Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (914. sayfa)

5 sn
331.557
Cevap
8.113
Favori
72.855.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne zaman kurulursa ozaman baslar diye biliyorum hocam. 6 ay sonraysa dugununuz bekleyedebilirsiniz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glazer kullanıcısına yanıt
    Philips görüntü kalitesi genelde iyidir ama Smart hiç güzel değildi bizim 42pfl6198 de. Bu cihazın Smart ve film izlediğimiz zaman kullandığımız arayüzünde yavaşlık var mı?

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Saphi tarayıcı yavaş evet. Ancak Android modelleri gayet stabil. Yalnız biraz geç açılıyor Android olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrn001 -- 2 Ocak 2019; 19:54:23 >
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    Onu demiyorum hani film izlerken bir arayüz açılıyor ya, bizimkinde öyleydi yani, orası acayip yavaştı bizde. Sizin tvde nasıl onu merak ediyorum.

• Arkadaşlar mate 20 lite telefon alacağım. Banka kartı ile ödeme yapamadım. Amazonu aradım 3d ile ödemeyi kapatın dediler. Bankayı arıyorum kapatamayız diyorlar. Sizler nasıl alışveriş yapıyorsunuz ? Ne yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandelis

Camelcamel sitesine yazmak lazım Amazon Türkiye'yi de eklesin diye
    Camelcamelcamel'a bu konuda bugün mail attım. Verdikleri cevap Amazon.com.tr'nin verilerine ulaşımları olmadığını fakat ulaşımları olduğu takdirde bu konuyu kesinlikle değerlendireceklerini söylediler. Yani top Amazon.com.tr'de. Sanırım API ile ilgili bir mevzu.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: cro magnon

Camelcamelcamel'a bu konuda bugün mail attım. Verdikleri cevap Amazon.com.tr'nin verilerine ulaşımları olmadığını fakat ulaşımları olduğu takdirde bu konuyu kesinlikle değerlendireceklerini söylediler. Yani top Amazon.com.tr'de. Sanırım API ile ilgili bir mevzu.

Alıntıları Göster
    keepa da çalışmıyor

• glazer kullanıcısına yanıt
    Hocam nu7500 bundan daha iyi değil mi? Oyun performanslarına baktınız mı ?

Bu arada nu 7500 ü iade mi ettiniz
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıntı yok o bölümde.

• eyurtlu kullanıcısına yanıt
    Iki modelinde 55 inchini kullandim nu7500u bulutlanma sorunundan iade ettim ama oyun performansinda sorunu yoktu. Pus7303 ise 55inch olani oyunlarda basarisiz banding oluyor ayni sorundan muzdarip bir cok kisiyi duydum lakin goruntu kalitesi olarak nu7500den daha iyi bir model. Ben sansimi denemek icin 50pus7303 siparisi gectim simdi l, ebati geregi sorun cikarmayacagini dusunuyorum umarim sorunsuz kullanirim.

• eyurtlu kullanıcısına yanıt
    navigator_ N kullanıcısına yanıt
    glazer kullanıcısına yanıt
    oup59 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07JB4L69D/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM bu tv de uygun gibi. Hakkında bilginiz var mı arkadaşlar?
  • cro magnon kullanıcısına yanıt
    Hızlısın hocam maşallah. Umarım bir an önce tracking yapmaya başlarlar. Alarm sistemi çok güzel oluyor diğer ülke sitelerinde

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B019S7DBGK/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    brita nın filtresinin fiyatı düşmüş ihtiyacı olan kaçırmasın
  • 2 2 kullanıcısına yanıt
    dostum ben de tv(samsung) yi düğünden 4 ay önce aldım. mh kurulumu istediğiniz zaman yaparız ama garantiniz satın aldığınız tarihe göre başlar dedi ben de tamam sorun değil dedim 4 ay sonra tv yi kurdurdum, garanti başlangıcı olarak satın aldığım tarihi değilde kurulum gününü baz aldılar. kuruluma gelen adamlar ne zaman satın alınmış diye bakmıyorlar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

dostum ben de tv(samsung) yi düğünden 4 ay önce aldım. mh kurulumu istediğiniz zaman yaparız ama garantiniz satın aldığınız tarihe göre başlar dedi ben de tamam sorun değil dedim 4 ay sonra tv yi kurdurdum, garanti başlangıcı olarak satın aldığım tarihi değilde kurulum gününü baz aldılar. kuruluma gelen adamlar ne zaman satın alınmış diye bakmıyorlar bile
    Guzel haber, sagolun

• Bir tane RDR2 stoğu geldi, iade ürün mü yollarlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

Kutu ne zaman açılır kurulum yapılırsa garanti başlangıcı o zaman başlar tüm beyaz eşya ürünlerinde (teknik servis kurulumu gerektiren şeylerde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrkse

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07JB4L69D/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM bu tv de uygun gibi. Hakkında bilginiz var mı arkadaşlar?

Hocam ben teknosadan Grundig 43 Vlx 7810 aldım( 4k) ; 2540 tl ye. Bu ürünü bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    Cihaz açılışı hariç başka yavaşlık yoksa tamamdır, demek ki düzeltmişler.

• Huawei P Smart en çok kaça düştü bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.