Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (910. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 105 Misafir (3 Mobil) - 104 Masaüstü8 Mobil2 Android
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.amazon.com.tr/s/field-keywords=B07FXK6FTM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba amazon.com bir sipariş verdim ancak ürüne ihtiyacım kalmadı kargoya verilmiş bu ürünu teslim almadan iade etsem bir sorun olmaz dimi?

• Yagm17x Y kullanıcısına yanıt
    Al gitsin s10 gelmeden büyük bir düşüş olmaz

• 1850

Samsung Galaxy A7, 32 GB, Siyah (Samsung Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07C9N1Y1X/ref=cm_sw_r_cp_api_wYWkCb65TQWAX

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Arkadaşlar merhaba amazon.com bir sipariş verdim ancak ürüne ihtiyacım kalmadı kargoya verilmiş bu ürünu teslim almadan iade etsem bir sorun olmaz dimi?
    olmaz, talebinizi yazarsanız onlar da aynı şeyi yapmanızı söyleyeceklerdir. yazılı iletişime geçerseniz para iade süreciniz daha da hızlanır diye düşünüyorum.
  • vaneyck V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben MH ye sordum da size de sorayım hiç bir kesinti olmadan iade oluyor dimi kargo ücretini de geri yatırıyorlar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 1 Ocak 2019; 11:9:42 >
  • Meizu pro 6 plus satmıyorlar..optik görüntü sabitleyicisi var tam benim youtube kanalımda kullanmaya uygun bir telefon..nasıl yaparız beyler yurt dışından getirtme şansımız yokmu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31.12.2018 de burdan bir ürün aldım daha sonrasında hesabımı kapattılar +44 lü bir numaraya faks çekmemi belirtip hesabımı açabileceklerini ve hesap açılınca da belki ürünü tekrar yollayabileceğini söylüyorlar, bundan sonra değil alışveriş sitelerine bile girmem verdikleri numaraya hellofax ve pdffax sitesinden 20 kere denememe rağmen faks çekemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moraigne -- 1 Ocak 2019; 11:20:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Yıl 2019 olmuş çöp olmuş telefonlara bu parayı vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

Çok sıcak değil ancak piyasada şuan için iyi sayılır döküm tava

https://www.amazon.com.tr/Lava-Metal-Döküm-Izgara-Tava/dp/B00F9KODRC/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1546323014&sr=8-1&pi=AC_SX110_SY165&keywords=döküm+tava&dpPl=1&dpID=41lR8cT%2B4fL&ref=plSrch
    Bu döküm tavalar zamanla paslanma yapmaz mı acaba? Sağlık için bunu çok tavsiye ediyorlar ama hiç kullanmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_dk

6s Plus 2900 tl fiyat iyi

https://www.amazon.com.tr/s/field-keywords=B07FXK6FTM
    Fiyatına göre iyidir ama eski cihaz sayılmaz mı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bu döküm tavalar zamanla paslanma yapmaz mı acaba? Sağlık için bunu çok tavsiye ediyorlar ama hiç kullanmadım.

Alıntıları Göster
    Bende var bunun aynısı hiç kullanmıyoruz hocam. Çok ağır,kalın ve ısı iletkenliği çok kötü. Temizlemesi zor iyi yağlamanız lazım ve çok geç ısınıyor dediğim sebeplerden. Mühürleme sıcaklığına erişmesi için bir 10 dk harlamanız lazım ocağı. Bu sebeplerden dolayı kullanmıyoruz biz mutfağı da tüplü kullandığımızdan dolayı.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    temizleme zor yer kaplıyor tavsiye etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Bende var bunun aynısı hiç kullanmıyoruz hocam. Çok ağır,kalın ve ısı iletkenliği çok kötü. Temizlemesi zor iyi yağlamanız lazım ve çok geç ısınıyor dediğim sebeplerden. Mühürleme sıcaklığına erişmesi için bir 10 dk harlamanız lazım ocağı. Bu sebeplerden dolayı kullanmıyoruz biz mutfağı da tüplü kullandığımızdan dolayı.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Bu bilgiler yetti, almaktan vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 1 Ocak 2019; 12:26:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Teşekkürler. Bu bilgiler yetti, almaktan vazgeçtim.

Alıntıları Göster
    döküm tavada on numara et tavuk balık yapılır hocam ama o linkteki ürün hiç kullanışlı ve pratik bi ürün değil. lavanın daha pahalı ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim. saplı emaye kaplı döküm tavanlarına.. bende kırmızı var bi tane çok memnunum hem temizlemesi kolay (normal tava gibi) hemde bi miktar daha cabuk ısınıyor

• Almayın kardeşim bu siteden bir şey alınmaz adamlar indirimden aldığım ürünü göndermemek için elli takla atıyorlar hesabı kafalarına göre askıya almışlar açmak için İngiltere’ye faks çekmemi istiyorlar faks çekecem tamam desen faks da çekilmiyor adam Türkiye’de satış yapıyor sorunu çözecek Türk yok hesap hadi açıldı diyelim aldığın ürünü stokta kalmadı diyerek göndermem de diyor alın size dünya devi Amazon bunlar değil dünya devi mahalle bakkalı bile olamazlar mahalle bakkalında bunlardan fazla ciddiyet var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moraigne

Almayın kardeşim bu siteden bir şey alınmaz adamlar indirimden aldığım ürünü göndermemek için elli takla atıyorlar hesabı kafalarına göre askıya almışlar açmak için İngiltere’ye faks çekmemi istiyorlar faks çekecem tamam desen faks da çekilmiyor adam Türkiye’de satış yapıyor sorunu çözecek Türk yok hesap hadi açıldı diyelim aldığın ürünü stokta kalmadı diyerek göndermem de diyor alın size dünya devi Amazon bunlar değil dünya devi mahalle bakkalı bile olamazlar mahalle bakkalında bunlardan fazla ciddiyet var
    Önce hesabın niye kitlendi. Bence amazonu suçlayacağına sorunun neden olduğunu belirt. Kart ismi ile hesap uyuşmaz ise kitlenir. Bu onların güvenlik prosudur. Ben kendi adıma çok memnunum.

• 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.