Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (912. sayfa)

5 sn
330.958
Cevap
8.111
Favori
72.704.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Estağfurullah ne özrü hocam diğer gurupta cevap veren yok o yüzden buraya yazdım toplam tutar iade oluyormuş kargo dahil telegram gurubundan cevap alabildim şükür insanlar cevap vermiyor bilgileri olsa dahi siz yine de cevap verdiniz çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikçi

bedava;

https://www.amazon.com.tr/STANLEY-SBD20S2K-Li-ion-K%C3%B6m%C3%BCrs%C3%BCz-Vidalama/dp/B07DKM9XCJ/?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    Şu an 368 lira, siz baktığınızda ne kadardı. Tavsiye eder misiniz ürünü, evde duvar veya tavanla ilgili bir takım işlemler için korniş takma vs işe yarar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCustomizer -- 1 Ocak 2019; 22:18:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

Şu an 368 lira, siz baktığınızda ne kadardı. Tavsiye eder misiniz ürünü, evde duvar veya tavanla ilgili bir takım işlemler için korniş takma vs işe yarar mı

Alıntıları Göster
    arkadaşın link paylaştığındada 368 liraydı yanlız bu alet evde ufak tefek vidaları söküp takmaya yarar.duvar delmez hele korniş hayatta takamazsınız bu aletle .alet iyi kulvar farklı.duvar delerim tavan delerim diyorsanız darbeli matkap almalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan4554 -- 1 Ocak 2019; 22:29:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

arkadaşın link paylaştığındada 368 liraydı yanlız bu alet evde ufak tefek vidaları söküp takmaya yarar.duvar delmez hele korniş hayatta takamazsınız bu aletle .alet iyi kulvar farklı.duvar delerim tavan delerim diyorsanız darbeli matkap almalısınız.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam ciddi ciddi almayı düşünüyordum. Tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı? takip ederim indirime girdiğinde alırım, acil bir ihyaç değil ama evde bulunsun istiyorum. Önceden black decker ın darbeli matkabını kullandım ev işleri için fena değildi bi arkadaşa vermiştim haşat etmiş :) şimdi yeni bir ürün bakıyorum.

• TheCustomizer kullanıcısına yanıt
    404 TL.. ben metal delmek için almıştım rahatlıkla işimi görüyor. duvar delme haricinde tüm işlemleri yapabilirsiniz. 55 Nm torka sahip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

Teşekkür ederim hocam ciddi ciddi almayı düşünüyordum. Tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı? takip ederim indirime girdiğinde alırım, acil bir ihyaç değil ama evde bulunsun istiyorum. Önceden black decker ın darbeli matkabını kullandım ev işleri için fena değildi bi arkadaşa vermiştim haşat etmiş :) şimdi yeni bir ürün bakıyorum.

Alıntıları Göster
    hocam bütçe meselesi ama marka derseniz dewaltı eskitemezsiniz .birde kablosuz modelmi sitiyorsunuz kablolumu?fiyat kaça kadar çıkabilirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

hocam bütçe meselesi ama marka derseniz dewaltı eskitemezsiniz .birde kablosuz modelmi sitiyorsunuz kablolumu?fiyat kaça kadar çıkabilirsiniz?

Alıntıları Göster
    Sadece evde ihtiyaç halinde kullanmayı düşündüğüm için çok fazla açılmak istemiyorum açıkçası ama 500 600 ler olabilir. Dewalt a baktım şimdi biraz her fiyata bir modeli var gibi. Akülü ya da kablolu olması da farketmez.

Stanley STDC18LHBK - bunun fiyatı hepsiburadada 550 civarına düşüyor arada. darbeli olduğu için duvar da deler.
    sadece duvar delerim diyorsanız bu rahat işinizi görür.

https://www.amazon.com.tr/Stanley-SHR263K-TR-Pn%C3%B6matik-Matkaplar/dp/B07DKS43KR/ref=lp_12708363031_1_17?s=diy&ie=UTF8&qid=1546372507&sr=1-17

evde vida söküm takım işide yaparım diyorsanız bunu öneririm.

https://www.amazon.com.tr/Stanley-18Volt-li-Ion-Profesyonel-Darbeli/dp/B07CQ4WPTN/ref=lp_12708363031_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1546372783&sr=1-1

kablolu modele ayrı aparatla mandren alıp onunlada vida söküm takım yapabilirsin.ben alacak olsan sizin yerinize kesinlikle kablolu alırdım.kablosuzda iyi ama siz ayda yılda 1 2 defa iş yapacaksınız o aküler ölecek.kabloluda bu derdiniz olmayacak karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikçi

Stanley STDC18LHBK - bunun fiyatı hepsiburadada 550 civarına düşüyor arada. darbeli olduğu için duvar da deler.
    amazonda şu an 550 TL.https://www.amazon.com.tr/Stanley-18Volt-li-Ion-Profesyonel-Darbeli/dp/B07CQ4WPTN/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1546373041&sr=8-1&keywords=stanley+stdc18lhbk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytekinNet -- 1 Ocak 2019; 23:7:19 >

• mekatronikçi kullanıcısına yanıt
    Duvar delme derken betondan mi bahsediyorsunuz?
    Normal evde bir duvari delemez mi anlamadim acikcasi.
  • Teşekkür ederim bilgi veren herkese çok yardımcı oldunuz, almışken şarjlı olanı alayım dedim, farklı sitelerden yorumlarına baktım herkes memnun gibi. Benim gibi ev kullanıcısına belki biraz fazla gelecek ama seviyorum böyle aletleri :)

Son bir soru fiyatına ne diyorsunuz şu an oldukça iyi bir indirimde gibi görünüyor, ok diyorsanız hemen siparişi geçeceğim.
  • 300 liraya 2 tb harici hdd yakalayabilir miyim, bu fiyata hayali mi yoksa

• bLooP B kullanıcısına yanıt
    betonu kastettim...
  • Şu Mono kutu fena kaçmış. 7 tl diger sitelerde 60 tl.Tekrar açarlarsa 10 tane alırım. Bekleyelim bakalım.

Darbeli akülü olan Stanley amazonda yanlış hatırlamıyorsam 429 liraya düşmüştü geçen haftalarda. Tekrar o fiyatlara gelir belki.

• akcabey kullanıcısına yanıt
    22 Aralıkta 422 liraya düşmüş sanırım, takibe aldım ürünü ben de teşekkür ederim
  • Duvar delmekle isim yok sadece vidalama icin ne onerirsiniz ?

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    şarjlı matkap marka olarak bosch ama kampanyalı fiyatı var mı bilmiyorum.
  • bde B kullanıcısına yanıt
    Hangi kutu? nerede paylaşılmış. Göremedim
  • 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.