim kayitlardakiler de zamlandı baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vyl

Samsung 55nu8500 model tv'yi 6120tl ye dusunce aldim, bugun 5940tl idi tekrar satin aldim diger tv'yi iade ettim. Bugun de tv once 6500tl sonra da 7500 tl oldu. Ne yapilmaya calisiliyor acaba.
    55nu8500 120hz panelmi hocam? yani 55nu8000 ile aynımı panelleri sadece curved mi var kalan özellikler aynımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DbA

Bu artışları nereden takip ediyorsunuz bir uygulamamı var.
    Takip etmek istediginin şeyi sepete ekle daha sonrası için kaydet yazısı var ona bas fiyat değişikliğinde spette uyarı çıkıyor.
  • Bi ara kargo muhabbeti vardı şimdi son zamanlarda tv akımı başladı hadi hayırlısı tv tavsiye konusuna dönecek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyl

Samsung 55nu8500 model tv'yi 6120tl ye dusunce aldim, bugun 5940tl idi tekrar satin aldim diger tv'yi iade ettim. Bugun de tv once 6500tl sonra da 7500 tl oldu. Ne yapilmaya calisiliyor acaba.
    Dostum fiyatlar böyle oynak yapacak bir şey yok.

bende SSD aldım ertesi gün 40 tl daha ucuza düştü mesela. Bana da tekrar satın alıp eskisini iade edin dediler ama uğraşmak istemedim bir 40 tl için
  • Amazondaki iadeler gercekten sorunsuz haberiniz olsun. Muhtemelen tek pozitif tarafi su anda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DbA kullanıcısına yanıt
    Sepete attığınız ürünün altında daha sonrası için kaydet vardir. Oraya kaydettiğiniz ürünlerde fiyat değişimi olursa sepete tıkladığınızda gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eric13

Amazondaki iadeler gercekten sorunsuz haberiniz olsun. Muhtemelen tek pozitif tarafi su anda
    tek pozitif tarafı derken?

Adamlar ürünleri 200-300 tl piyasa fiyatının altına satılıyor zaman zaman hatta bazen 400 tl fark bile gördüm bazende ufak fark oluyor ama yine daha ucuz oluyor , daha nasıl bir pozitiflik olacak?

müşteri hizmetleri hele çok iyi 5 dakikada telefondasınız sizinle iletişime geçiyorlar anında.

tek sıkıntı kargo ve fatura işlerinde hala yerine oturmayan sistem. 1-2 sene içinde uçuşa geçicez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Ocak 2019; 18:9:47 >
  • scalper kullanıcısına yanıt
    Hocam günlerdir GG da 2500 TL civarı satılıyordu bende alacaktım ama forumda arkadaşlar alınmaz dedikleri için vazgeçtim.
  • Arkadaşlar amazon ürün iadesini işlem yaptığımız karta yapıyor dimi? Hediye çeki olarak mı veriyorlar bilgilendirebilir misiniz?
  • Amazon’dan ne alsam iptal ettiler özellikle indirimli ürünleri 20 ürün aldım şimdiye kadar hepsini iptal ettiler hiç güven vermiyor
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnterest -- 17 Ocak 2019; 19:7:1 >
  • 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.